Kuberman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  233
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kuberman

 • Ranga
  Przodownik
 1. Bo w dzisiejszych, zabieganych czasach więcej osób ma czas na jeden wieczór (góra dwa) grania, więc więcej osób kupi coś szybkiego i intensywnego i to tylko dla EA się liczy
 2. Autor się chyba naczytał " Mój stary to fanatyk wędkarstwa " przed napisaniem artykułu. " Tak mnie zdenerwował, że później matka nie nadążała z puszczaniem mi Trójkowego Topu Wszech Czasów na uspokojenie" z " Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie " Albo: "Tak mnie tym techno wyprowadził z równowagi." z " Tak go za tego suma znienawidził. "   Więc jeśli autor chciał wyjść na błyskotliwie sarkastycznego i dowcipnego to mu nie zupełnie wyszło.
 3. Pomysł nie nowy bo już w grach MMO już coś takiego było. Poprzez "cytuję..." miałem na myśli skopiowane zdanie z artykułu, więc jeśli ktoś, wg. ciebie, popełnił błąd, to autorka artykułu.
 4. Cytuję: " Pojawił się za to nowy pomysł na zbieranie pieniędzy – gracze będą mogli zakupić własną, wirtualną działkę w grze. "
 5. Nie MICHAEL-i Burnham tylko MICHAEL-a. Jak u faceta.
 6. Ehhh, jak kiedyś chciałem upolować WoL i HotS w jakiejś promocji, to za Chiny nigdzie. A jak kupiłem i ostrzę zęby na LotV, tak teraz większość tego co mam jest za darmo. :D Ehhhh, gdybym wiedział...
 7. Kuberman

  Kino upadło. Niech żyje Netflix

  Skoro autor nie lubi produkcji Marvela, a lubi produkcje Netflixa, jaką ma opinię na temat produkcji Marvel+Netflix (DD,JJ,LC,IF)
 8. Kuberman

  Kino upadło. Niech żyje Netflix

  Skoro autor nie lubi produkcji Marvela, a lubi produkcje Netflixa, jaką ma opinię na temat produkcji Marvel+Netflix (DD,JJ,LC,IF)? Pytam tak z ciekawości
 9. ".... czy nieco już oklepany i moim zdaniem zbyt brutalny na serial Warhammer ..." Niby jak? Tym, że jest już mnóstwo książek, gier, bitewniaków? Właśnie jest na odwrót, bogactwo uniwersum, z którego można czerpać garściami. To samo można powiedzieć o Gwiezdnych Wojnach, że są oklepane ale nikt tak nie mówi. Brutalny? Chyba na standardy PG-13. A to jest co najmniej uniwersum R jak nie M. Serial jak Kompania Braci, Pacyfik czy filmowy Szeregowiec Ryan, może służyć jako podstawa filmu, gdzie kawałki ciała latają jak frytki w McDonaldzie a nikt nie uważa, że to przesada. I taki serial z perspektywy szeregowego gwardzisty Gwardii Imperialnej w środku konkretnego konfliktu (2-ga Wojna o Armageddon czy 13 Czarna Krucjata) gdzie ścieżki się krzyżują z innymi frakcjami, jak Space Marines (plus kilka odcinków z ich perpsektywy) czy Chaos lub Orkowie. I jest Buro, Brudno, Brutalnie i w granicach smaku i przyzwoitości. Tylko potrzeba konkretnego budżetu i prowadzenia i mamy fantastyczną sprawę na kilka sezonów.
 10. Kuberman

  Bany w PUBG lecą hurtem, każdego dnia

  Oj, gdyby tak Valve chciało banować cziterów w CS:GO...
 11. Zaraz pojawią się komentarze w stylu: „.... bo Dark Souls...... hurrrr..... durrrr....” Czy Dark Soulsy są aż TAK innowacyjne że każda gra która  jest choć trochę trudniejsza niż normalnie musi od razu by inspirowana Soulsami? A co z Metal Slug? Contra? Podobne gry i co, też soulsopodobne?
 12. "Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze."
 13. Dobra, przyznać się. Ile oczek to dostało za samo to że to Zelda? 5? 6?
 14. Pytanie tylko czy te "różnorodne" misje nie będą polegały na schemacie: "zacznij w A, pójdź w stronę B zabijając kogo się da, kliknij co się da kliknąć, zakończ w C"
 15. A gdzie nominacja dla Red-ów za promowanie słowiańskości?