zolenderek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  114
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zolenderek

 • Ranga
  Przodownik
 1. zolenderek

  Dishonored - Temat ogólny

  Gram na sprzęcie: -system operacyjny: Windows 7 Home Premium 64-bitowy -procesor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.0GHz -pamięć: Corsair Twin 2X DDR2 2x 2GB 1066MHz -karta: GeForce with CUDA GTX 260 Core 216 EVGA 896MB Superclocke -płyta główna: ASUS P5Q Intel P45 Socked 775 -zasilacz: Chieftec GPS-450AA-101 A Na razie, ze zrozumiałych względów, początek gry. Gra na ustawieniach powyżej średniej idzie płynnie mimo sprzętu poniżej minimalnych wymagań.
 2. zolenderek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Dlaczego jak czytam takie "merytoryczne" odpowiedzi przychodzi mi na myśl tytuł jednego z DLC Wiedźmina 2?Chociaż nie powinno mnie to dziwić, taka jest cecha naszego internetu.
 3. zolenderek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Dzięki za uprzejmość, typowe. W temacie być nie muszę, powinienem być poinformowany przez producenta gry przed zakupem. A że nie jestem osamotniony w byciu "nie w temacie" świadczą liczne głosy na forach.
 4. zolenderek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Zadzam się z oceną ale strona techniczna nie zasługuje nawet na tyle. Co z tego że fabuła jest wspaniała jak dla mnie granie w W2 to lizanie cukierka przez szybę. W moim przypadku, na monitorze 5:4 i 19", jest całkowicie niegrywalna. To co zostaje na ekranie wolnym od pasów jest przeznaczone dla sokolich oczu. Nie było nigdzie zaznaczone w wymaganiach że gra jest przeznaczona na monitory panoramiczne lub o dużych przekątnych bo po prostu gry bym nie kupił. Rozważam alternatywę, czekać na następnego patcha czy grę w ramach reklamacji zwrócić. Uważam że są pełne podstawy do zwrotu. Na razie duża część graczy wyszła na frajerów, odwalających robotę betatesterów, w dodatku słono płacąc za tą "przyjemność"
 5. zolenderek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nie mam. Zresztą grę zarejestrowałem na stronie CD Projekt bez problemu.
 6. zolenderek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Tego też próbowałem. Rezultat taki sam.
 7. zolenderek

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Problem z zarejestrowaniem gry aby pobrać dodatek. Przy próbie zarejestrowania gry z launchera, czyli zza pomocą programu Register, po zalogowaniu i wpisaniu klucza rejestracji elektronicznej pokazuje się komunikat "Niewłaściwy kod aktywacyjny". Po wielokrotnych nieudanych próbach zarejestrowałem grę bezpośrednio na stronie CD Projekt przy użyciu tegoż klucza bez problemów. Niestety problem pozostał bo dodatku dalej nie moge pobrać, gra rejestracji nie widzi a próby z zarejestrowaniem j.w. Wcześniej były problemy z nr. rejestracyjnym secuROM ale po wielu próbach wpisywania numeru (tego samego) jakoś się udało. Niestety ale wygląda na to że dla wielu najbardziej emocjonującym elementem gry bedzie jej rejestracja. Przykra niedoróbka w dobrze zapowiadającej się grze. A obiecywałem sobie że już nie kupię gry bezpośrednio po premierze.
 8. zolenderek

  Two Worlds II

  Pochodnia wyciągana z ekwipunku nie pali się. Na screenach widać zapaloną, czy trzeba ją w jakiś sposób zapalać? Może przyda sie komuś moje doświadczenie. Już wszystko O.K. wszystko co trzeba pali się a przy okazji twarz bohatera przestała byc kredowo biała a grafika znacznie się poprawiła. Dlaczego? Sam nie wiem, próbowałem naprawić opisaną sytuację grzebiąc w panelu INVIDIA ale tylko pogarszałem tym sprawę, chcąc wrócić do stanu pierwotnego kliknąłem "ustawienia fabryczne" i nastało światło, grafika "cud, miód"
 9. zolenderek

  Two Worlds II

  Tak zrobiłem ale pochodnia dalej nie ma płomienia ale daje światło. Po jej schowaniu wyraźnie jest ciemniej i zanikają cienie.
 10. zolenderek

  Two Worlds II

  Pochodnia wyciągana z ekwipunku nie pali się. Na screenach widać zapaloną, czy trzeba ją w jakiś sposób zapalać?
 11. zolenderek

  Alpha Protocol - temat ogólny

  Po wypuszczeniu Nasriego powinienem mieć możliwość zakupu od niego wyposażenia (stosowne dane wywiadowcze zakupiłem). Przeszedłem całą misję Investigate Jizan Weapon Stackpile i żadna taka możliwość się nie pojawiła. Wg poradnika powinienem natknąć się na laptop umożliwiający dokonanie zakupu, niestety nie znalazłem. O co chodzi z tym zakupem?
 12. zolenderek

  Dragon Age

  Problem okazał sie banalny a ja męczyłem się 2 dni, pod Windows 7 należało na ikonce pulpitu kliknąć PPM i uruchomić grę jako administrator!
 13. zolenderek

  Dragon Age

  Czy wpływ na moje problemy może mieć zmiana systemu operacyjnego? Ostatnio zmieniłem XP na Windows 7.
 14. zolenderek

  Dragon Age

  Konto mam aktywne a na stronie BioWare "Zarejestrowane promocje gry" mam aktywne do pobrania wszystko z Mass Effect 2 natomiast dla DA w rubryce "pobierz" są kreski.
 15. zolenderek

  Dragon Age

  W "Zawartości do pobrania" bilans punktów zero a w pozostałych rubrykach czysto, nie ma żadnych, wcześniej odblokowanych DLC.