kitek0101

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2577
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez kitek0101

 1. Znacie tego rodzaju oranizacje? Wspieracie je, jeśli tak to w jaki sposób (zachęcam do codziennego odwiedzania wątku "Zbieramy kasę" - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19991&u=25725 !)? Pomyślałem dzisiaj, że może kupię koszulkę w sklepie Polskiej Akcji Humanitarnej, możecie mi powiedzieć ile płaci się za wysyłkę?
 2. Hej, możecie się podzielić na forum informacją jakie są Wasze ulubione rapowe "klasyki"? Może poznam przy okazji jakiś ciekawy album :)
 3. kitek0101

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  A propos biegania... Sam w sobie temat mnie nie interesuje, ale czasem w gazetkach z lidla (czy innego sklepu) można zobaczyć buty do biegania, w cenach niewygórowanych, jakieś 50 czy 60 zł. Owe buty zawsze mają technologię z NASA, która powoduje, że bieganie nie męczy i tak dalej. A ja, widząc takie reklamy, zastanawiam się jakie te buty są, w porównaniu do "normalnych" marek, z "normalnych" sklepów sportowych. Testowaliście takie obuwie? ;)
 4. kitek0101

  Muzyka elektroniczna - chała czy dobra rozrywka?

  Jestem całkiem nieobeznany w muzyce elektronicznej, ale przeglądając promocje na empiku trafiłem na "Richard D. James Album" Aphexa Twina. Polecacie tę płytę?
 5. kitek0101

  Książki - temat ogólny

  No właśnie sam tak pomyślałem, ale jeżeli jeszcze polecasz to chyba się na niego zdecyduję. Z opisów najbardziej zainteresowały mnie dwie: "Hiperprzestrzeń" i "Wszechświaty równoległe". Wiesz może o nich coś więcej, czytałeś? Możesz którąś polecić szczególnie? :)
 6. kitek0101

  Książki - temat ogólny

  Czytam właśnie po raz drugi "Krótką historię czasu" Stephena Hawkinga. Chętnie przeczytałbym inną tego typu (popularno-naukową) pozycję. Ale chcę, żeby była równie przystępna, a zarazem poszerzyła moją wiedzę. Poleci ktoś coś?
 7. Mam pytanie odnośnie "Easy Rider", ale obawiam się, że może ono być głupie i że nie zrozumiałem tego filmu. Ale choć trochę usprawiedliwia mnie oglądanie go późną porą :) Do rzeczy:
 8. kitek0101

  Buty - Pokaż swój styl :)

  Widziałem kilka par w Croppie. Na pewno też jakieś ogólnosportowe.
 9. kitek0101

  Jakie studia?

  Studiuję Mechanikę i Budowę Maszyn na PWr, na wydziale mechanicznym. Na moim kierunku ludzie, którzy nie dają rady przenoszą się na ZIP, a ów skrót bywa rozwijany jako "Zabawa I Przyjemność" - kierunek ten nie jest traktowany całkiem poważnie, ale nie wiem jak jest naprawdę. Poza tym, że jest łatwiej (kolega przeniósł się po pierwszym roku z MBMu na ZIP i sobie chwalił ;) ). No i nie wiem jak to wygląda na innych uczelniach.
 10. kitek0101

  Motoryzacja - nasza Pasja

  Ale jakaś graniczna wartość musi być. Z tego co kiedyś czytałem to poniżej pewnych obrotów paliwo jest podawane, aby silnik nie zgasł. Ale właśnie nie wiem jakie to dokładnie obroty i czy zawsze takie same dla wszystkich samochodów.
 11. kitek0101

  Motoryzacja - nasza Pasja

  Przy jakich obrotach następuje odcięcie dopływu paliwa przy hamowaniu silnikiem? I jest to jakaś konkretna wartość dla wszystkich samochodów/silników czy każdy przypadek jest inny?
 12. kitek0101

  Motoryzacja - nasza Pasja

  Pomyślałem, że jeszcze tu zapytam... Czy Wy, forumowicze, macie zdanie na temat instalacji LPG (sekwencja)? Chodzi mi o nissana micre k12 z sekwencją, bo właśnie trafiłem na dość ciekawą ofertę. Szukałem benzyny, a trafiłem na gaz i mam trochę wątpliwości.
 13. Czy ktoś byłby w stanie powiedzieć mi skąd sampel w "Town" Macklemore''a - http://www.youtube.com/watch?v=pIBdAdnTqqo ? Znam to, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć.
 14. kitek0101

  Prawo Jazdy

  Mam pytanie dotyczące egzaminu praktycznego. Kiedy należy włączyć światła mijania? Na łuku można jechać jeszcze bez nich? Wydawało mi się, że tak i że trzeba je mieć włączone dopiero przed opuszczeniem placu. Ale sam zdawałem prawie 2 lata temu i nie wiem czy mnie pamięć nie myli. Jak to jest? I wiecie gdzie można znaleźć takie informacje?
 15. kitek0101

  Buty - Pokaż swój styl :)

  Co do air force''ów, wczoraj przymierzałem trochę inne w sklepie. Założyłem buta, który był wystawiony, okazał się za duży, więc poprosiłem o parę z mniejszym rozmiarem i po chwili dostałem. Wątpię w to, że pani w sklepie szybko włożyła sznurówki ;)
 16. kitek0101

  Buty - Pokaż swój styl :)

  A normalnie nowe nie mają sznurówek w butach? (ponoć je dostał :P)
 17. kitek0101

  Buty - Pokaż swój styl :)

  - na tej aukcji, ale to, że na allegro i tanio chyba jeszcze nie daje pewności, że to fejki :P
 18. kitek0101

  Buty - Pokaż swój styl :)

  Jest tu ktoś kto może ocenić czy buty są oryginalne (na podstawie zdjęć)?
 19. kitek0101

  EMPIK - temat ogólny

  Wiecie czy jeżeli mam eKartę prezentową do empiku to czy mogę częściowo zapłacić przy jej użyciu, a częściowo gotówką?
 20. kitek0101

  Zbieramy kasę

  49 918,05 zł
 21. kitek0101

  Zbieramy kasę

  49 810,10 zł
 22. kitek0101

  Zbieramy kasę

  49 808,30 zł
 23. kitek0101

  Zbieramy kasę

  49 804,90 zł
 24. kitek0101

  Zbieramy kasę

  49 803,30 zł
 25. kitek0101

  Zbieramy kasę

  49 800,70 zl