Eriash

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  51
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Eriash

 • Ranga
  Przodownik
 1. Sareth14: Najważniejsze, aby gra była gotowa. O to się staramy :) Ichibanboshi-kun: Z pewnością będziemy dążyć do spójności z pierwszą częścią w wielu kwestiach, nie tylko voice overów. bobobo: Na takie pytania będę starał się odpowiadać po oficjalnej zapowiedzi :) jarek2045: tak, zarejestruj grę i wejdź tutaj: http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.html#language Marcin321: Nie mamy jeszcze finalnych ustaleń w tej kwestii, ale myślę, że jak zwykle będziemy grę wydawać w 101% po polsku :) Co do artykułu w CDA, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie współpracowaliśmy z CD Action przy jego tworzeniu.
 2. Świat w W2 mały nie będzie, na co innego jednak położyliśmy nacisk. Myślę, że pierwsze filmy z gry, które pojawią się już całkiem niedługo, wyklarują wiele kwestii związanych z geografią i rozmiarami świata. Co do pytania o wspinaczkę i pływanie - niestety nie mogę teraz odpowiedzieć finalnie :) Ale to się niebawem zmieni.
 3. Po zapowiedzi na większość z nich zapewne będę Ci już mógł udzielić odpowiedzi :) pozdrawiam!
 4. Dlaczego zdecydowaliście się na zmianę fryzury? I dlaczego akurat kucyk, do tego taki cudaczny? W sadze Geralt używał opaski, nie wiązał włosów w kucyk. Myślę, że z pełną odpowiedzią na te pytania należy wstrzymać się do zaprezentowania pierwszego oficjalnego filmu z gry. Ichibanboshi-kun: Tak, mówiąc umiejętności miałem na myśli konkretne rzeczy, które wykonuje się przy produkcji gier. Od scenariusza po implementację. Z odpowiedzią na większość pytań wstrzymam się do oficjalnej zapowiedzi gry (która, już w pierwszym kwartale tego roku). Na kilka mogę jednak powiedzieć kilka słów: Zmiana silnika wpłynie na wszystko, mechanikę - walkę, dialogi oraz na grafikę. Co do skakania, jeśli odnajdziesz film, który nam wyciekł z prezentacji w Rosji i przyjrzysz się dokładnie, sam odpowiesz sobie na swoje pytanie :) Wydawcą Wiedźmina w Rosji będzie firma 1C / Snowball. W Polsce, Czechach i Węgrzech naturalnie CD Projekt. W pozostałych regionach wydawca nie został jeszcze ogłoszony. Jeśli uznamy, że do W1 warto wypuścić jeszcze jakiegoś patcha to z pewnością tak zrobimy :) Na razie skupiamy się na W2 i to jest nasz priorytet na chwilę obecną.
 5. Ichibanboshi-kun: Tworzenie gier to taka branża, gdzie przede wszystkim liczą się umiejętności i pasja. Jeśli posiadasz jedno i drugie to kierunek studiów ma drugorzędne znaczenie. Oloninho: Napisz na support@thewitcher.com Czempion9: Jeszcze nie podjęliśmy decyzji w tym temacie :) Byl: Choć gracze są podzieleni obecnie przeważa opinia, że kucyk się podoba. Przemawiają za tym też inne przesłanki z sagi o Wiedźminie. Co do drugiego pytania: Tak, koncentrujemy się głównie na W2.
 6. 1. Czy macie zamiar zrobić pochwy na miecze czy Geralt nadal będzie je nosił na włosach na plecach? O tym temacie więcej po oficjalnej zapowiedzi gry. 2. Ten wyciek filmu prezentowanego w Rosji pokazuje jakiegoś wielkiego bosa czy w W2 przewidujecie więcej tego typu przeciwników? Niestety muszę odpowiedzieć tak jak powyżej. 3. Czy nowy silnik jest choć w małej części oparty na Aurorze ew tej waszej zmodyfikowanej aurorze? Do jakiego innego można go porównać? Silnik jest zbudowany i zrobiony przez CDP RED od podstaw. Nie jest oparty o aurorę. Trudno będzie go wypozycjonować na rynku, staramy się aby był unikalny :) 4. Czemu olewacie to co ludziska piszą na forum Wiedźmina odnośnie błędów? Widziałem już 10000postów odnośnie błędu z roślinkami w IVakcie i występuje on do tej pory pomimo 5patcha ;o Nie olewamy. problem polega na tym, że nie wszystkie błędy da się poprawić w zadowalającym stopniu. Jednocześnie nie możemy przez 2 lata poprawiać jednej gry. Chcemy skupić się teraz przede wszystkim na 2jce i to właśnie ma teraz najwyższy priorytet. Jak rozpoczął Pan przygodę na rynku komputerowym? Strasznie wcześnie :). Już jako 14-15 latek pisałem recenzje i artykuły do nieistniejących już portali o grach (np. strefa.com czy gamepub.org). Potem przyszedł czas na jakieś pierwsze staże i pracę (Radiostacja, 4fun.tv) a następnie przydybałem ogłoszenie do CD projekt RED i szast prast minęły ponad 2 lata pracy przy Wiedźminie. Wszystkim, którzy chcą zaangażować się w PR/Marketing/Community przy grach polecam jedno - praktyka, praktyka praktyka!! :) Niech was wszędzie będzie pełno a na pewno się uda! Pytanie o sterowanie na konsoli w W2 (o ile coś wiadomo na ten temat :P) - czy będzie to wyglądało tak jak na PC w W1 czyli wyprowadzenie ataku to kliknięcie kursorem na postać atakowaną czy też może jak np. w Gothicu czyli atak mieczem będzie wyprowadzany po wciśnięciu danego przycisku na padzie? I drugie pytanie czy w pecetowym W2 w ogóle coś się zmieni względem sterowania w stosunku do W1? Projektujemy nowy system walki do W2 - to co widzieliście na filmie, który nam wyciekł to już przeszłość! :) Niestety na razie tylko tyle mogę powiedzieć Wprowadzicie zmianę w wiedzminie 2 by znak igni wyglądał tak jak np w walce z zabójcą na ostatnim filmiku ? FXy w W2 z pewnością zostaną znacznie ulepszone. Witam. Mam takie pytanie. Czy już jest jakaś przybliżona data premiery wydania Wiedźmin 2? Niestety nie :(
 7. Spokojna głowa - szykujemy sporo niespodzianek i nowości dla fanów. Nie chcę nic mówić aby nie psuć zabawy i niespodzianki. Przyszły rok przyniesie naprawdę sporo zajefajnych materiałów do buszowania :)
 8. Hej! :) W obecnej chwili zawiesiliśmy ten tytuł, gdyż wszytskie "siły" są skupione na W2 Nowy silnik był tworzony od początku w CD Projekt RED. Metropolis dysponuje własną, odrębną technologią. Michałowi i Marcinowi chodziło o przełomowość w ocenach gry, nie przełomowość gry jako takiej. Być może niefortunnie to sformułowali :). Wcześniej mówili właśnie o tym, że chcemy aby W2 otrzymał łączne oceny powyżej 90.
 9. Tak, Wersja Platynowa zawiera grę w wersji 1.5 - bez DRM, ze wszystkimi łatkami oraz 5 nowymi przygodami z community i jednym modem :)
 10. W tym momencie status projektu jest nadal "zawieszony"
 11. Tak, bez problemu :) >Witam Mam takie Pytanie Posiadam oryginalną grę ghost master i zaginęło mi z niej pudełko czy można ja jakoś >zarejestrować Na stronie cd Projektu ?? Jeśli to pytanie jest głupie to przepraszam Ale mam jeszcze jedno Czy >można by mi jakoś dostarczyć wzór okładki owej gry bym Mógł sobie je wydrukować ?? z góry dziękuje i >Pozdrawiam Z problemami dotyczącymi Gier CD Projekt odsyłam do gram.pl i konsula firmy CD Projekt
 12. ad 1) Jeszcze nie, ale coraz mniej nam brakuje :) ad 2) Zadaj mi to samo pytanie po wakacjach:), w chwili obecnej jest trochę za wcześnie, żeby o tym mówić.
 13. Obecnie pracujemy nad konsolową wersją Wiedźmina - Powrót Białego Wilka. Poza tym, w trakcie developmentu są dwa inne, nieujawnione jeszcze projekty.
 14. Z pytaniami na temat gier wydawanych przez CD Projekt, odsyłam do konsula firmy CD Projekt - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&u=1
 15. -Z jakiego metalu jest wiedźmiński medalion??(pytam bo nie mam) -wypuścicie jeszcze serie medalionów?? w sumie to by wam się opłacało na allegro po 300zł idą więcej niż na grze można na nich zarobić xD Ufff zagiąłeś mnie :) yyy ładnego :) i z pewnością wytrzymałego. Kiedyś Michał Madej nadepnął na jeden i na długo to zapamietał. Niewykluczone, że pojawi się nowa seria medalionów. Pamiętaj jednak o jedenj rzeczy - cena medalionów jest wyoska, gdyz jest ich mało i są unikalne :) Szczęśliwego nowego roku dla CAŁEGO Cd Projekt I CD Projekt Red byście mieli same świetne pomysły i gry ;p Przyłączam się do życzeń :D Wesołych Świąt xD Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od CD Projekt RED dla wszytskich fanów! Czy planujecie już może jakiekolwiek wstępne premiery kontynuacji Wiedźmina? W tym momencie pracujemy nad wersją konsolową Wiedźmina, oraz nad 2 nowymi projektami (na razie top secret).