Paaull

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  27
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Paaull

 • Ranga
  Robotnik
 1. Ciągle liczę na DA:Ultimate. Chociaż nie kupuję wersji cyfrowych, tą jedyną bym kupił. Na Originie zostałem skutecznie zniechęcony do zakupów, a to za sprawą braku możliwości zapłacenia przelewem bądź kartą płatniczą. A inne formy płatności dla mnie nie wchodzą w rachubę. Może przy okazji wydania DA:Inquisition będzie jakaś ciekawa oferta/promocja?
 2. Ja bym się bardziej cieszył gdyby się zarzekli, że nie będzie po raz 3 Edycji Rozszerzonej. Że wydadzą raz a porządnie. Że nie będę albo po raz 3 kupował 2 kopii, albo musiał zwlekać rok z zakupem wersji finalnej.
 3. Słowa: Przepraszam, jakoś nie widzę. Nie zniżyli się czy nie przeszło przez gardła?
 4. Wygląda na to, ze gra jest w ogóle skopana. Z domu aukcyjnego nie korzystałem wcale i nie zamierzam. Grać przestałem z 2 powodów. Jeden to kłopoty z logowaniem zaraz po premierze, drugi( pewnie jestem casualem choć gram w coś codziennie), że moja czarodziejka po wejściu do jakiejś lokacji została zmieciona ze świata( chyba zły balans gry?) i nie widziałem możliwości posunięcia gry do przodu.
 5. Kupiłem D3 w dniu premiery. Od ręki poszedł na twardziela. Efekt? Na razie nie gram, ani gry nie ukończyłem. Raz, że się zaciąłem, drugi, że nie zniosłem stałych problemów z logowaniem i wywalaniem z serwerów. Skłonny jestem przychylić się do opinii, że pecetowcom sprzedano betę. Jak dla mnie wtopa. Poza tym trochę martwi mnie ograniczona liczba postaci. Czarodziejka mi wymięka to myślę że spróbowałbym łowcą demonów...Dziecko też chce grać, mam mu kupić drugi egzemplarz? Świat na psy schodzi.
 6. No, jakoś mało mi się podoba ta zmiana. Uważam, choć to może kwestia przyzwyczajenia, że strona jest mniej czytelna. Chyba intencją było żeby zabłądzić dłużej na tej stronie i nie przełączać się na inną.
 7. Zadziwa mnie ogrom wiary, zarówno producenta/wydawcy Torchlight 2 jak i platformy Steam, że przy dzisiejszym natłoku prokukcji i związanej z tym konkurencji, ktoś będzie chciał miesiącami przesiadywać przy tym bądź co bądź niszowym tytule. W jedynce dodanej do CD Action nie zagrzałem zbyt długo miejsca.
 8. W zasadzie i tak nie miałem zamiaru kupować tego tytułu. Tym bardziej, że THQ wydaje gry na Steam''a, a to nie podoba mi się, szczególnie po zmianie regulaminu. A jeśli jeszcze nie działa na PC na 100%, to grób.
 9. Powiem tak, po premierze Diablo 3 zraziłem się do grania sieciowego, przez internet jak kto woli. Rozumiem, jak kogoś to kręci, winna być taka opcja. Opcja, nie przymus czy wymóg. Co mi po "przepraszam" od Blizzarda czy kogokolwiek. Rozumiem aktywację przez internet i koniec. A tak to kupujesz kota w worku. Zapłaciłeś i nie działa. Nie, nie będę ciągnął z sieci Baldursa. Mam całą trylogię i to po 2 egzemplarze. Starczy.
 10. O!To ja muszę być totalnie powalony! Mając ponad 2xpo20lat. A Norwegowie to samo zdrowie? Naćpani biegacze, 10 miesięcy zimy i Breivik- to chyba u nich?
 11. Ha!. A jak o tym pisałem, że po doświadczeniach z instalacją rozszerzenia do Wiedźmina 1, lepiej z zakupem Dwójki było poczekać choćby ten rok, i że nie podoba mi się to zasysanie patcha za każdą instalacją gry, to jakiś palant, sorry, przodownik, sekretarz, czy jakiś tam..., napisał, że Polakowi to nie dogodzisz. Tobie koleś właśnie dogodzono, co? A ja, po prostu chcę za moje pieniądze otrzymywać dobry towar, dopracowany. Lepiej było poczekać. Nie umniejsza to wcale, że dumny jestem zarówno z Jedynki, jak i z Dwójki i ich posiadania, i ich wydania. Bo piękne są w każdym calu, niemal, i zajmują honorowe miejsce pośród innych tytułów.
 12. I tutaj z chęcią przyklasnę, szczególnie ostatniemu zdaniu, choć wiem, że CDP Red i tak ma moje zdanie gdzieś. A trójkę też kupię, choć być może nie od razu, by uniknąć trzeciego patcha.
 13. Sporo osób wysmarowało tu całkiem grubą warstwę wazeliny. A mi się nie podoba, że po raz drugi kupiłem jakby niedopracowaną produkcję z darmowym co prawda, ale uciążliwym patchem. I niech mi nikt nie mówi,że żaden problem ściągnąć, bo żaden, ale ściąganie przy każdej instalacji i sama instalacja do przyjemności nie należą. Prawda, zawartość Edycji Premium jest satysfakcjująca ale wypadałoby teraz kupić drugi egzemplarz, by mieć święty spokój z Wieśkiem 2.
 14. Jeszcze jedno pytanie. Kiedy ukaże się Edycja Rozszerzona Wiedźmina 2 na PC? Tak bym mógł sobie kupić 2 egzemplarz, tym razem kompletny, bez konieczności ściągania i instalowania, co najmniej 2 godzinnego, aktualizacji, darmowej?