Pietrek1992

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pietrek1992

 • Ranga
  Obywatel
 1. Dziwi mnie tak niska ocena. Nie rozumiem pretensji pani recenzentki do jakości polskiej wersji językowej. Więcej błędów językowych znajduję w newsach na tej stronie, redagowanych przez tą samą panią. Grywalność tytułu jest dobra, grafika też stoi na przyzwoitym poziomie, to nie jest tytuł AAA ani strzelanka co ma strzelać fajerwerkami graficznymi. Muzyka bardzo przyjemna, pomaga w koncentracji.,Tytuł ma miejsce i potencjał, zwłaszcza z przyszłymi dodatkami. rozumiem ocenę 6-7 ale 4? Klikadełka z facebooka? Skąd to porównanie, jak można porównywać niezłą strategię ekonomiczną z klikadełkami na facebooku? Dawno nie czytałem tak słabej recenzji.
 2. Katolicyzm średniowieczny, a XIX i zwłaszcza XX wieczny to spora różnica. W Polsce kościół zawsze pomagał obywatelom i pomagał w walce o niepodległość . Ale to nie jest temat poruszany w tym artykule.  Są, to prawda, aczkolwiek to są odłamy na pograniczu herezji. Kto jest wierzący i czyta biblie ten wie jakie jest tam podejśćie do par homoseksualnych. Choć to też nie jest temat artykułu.  Kończąc dyskusje, dla mnie jest to artykuł albo sponsorowany, albo jedynie propagandowy. Obecnie jest tego zalew w każdym środowisku kulturowym. Również w grach jak widać powyżej. 
 3. To już kolejny tekst na gram.pl, gdzie członek redakcji próbuje wciskać na siłę swoje poglądy, wbrew logice. Autor świadomie próbuje manipulować czytelnikami przyrównując społeczeństwo XIXw., gdzie walczono o wolność słowa, wypowiadania się we własnym języku oraz równouprawnienie wyborcze kobiet, do sytuacji w XXIw. , gdzie każda płeć, rasa ludzka ma te same prawa. Dlaczego to robi? Na to pytanie nie udzielę odpowiedzi, z oczywistych względów. Dodam jeszcze na marginesie, że walka o poprzednie prawa była zgodna z fundamentem naszej europejskiej cywilizacji - Katolicyzmem. Obecnie ruch LGBT toczy wojnę kulturową  z kościołem chrześcijańskim na całym świecie. Jak widać również na tym portalu.