iwaneszek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  251
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O iwaneszek

 • Ranga
  Przodownik
 1. Fakt. Bo nikt nikomu nic nie udowodni.Obracamy się w sferze "której w pełni nie rozumiemy"a mimo to używamy argumentów i kłócimy się. Wątek więc służy do podzielenia się swoją opinią(albo jako temat do nabijania postów).
 2. iwaneszek

  Dlaczego grasz w gry??

  Gram bo lubię. Książka rzadko mnie wciąga a jeśli nawet to szybko się ją przeczyta.Komputer(a w nim gry) to najgorszy zjadacz czasu i uzależnienie. Ale skoro to takie fajne....
 3. iwaneszek

  Prima Aprilis - sprostowanie

  Taka mała prośba. Dajcie za rok fajne żarty w które można uwierzyć. Tylko screeny z Diablo jak dla mnie dość wiarygodnie wyglądały.
 4. iwaneszek

  CD-ACTION

  Tak w sumie jak się czyta komentarze niektórych ludzi(na innej stronie) "To nie żart" To aż płakać się chce. Ja rozumiem że ostatecznie możliwe jest dać takie pełniaki ale pół roku abonamentu do Wowa toż to paręset złoty. Pieniądze nie leżą na ulicy. A jeśli w to wierzycie t grajcie w lotka. Dzisiaj wygracie....
 5. iwaneszek

  Level - zagraniczne czasopismo wreszcie w Polsce!

  Jeśli to żart to teoretycznie powinni jutro zdementować. Czas pokaże. Ale ja tego dnia nie radzę wierzyć w NIC(chyba że niebo jest niebieskie i takie tam). A jeśli pisemko rzeczywiście wyjdzie to fajnie. Może jakiś konkurent dla CD-Action wyrośnie wreszcie.
 6. Sądzę że ten spór jest głównie nie o to że mamy wspólnego przodka.(wszystkie istoty pochodzą najprawdopodobniej od jakiejś bakterii/ jednokomórkowca) Chodzi o to że człowiek ma dużo wspólnego z małpą dzieli nas podobno tylko kilka procent. Pytanie bo nie znam się na tym. Mój ksiądz próbował połączyć teorię ewolucji z Adamem i Ewą. Czy KK zaprzecza potwierdza czy nie komentuje sprawę teorii ewolucji?
 7. Nie wspominając już o tym, że katecheta miał racje, bo, rzeczywiście, człowiek nie jest małpą i nie pochodzi od małpy. Nie. Ale teraz popularna jest teoria że mamy wspólnego przodka.czyli jakąś pra ludziomałpę. W wyniku ewolucji tego stworzenia powstały małpy i my.
 8. iwaneszek

  EA rezygnuje z DRM

  W taki dzień jak ten nie wierzę nawet że słońce świeci. A wątpię żeby to była prawda. Prędzej nie będą dawali nowych gier beż DRM. Po co dezaktywować coś co i tak sprzedali.
 9. iwaneszek

  Risen w "złocie"!

  A ja nie. Znając piranie gra będzie świetna i potwornie zabugowana. Lepiej niech sobie jeszcze popracują i doprowadzą grę do znośnego stanu.A żart głupi bo zbyt oczywisty. Niech wreszcie coś śmiesznego albo skutecznego wymyślą.
 10. Kolego/Koleżanko że Jezus żył nie ma wątpliwości. Kłótnie są czy był Bogiem/Prorokiem/Cwaniakiem/Oszołomem (bez urazy chrześcijanie nie jest to wymyślone przeze mnie) . To że Biblia jest napisana około 2000 lat temu też nie ma wątpliwości tylko czy nie była spreparowana/okrojona. I jak chce się dyskutować to trzeba podać jakieś argumenty a nie tylko "A wy jakie macie dowody".
 11. iwaneszek

  Sims Online 2: Live on Web - zapowiedź

  Kolejny głupi żart?! A może Gothic 5 przygodówka. Simsy online nie wypaliły i wątpię żeby wprowadzili ten pomysł do 2. Już prędzej The Sims 3 to czeka jeśli w ogóle.
 12. iwaneszek

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  W patchu 1.60 właśnie od niego/ dzięki niemu dostawało się drugą katanę. W patchu 1.70 tak nie jest.
 13. Mi tam np. nie przeszkadza jak rodziców nie ma w domu. Lepiej zadać sobie pytanie "Czy ty chcesz dymać 7 dni w tygodniu" Ja nie chcę. A poczta jak to poczta. Zawsze do tygodnia paczki przychodziły.
 14. iwaneszek

  CD-ACTION

  Jeśli chodzi o teksty to w ogóle nie. Ale już pełne wersje gier to prawie tak. Teoretycznie w branży zostały 3 liczące się czasopisma. Można kupować w tanich seriach ale z czasopismem dostajesz kilka gier + gazeta.