Aragi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  489
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Aragi

 • Ranga
  Delegat
 1. Aragi

  diablo 1

  Właśnie specjalnie zagrałem - po raz pierwszy na "10" w Diablo Hellfire + polski mod i przeszedłem prawie cały I poziom.
 2. Aragi

  SpellForce - problem z uruchomieniem gry.

  Sprawdź, czy czasem nie ma "0" (zera) lub dużej litery "O". W moim serialu właśnie tak było ;)
 3. Aragi

  Spellforce 2 - problemy

  Z tego co pamiętam, kolejne misje w Zachodniej Gardzie dostaje się po wykonaniu kilku misji w innych lokacjach. Tak więc trzeba wyskoczyć do innych lokacji i po pewnym czasie wrócić - powinno się pojawić nowe zadanie
 4. Aragi

  King''s Bounty Warrior of the North

  ad 1. Nordlig (na południu powyżaj ołtarza), Vestlig (koło maga-tam gdzie wysadzałeś zaporę ze skał), Ryftia (koło chatki wiedźmy), Pustkowia Verlon (tam gdzie była valkiria)- wygląda to jak kupka bobków, kolejność nie jest ważna. ad 2. mag Rezo ad 3. fragment kupuje się po wypełnieniu misji w Hadesie - od demona, który siedzi w zamku z demonicą.
 5. Aragi

  MSVCP110.dll. Pomocy !!

  zainstaluj: Microsoft XNA Framework Redistributable 3.1 oraz 4.0
 6. Aragi

  Problem ze Spellforce Złota Edycja

  na procesorze serii I-3, I-5, I-7 niesety nie pograsz
 7. The Road Less Traveled - u mnie działa (ale kolorki ma przerąbane)
 8. Specjalnie ściągnąłem mapkę "Draugenhast" z nietypowymi bohaterami (nie występują w grze) i przynajmniej parę tur (więcej nie sprawdzałem) wszystko działało. Mój Windows to 7 64 Home.
 9. Aragi

  Sklep Cenega

  Ja zamówiłem Kings Bounty Pakiet Dodatków w preorderze - miał być w piątek, a doszedł do mnie trzy dni wcześniej - w środę (było to na początku października)
 10. Aragi

  King's Bounty: The Legend

  Sprzedawać zarówno zwoje i graty można tylko w zamkach (stojąc w oknie zamku otwierasz księgę zaklęć i można sprzedawać)
 11. Aragi

  King's Bounty: The Legend

  Nie, chyba , że jakimś edytorem. Chyba jest zasada, że po wykonaniu zleconego zadania, u zlecającego pojawi się coś nowego (jednostki i klamoty)
 12. Aragi

  King's Bounty: The Legend

  Mapę na wyspę Uzała znajdziesz na pewno na Umkas i Dersu
 13. Aragi

  SpellForce - problemy z misjami

  Musisz je ominać (na pewno się da, wykorzystuj zakamarki, to Cię nie zauważa - to zreszta quest jest.
 14. Aragi

  King's Bounty: The Legend

  Jeśli masz w pliku game.ini coś takiego: setf ~r_fsaa - to końcówka powinna być na "0" -- > linijka odpowiada za antialiasing Nie wiem jak u Ciebie, ale ja plik game.ini mam dwa razy: w "Moich dokumentach" i w katalogu gry /data
 15. Aragi

  King's Bounty: The Legend

  Jeśli masz najnowszy Direct X 9 i nie działa spróbuj: 1.zmień wpisy w game.ini na to setf ~windowed 1 setf ~shadowresolution 0 setf ~disable_3d_mainpanel 1 setf ~r_fsaa 0 setf ~r_filter 2 setf ~in_mem_maps 1 setf ~in_mem_arenas 1 setf ~streaming 1 lub 2. W menu opcji wyłącz "wygładzanie krawędzi"