KrisN1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  311
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KrisN1

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Szkoda, że nie można kupić wersji na PC w normalnej cenie, wszedzie dostepne są tylko wydania na XONE, dziwna ta polityka Microsoft...
 2. Mam nadzieję, że gra będzie w czymś rodzaju Wiedźmina 3 bez magii niż symulatorem rycerza w średniowieczu.
 3. Jak to mówią - "Do trzech razy sztuka" - jak CI tym razem także nie podoła wyzwaniu to raczej 4 część będzie tylko powrotem do niskobudżetowych "kioskowych" gier w stylu serii "Mortyr". Ale trzymam kciuki, kupiłem poprzednie części ale zgrzytanie zębów podczas gry czuję do dziś...
 4. Gdzie można złożyć zamówienie na preorder polskiej edycji?
 5. Najbardziej szkoda "They", to mógłbyć najlepszy polski shooter i duża szansa dla Metropolis. Skończyło się nie tylko skasowaniem gry ale także i całego studia.
 6. Po sukcesie Wiedźmina 3 to dobry czas aby zająć się nareszcie Cyberpunkiem 2077, który zapowiada się na kolejny hit od CDP. Ja już nie mogę się doczekać, a co do kontynuacji wiedźmina to już niedługą ukażą się dwa duże dodatki więc nie ma co narzekać.
 7. Świetna wiadomość, już nie mogę się doczekać :) "Shadow Warrior" oraz nowy Wolf to najlepsze gry akcji w starym stylu od lat.
 8. Duże dodatki - OK, biorę, ale najpier chciałbym zakupić moją kolekcjonerkę! Kiedy powrócą zamówienia na cdp.pl???
 9. A ja się pytam gdzie jest moje zamówienie na kolekcjonerkę z cdp.pl? Sklep miał zrobić z tym porządek i przywiązać zamówienia do konta a tu dalej nic...
 10. Trzymałem kciuki za Nicolas Games i cieszę się, że podnieśli się po klęsce "InSanity". Jeżeli ktoś lubi klimaty post-apo to warto wesprzeć "Reconquest", tym bardziej, że cena pudełkowa to 39,90 zł a cyfrowa 24,90 zł.
 11. Powrót do zamku Wolfenstein to bardzo dobra wiadomość!
 12. Podobnie jak to miało miejsce w 2011 roku o miano Gry Roku staną do walki Wiedźmin i Batman. Tym razem starcie okaże się jeszcze ciekawsze bo zarówno Dziki Gon jak i Arkham Knight zapowiadają sie na produkcje zdecydowanie większe i lepsze niż ich poprzednie części. Trzeba będzie zakupić obie gry i na pewno będzie to trafiona inwestycja.
 13. Grę można porównać do serii Gears of war, tam dyanmiczna i filmowa kampania była znakiem rozpoznawczym i nikt nie żałował kasy na premierowe wydanie. Co prawda tam był bardzo dobry kop i multiplayer i można było jeszcze bawić się po skończeniu kampanii. Co do ceny to jest już drogo, 250-260 zł to już trochę przesada.
 14. Na jakim silniku powstał Shadow Warrior, który ukazał się również na XONE i PS4?