Pawciu45

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2487
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pawciu45

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pawciu45

  Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

  Dużo bym dał za taką kolekcję książek dostępną w Polsce. Ale u nas ryneczek na Warhammera malutki, więc to raczej nikomu się nie opłaci. http://www.warhammer40klegends.com/
 2. Pytanie co do referencyjnego chłodzenia na GTX 1070. Czy jest ono wystarczająco wydajne do grania długich sesji w obciążające tytuły? Wystarczy tylko to: https://goo.gl/4dLVgS czy może dodać trochę kasy i kupić coś z lepszym chłodzeniem?
 3. Pawciu45

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Reklama dźwignią handlu.
 4. Pawciu45

  Manga i Anime - temat ogólny

  ?Co ja oglądam? BREXIT opening. https://www.youtube.com/watch?v=4XYBIUGJvzs
 5. Pawciu45

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Pierwszy raz biorę udział w Summer Sale. Nie wiem do końca, co daje wyrabianie tych odznak Summer Picnic. Na razie mam poziom drugi. Jak dojdę do najwyższego poziomu, to coś dostanę prócz tych emotikon?
 6. Pawciu45

  Windows 10 - temat ogólny

  Jeśli chodzi o logowanie to u mnie wszystko w porządku. Muszę się logować ponownie tylko w przypadku, gdy CCleanerem usunę dane przeglądarki. Bez ich usuwania jestem zalogowany cały czas. Może to zależy od przeglądarki? Ja używam Firefoxa.
 7. Pawciu45

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dodatek Krew i Wino. Doszedłem do momentu, gdy Dużo stracę jeśli będę kontynuował? I czy to już koniec głównego wątku, czy może będzie coś dalej?
 8. Wciąż szukam kandydata na nową kartę graficzną. Przeglądałem newsy o RX 480 i jego specyfikacja mnie nie zadowala, ale odrzuciła mnie też cena GTX 1070. Kiedy wyjdzie coś ,,pomiędzy" tymi kartami. Chodzi mi o jakieś szybsze Radeony ze środkowej półki i co wiadomo o GTX 1060, bo na razie chyba tylko tyle, że będzie na środek jesieni ?
 9. Pawciu45

  Grupa gram.pl w STEAM

  Bardzo ładnie proszę o zaproszenie: http://steamcommunity.com/id/Pawciu45/
 10. Aha. Ogromnie dziękuje. Pisałem, że znam się na tym tylko trochę, dlatego prosiłem o radę. Na elektryce/zasilaczach to już nie znam się w ogóle. Uratowałeś mnie, zapamiętam sobie ten lepszy zasilacz. Ten zestaw to jest taka przymiarka. Na chwilę obecną mam odłożone tylko trochę ponad 1/2 kwoty, więc nie będę kupować tego zaraz. Zobaczę, co będzie za dwa miesiące.
 11. Przymierzam się do zmiany PC. Nie znam się na tym do końca, ale spróbowałem złożyć coś sam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy ten zestaw ma ręce i nogi ? Cena do 3500zł. http://www.morele.net/inventory/info/S3WBt0/
 12. Pawciu45

  LOL - League of Legends

  No dobra. Ja grałem w Dominion sporadycznie, głównie zaraz po premierze, więc się na nim nie znam. Tłumaczenie Riotu to jedno. Im mogło się to już po prostu nie opłacać. Coś było winne małej liczbie graczy? Niedorozwój? Słaby balans? Brak głębszego zainteresowania Riotu? Nuda?
 13. Pawciu45

  LOL - League of Legends

  Nie grałem w League of Legends od ponad pół roku. Gdzie znikł Dominion? Nie ma go tylko tymczasowo czy wycięto go na stałe?
 14. Pawciu45

  Manga i Anime - temat ogólny

  Weeeeeeeeeee!!!! W większości nie mam zastrzeżeń, tylko jak dla mnie te kolory są za jasne. Na okładkach są bardziej stonowane. Bezlitośnie kłują mnie w oczy. Wyobrażałem sobie ten świat trochę mniej kolorowy. Raczej, choć nigdy nic nie wiadomo, tego nie zepsują. Zajmować się tym ma naprawdę mocna ekipa: http://www.crunchyroll.com/anime-news/2016/03/09/the-ancient-magus-bride-oad-project-1st-pv-animated-by-wit-studio-attack-on-titan?utm_campaign=crunchyroll&utm_source=fbfp Gdy czytałem pierwszy tom od razu widziałem w mandze ogromny potencjał i liczyłem na to, że dostanie anime.
 15. Pawciu45

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Szukam starej gry. Grałem w nią dawno i nazwa wypadła mi z głowy. Widok izometryczny, osadzona w świecie SF. Jeździło się w niej pomarańczowym, futurystycznym czołgiem po obcej planecie na której rosła odmienna roślinność. Planeta była również utrzymana w żółto-pomarańczowej kolorystyce. Pojazd, chyba, dało się ulepszać między misjami. Na planszy prócz wrogów były obce zabudowania i znajdźki w postaci amunicji i pancerza dla czołgu.