Pawciu45

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2487
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Pawciu45

 1. Pawciu45

  Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

  Dużo bym dał za taką kolekcję książek dostępną w Polsce. Ale u nas ryneczek na Warhammera malutki, więc to raczej nikomu się nie opłaci. http://www.warhammer40klegends.com/
 2. Pytanie co do referencyjnego chłodzenia na GTX 1070. Czy jest ono wystarczająco wydajne do grania długich sesji w obciążające tytuły? Wystarczy tylko to: https://goo.gl/4dLVgS czy może dodać trochę kasy i kupić coś z lepszym chłodzeniem?
 3. Pawciu45

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Reklama dźwignią handlu.
 4. Pawciu45

  Manga i Anime - temat ogólny

  ?Co ja oglądam? BREXIT opening. https://www.youtube.com/watch?v=4XYBIUGJvzs
 5. Pawciu45

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Pierwszy raz biorę udział w Summer Sale. Nie wiem do końca, co daje wyrabianie tych odznak Summer Picnic. Na razie mam poziom drugi. Jak dojdę do najwyższego poziomu, to coś dostanę prócz tych emotikon?
 6. Pawciu45

  Windows 10 - temat ogólny

  Jeśli chodzi o logowanie to u mnie wszystko w porządku. Muszę się logować ponownie tylko w przypadku, gdy CCleanerem usunę dane przeglądarki. Bez ich usuwania jestem zalogowany cały czas. Może to zależy od przeglądarki? Ja używam Firefoxa.
 7. Pawciu45

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dodatek Krew i Wino. Doszedłem do momentu, gdy Dużo stracę jeśli będę kontynuował? I czy to już koniec głównego wątku, czy może będzie coś dalej?
 8. Wciąż szukam kandydata na nową kartę graficzną. Przeglądałem newsy o RX 480 i jego specyfikacja mnie nie zadowala, ale odrzuciła mnie też cena GTX 1070. Kiedy wyjdzie coś ,,pomiędzy" tymi kartami. Chodzi mi o jakieś szybsze Radeony ze środkowej półki i co wiadomo o GTX 1060, bo na razie chyba tylko tyle, że będzie na środek jesieni ?
 9. Pawciu45

  Grupa gram.pl w STEAM

  Bardzo ładnie proszę o zaproszenie: http://steamcommunity.com/id/Pawciu45/
 10. Aha. Ogromnie dziękuje. Pisałem, że znam się na tym tylko trochę, dlatego prosiłem o radę. Na elektryce/zasilaczach to już nie znam się w ogóle. Uratowałeś mnie, zapamiętam sobie ten lepszy zasilacz. Ten zestaw to jest taka przymiarka. Na chwilę obecną mam odłożone tylko trochę ponad 1/2 kwoty, więc nie będę kupować tego zaraz. Zobaczę, co będzie za dwa miesiące.
 11. Przymierzam się do zmiany PC. Nie znam się na tym do końca, ale spróbowałem złożyć coś sam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy ten zestaw ma ręce i nogi ? Cena do 3500zł. http://www.morele.net/inventory/info/S3WBt0/
 12. Pawciu45

  LOL - League of Legends

  No dobra. Ja grałem w Dominion sporadycznie, głównie zaraz po premierze, więc się na nim nie znam. Tłumaczenie Riotu to jedno. Im mogło się to już po prostu nie opłacać. Coś było winne małej liczbie graczy? Niedorozwój? Słaby balans? Brak głębszego zainteresowania Riotu? Nuda?
 13. Pawciu45

  LOL - League of Legends

  Nie grałem w League of Legends od ponad pół roku. Gdzie znikł Dominion? Nie ma go tylko tymczasowo czy wycięto go na stałe?
 14. Pawciu45

  Manga i Anime - temat ogólny

  Weeeeeeeeeee!!!! W większości nie mam zastrzeżeń, tylko jak dla mnie te kolory są za jasne. Na okładkach są bardziej stonowane. Bezlitośnie kłują mnie w oczy. Wyobrażałem sobie ten świat trochę mniej kolorowy. Raczej, choć nigdy nic nie wiadomo, tego nie zepsują. Zajmować się tym ma naprawdę mocna ekipa: http://www.crunchyroll.com/anime-news/2016/03/09/the-ancient-magus-bride-oad-project-1st-pv-animated-by-wit-studio-attack-on-titan?utm_campaign=crunchyroll&utm_source=fbfp Gdy czytałem pierwszy tom od razu widziałem w mandze ogromny potencjał i liczyłem na to, że dostanie anime.
 15. Pawciu45

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Szukam starej gry. Grałem w nią dawno i nazwa wypadła mi z głowy. Widok izometryczny, osadzona w świecie SF. Jeździło się w niej pomarańczowym, futurystycznym czołgiem po obcej planecie na której rosła odmienna roślinność. Planeta była również utrzymana w żółto-pomarańczowej kolorystyce. Pojazd, chyba, dało się ulepszać między misjami. Na planszy prócz wrogów były obce zabudowania i znajdźki w postaci amunicji i pancerza dla czołgu.
 16. Pawciu45

  Manga i Anime - temat ogólny

  Liczłybym, że to będzie ktoś z jego starej gildii, kto również został wciągnięty to tego świata. Najlepiej ktoś kogo bardzo lubił. To by było dobre fabularnie. Chociarz ze swojej gildii on sam był chyba najpotężniejszy. Lecz to tylko moje spekulacje. On nie jest tak do końca zły. Zostało mu dużo ludzkich emocji, mimo tego że jak sam mówił już nic nie odczuwa. Co się ze soba kłóci. Jednak jeżeli mielbyśmy oglądać prawdziwego bezuczuciowca, to najpewniej byłoby to nudne i dziwne. I też wykreowanie takiej postaci jest trudne.
 17. Pawciu45

  Manga i Anime - temat ogólny

  Ktoś gdzieś słyszał może, że Overlord dostanie może drugi sezon ? Jeśli ktoś czytał książkę lub mangę. Czy to anime będzie cały czas oglądaniem tego jaki nasz trupek wielki i potężny a jego droga będzie usłana samymi zwycięstwami. Oglądanie takiego ciągłego marszu zwycięstwa może być nudne. Czy może będzie miał od czasu do czasu jakieś poważne problemy ? Będzie ktoś ponad jego level ? Na razie ma problemy z wampirzycą, to fajnie, ale brzydałoby się więcej.
 18. Pawciu45

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  To też jest głupie. I jak próbowałeś uderzyć w tym w jakiegoś katolika, to dosłowne odczytywanie biblii to domena głównie ewangelików-kreacjonistów, katolicy i protestanci mają swoją "wyrafinowaną" teologię. Srlsly, mi jest ich szkoda. Wyobraź sobie babcię modlącą się do tego kota o pomyślność dla wnuczka mającego przejść ciężką operację w nadziei, że ten wyzdrowieje. Albo tego dyrektora, człowieka najpewniej po studiach mówiącego: ,,Tama pojawiła się jak wybawca, jak bogini. To był dla mnie zaszczyt, że mogłem z nią pracować." do kota, który prawdopodobnie przez cały czas swojej "pracy" nie miał ziolonego pojęcia, co się wokół niego i z nim dzieje. Kota kierowanego przez zegar biologiczny karzący mu zostać na stacji, bo tam dostawał masę jedzenia. Zwierzę takie jak kot na pewno nie rozumiało w ogóle intecji i myśli swojego właściela a ten przpisuje mu jakieś zdolności typowo ludzkie i zrównuje się z nim ,,To był dla mnie zaszczyt, że mogłem z nią pracować.". Nie lepiej podejść i wytłumaczyć im, że marnują czas i mogą go jakoś lepiej zainwestować a nie mieć nadzieję, że jakiś bezmyślny kot coś poradzi na ich problemy.
 19. Pawciu45

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Religie animistyczne występują jeszcze przeważnie w miejscach gdzie cywilizacja jeszcze nie dotarła. Wśród dżungli Południowej Ameryki, w głębi Afryki wyznają takie religie rdzenne plemiona, Aborygeni w Australii i ludy na zapomnianych wyspach pacyfiku. I w jednej Japonii, kraju G7. Ja wiem, że to jest poważna cześć ich kultury i historii, więc nie wymazywałbym tekstów, ale traktowałbym takie wirzenia jak historię i przerobiłbym na świecką tradycję, a nie wierzłybym w to na poważnie, bo to jest po prostu głupie. Urządzanie przestającym działać robotom pogrzebów, bo przecierz jak przestało się ruszać, to widocznie uleciała z tego dusza i konstruowanie humanoidalnych robotów, bo wierzy się w istnienie w nich tej duszy, co robią niektórzy inżynierowie poważnie wkręceni w Shinto, też jest głupie. Modlenie się ludzi do kota o pomyślność też jest imo bardzo nie poważne.
 20. Pawciu45

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Co kraj to obyczaj. Japonia bez Shinto nie byłaby Japonią. A ja nie wiem czy się śmiać czy się skrzywić. http://japonia-online.pl/news/3150
 21. Pawciu45

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  Strategie turowe. 1. Civilization IV (PC, 2005) 2. Civilization V (PC, 2010) 3. Medieval II: Total War (PC, 2002) 4. Heroes of Might and Magic III (PC, 1999) 5. Heroes Of Might and Magic V (PC, 2006) 6. Disciples 2: The Dark Prophecy (PC, 2002) 7. Age of Wonders (PC, 1999) 8. Age of Wonders II: The Wizard’s Throne (PC, 2002)
 22. Pawciu45

  CD-ACTION

  Mam ten sam problem co Ecko09. Pasek instalacji nawet nie drgnie. To samo dzieje się z Pharaonem. Wiec to może problem z płytą ?
 23. Pawciu45

  CD-ACTION

  O Matko. Super. Ogrywałem demo jakieś 10 lat temu w lewo i prawo. Później zapomniałem w ogóle o istnieniu tej gry. Bardzo dobrzej jest w taki sposób sobie o niej przypomnieć. Made my day. :)
 24. Pawciu45

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  Uuu. Coś mi się pomieszło z tymi dwoma diabłami. W takim razie dodam jeszcze: Risen [PC, 2009]
 25. Pawciu45

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  jRPG: Final Fantasy VII [PC, PS2, 1998] Blue Dragon [X360, 2007] Valkyria Chronicles [PS3, PC, 2008/2014] [na Gry-online pisze, że to jrpg, wię to tu włożę] wRPG: 1. Icewind Dale [PC, 2000] 2. Icewind Dale II [PC, 2002] 3. Gothic [PC, 2001] 4. Gothic II [PC, 2002] 5. Gothic III [PC, 2006] 6. Diablo [PC, 1996] 7. Diablo II [PC, 2000] 8. Planscape Torment [PC, 1999] 9. Baldur''s Gate [PC, 1998] 10. Baldur''s Gate II Shadows of Amn PC, 2000] 11. Diablo [PC, 1996] 12. Star Wars: Knights of the Old Republic [PC, 2003] 13. The Elder Scrolls III: Morrowind [PC, 2002] 14. Fallout: New Vegas [PC, 2010] 15. The Elder Scrolls V: Skyrim [PC, 2011] [edit] No dobra, niech będzie ten Skyrim.