Barcyc666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Barcyc666

 • Ranga
  Robotnik
 1. Ja rządzę kompem. Oni nic nie robią na nim. Ale jak mi dają szlaban to tylko na kompa, tragedia, myślą że jestem jakiś uzależniony.
 2. Barcyc666

  Co sądzicie o metalach?

  Ja mam podobną sytuację, identyczną wręcz. Też jestem metalowcem, może raczej rockowcem w szkole techno, "lubią" mnie tylko temu że odrabiam im zadania, też mam mało siły więc raczej się im nie mogę postawić. No to jakoś tam żyję, robię im te zadania, przywykłem. I jeszcze jedno, do tej szkoły przyszedłem w połowie 1-szej gimnazjum i niezbyt pasowałem, wszyscy się znali od urodzenia prawie, bo to wieś. I za satanistę uchodzę.
 3. Barcyc666

  Pidżama Porno - Temat Ogólny

  Co za dzień chyba bez ach. A tak to pidżama to świetny zespół. No, strachy na lachy mniej sławne ale też fajne. Troszkę mi żal że polubiłem pidżamę akurat wtedy kiedy zawiesiła działalność.
 4. Barcyc666

  Plemiona gra ktoś?

  No niestety siadła stronka:( A ja mam okazję jedną na tydzień żeby coś zdziałać. Gram na 13 św. Nick Barcycoleusz.
 5. Barcyc666

  Poezji "koncik"

  Naprawdę świetny wiersz, oryginalny i ciekawy. Napisałbym coś więcej ale muszę spadać. Ogólnie fajne i pozdro dla kumpli
 6. Barcyc666

  Poezji "koncik"

  Więc wg mnie twoje wiersze są ciekawe, używasz dużo rymów, nie odbiegasz od tematu, no i więcej piszesz niż ja. Czy lepsze to nie mnie to oceniać. Ale pewnie tak. Czyli ogólnie wiersze mi się podobają. Nie tylko twoje ale wszystkie (no prawie) na tym forum. Chyba zacznę czytać poezję ale tą współczesną.
 7. Barcyc666

  Tapety

  Muzyka AC/DC 1024/786 1280/1024
 8. Barcyc666

  Tapety

  Muzyka AC/DC 1024/786 1280/1024
 9. Barcyc666

  Tapety

  Muzyka Nirvana 1248/1024 1024/786
 10. Barcyc666

  mp4 - Temat Ogólny

  MPIO HD400 To ten? Kosztuje 1000zł.
 11. Barcyc666

  Poezji "koncik"

  No dzięki, nastawiłeś mnie pozytywnie, może coś jeszcze napiszę. Fajnie że komuś się to podoba, kumple mówią że nudne.
 12. Barcyc666

  Poezji "koncik"

  Jesteśmy przy temacie to tutaj kilka wersów tragicznych rymów i beznadziejnych tekstów, które wymyśliłem w nocy jak nie mogłem zasnąć bo poprzedniego dnia spałem 17 godz. Zainspirowane sytuacją kumpla. "Odradzam Miłości" Barcyc Siedzę dziś, jest wieczór, wtorek, Nad kompikiem, w mózgu korek, Wszystkie myśli, wszystkie plany, stanęły pod wpływem tamy, Tama ta to miłość moja, W swej wielkości nieskończona, W szerokości niepojęta, W swojej mocy nieugięta. Wszystko dobrze być by mogło, ale to ta świata podłość, Po raz pierwszy się zakochać, Niby fajnie ale kochać, Kochać nawet całym sobą, Całym sercem, całą głową, To nie starczy, brak jednego, Chyba wręcz najważniejszego, Otóż bardzo mnie to boli, (zara skończę, łyknę coli), Że kocham bez wzajemności, Bez tej dziewczyny miłości, Teraz nie mam już co szlochać, Lepiej żeby się odkochać, Ale to nie takie proste, To jak mieć przegrzany toster, No bo śmierdzi ale minie, Jak kaszel po flegaminie, Ale zawsze ślad zostanie, nie tak jak kaszel ustanie, bo weź się aż tak zakochaj, Przez tydzień się w niej pokochaj, Potem będzie już po tobie, Do końca przejdzie ci w grobie, Więc odradzam się zakochać, Odradzam miłości... Tragedia^^
 13. Barcyc666

  Nadchodzi darmowa gra z serii Battlefield

  Bosko... Ale to przecież nic takiego, może to pierwsza taka gra EA, ale przecież w necie tego jest pełno. A co do reklam to się ich boję trochę. Mam nadzieję że będzie to coś w styl jakiegoś banera a nie że np. co min gra się zwiesza, oglądami kilkunastu sekundową reklamę i w tym czasie dostajemy 20 headshotów.
 14. Rally championship extreme, grałem w nią jakieś 7 lat temu. Boska gierka, pierwsza na moim kompie. Tata miał taką fajną że się jeździło motorkiem i zabijało takich gości z pałek, ale tego niepamiętam, na laptopie to miał.
 15. Barcyc666

  Chipsy - temat ogólny

  Moje ulubione to lays max czy jakoś tak, o smaku kurczaka z przyprawami. Jak się je reklamowało to miałem ok. 7 lat. Ostatnio je widziałem w sklepie 4 lata temu... Teraz to lubię x-cuty i apettite czy jak to się tam pisze. A "ekonomicznych" chipsów z biedronki albo kaufa to nie zniosę.