tylor2_AKA_Wylfryd

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1530
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O tylor2_AKA_Wylfryd

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. tylor2_AKA_Wylfryd

  Telefony Komórkowe

  Dlaczego smartfony typu rugged mają tak kipeski czas pracy na baterii? Niby ma te 4000mah, ale specyfikacja pokazuje 150h na standby... Ktoś może polecić coś co wytrzyma dłużej?
 2. Witam. Mam problem z KOTORem. Ogólnie to gra wygląda cały czas jak na zdjęciu (robiłem telefonem, bo jak robiłem screenshota, to otrzymywałem tylko czarny ekran). Próbowałem grania w oknie, wyłączenia trawy, wyłączenia filmików (tych LucasArts, BioWare itd. - podobno niektórym pomogło). Jakieś pomysły? Gierka ze Steama. Windows 8.1 Intel Core i7-4500U GTX 730M
 3. tylor2_AKA_Wylfryd

  Telefony Komórkowe

  Mam takie pytanie - nabyłem ostatnio Samsunga Galaxy Core, ale napotkałem pewien problem. Nie chce mi działać GPS. Trackery (bo do tego mi jest głównie potrzebny :) ) wyszukują GPSa w nieskończoność. Endomondo jako jedyne coś znalazło, ale dopiero po jakichś 30 minutach biegania. Mapy Googla też nie "działają". Jakieś rady? Oczywiście usługi lokalizacyjne mam włączone (za pomocą Wi-Fi/3G i GPS), próbowałem zostawić np. tylko Wi-Fi/3G, ale też nie pomaga. Raczej nie jest to problem miejsca, bo poprzedni telefon (lumia 820) łapał GPS w tym samym miejscu bez problemu :)
 4. tylor2_AKA_Wylfryd

  Battlefield 4

  To ja zapytam tak z poziomu zerowego. Opłaca się jeszce kupować trójkę, czy lepiej dać trochę więcej za czwórkę? Dużo osób gra w BF3, ile w BF4? Jak to wygląda? I czy jeśli brać BFa (trójkę lub czwórkę) to brać od razu z Premium? Z góry dzięki! :)
 5. Myślałem o stringach i kojarzę tę komendę, ale za diabła nie miałem pojęcia co zrobić z tym fantem dalej. Tzn. program ma szyfrować podane wiadomości. A nie mam pojęcia (i chyba czasu na naukę całej biblioteki string) jak np. wypisać stringa od tyłu, albo jak używając stringa stworzyć kod Cezara, czy inne tego ptypu rzeczy :) @Murith Dzięki za pomoc. Popróbuję, chociaż wolałbym żeby te spacje zostały :)
 6. Witam, mam nadzieję, że znajdę tu jakiegoś ochotnika do pomocy. :) Napisałem sobie bowiem taki prosty (i jeszcze nieskończony) programik szyfrujący, którego kod wrzucę na dole. Chodzi mi o funkcję anagram, a dokładnie komendę cin.getline. Gdy tworzyłem tę funkcję to działała ona normalnie. Teraz, gdy dodałem switcha, funkcja nie zauważa tej komendy i przehodzi od razu do kolejnego tekstu do wyświetlenia. Zmiana cin.getline na cin pomaga, ale cin "urywa" tekst po spacji, więc to nie jeste rozwiązania. Z góry dzięki za pomoc! :) Kodzik: #include<iostream> #include<conio.h> using namespace std; void anagram () { char tab[128]; int ilosc; cout<<"Podaj tekst\n"; cin.getline(tab,128); cout<<"Podaj ilosc znakow (jest potrzebna w niektorych szyfrach, nie pomijaj spacji)\n"; cin>>ilosc; cout<<"Tekst "<<tab<<"\n"; for (int i=0; i<ilosc; i++) { cout<<tab; } } main() { char tab[128]; int ilosc, wybor; cout<<"Witaj w programie szyfrujacym!\n"; cout<<"Program szyfruje nastepujacymi metodami:\n"; cout<<"1. Anagram\n 2. Plotek\n"; cout<<"Ktorej metody mam uzyc?\n"; cin>>wybor; switch(wybor) { case 1: anagram(); break; case 2: break; default: cout<<"Nie mam az tyle funkcji :)\n"; break; } getch(); }
 7. tylor2_AKA_Wylfryd

  Telefony Komórkowe

  Pytanie do forumowiczów, którzy korzystali (korzystają) z komórkowego Windowsa - Jak zwolnić pamięć w telefonie? Gdy wchodzę w pamięć telefonu, to słynne "Inne" zajmują mi 2,14GB. Gdy wejdę przez kontrolę pamięci, to na tym diagramie kołowym pokazuje mi, że "Multimedia i Pliki" zajmują 2GB. Co jest o tyle dziwne, że na telefonie mam tylko ~100MB zdjęć. Nie mam muzyki/filmów. Gdy wchodziłem przez Eksploratora z kompa, to nic nie znalazłem. A wciąż te kilka giga jest zajętych... Jakieś rady? Z góry dzięki :) PS. Restertu wolałbym uniknąć. PSS. Aplikacja Shrink Storage nie pomaga
 8. Rozumiem, że to co podałeś obliczy piątą cyfrę? W każdym razie dzięki, biorę się za implementację :)
 9. I dokładnie to chcę zrobić. Tylko nie wiem jak... :D
 10. Mam takie pytanko. Jak w c++ odczytać wartość konkretnej cyfry z podanej przez użytkownika liczby? Tzn. użytkownik podaje mi np.1010110 (program ogólnie zamienia liczbę z dwójkowego na dziesiętny), a ja chcę znać wartość cyfry nr 5. Ktoś chętny do pomocy? :)
 11. tylor2_AKA_Wylfryd

  GITARA!

  Proszę: http://meloman.wroclaw.pl/esklep/lasockipodstawowe-wiadomosci-muzyce-p-391.html
 12. Już zaliczyłem. I szczerze mówiąc jak zbawca świata się nie czułem (mimo że nim byłem ;) ) Więc pytanie dalej aktualne :)
 13. Poszukuję gry fps w klimatach science fiction. Gra do singla. Taka typu Killzone, czy Halo (tzn. jesteś bohaterem, który musi zbawić świat), tylko że na PC. Pozdrawiam PS. W Guild Wars 2 gra dużo ludzi? I czy można zainstalować tę grę na dwóch komputerach, z jednego egzemplarza, ale do gry na jednym koncie?
 14. Raczej chodziło o to, że to serwis o grach komputerowych, a nie planszowych >amerykańskim fantasy w klimatach IIWŚ. Można zawsze dodać adnotację, że dzieje się na froncie zachodnim :) A co do fantasy w klimatach II WŚ, to nie będą pierwsi i przypuszczam, że nie ostatni. Spójrz na Medal of Honor Airborne, gdzie w ostatnich misjach spotykasz jakiś "nazi-terminatorów", którzy noszą i strzelają z dwóch MG42 na raz i wytrzymują 4 pełne magazynki z Tomphsona. 50 nabojowego. Innym przykładem przeinaczania historii jest Assassin''s Creed. Gdzie są fajne smaczki historyczne (np. Borgia był rzeczywiście w tych latach papieżem), ale reszta wątku fabularnego jest fikcją (nie zabił go Ezio Auditore z Florencji). Konflikt asasynów z templariuszami zakończył się gdzieś w XII wieku (maks. XIV, gdy zakon templariuszy został "rozwiązany"). O tym wątku dziejącym się w teraźniejszości pozwolisz, że nie wspomnę. I na koniec: Nie jest to gra oparta na kanwie wydarzeń historycznych, ale fantasy w klimatach .................. [wstaw wybrane]