Smuggler416

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  88
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Smuggler416

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Smuggler416

  Pokemon Sapphire

  Cześć mam problem! Nie mogę znaleźć Pokemon Sapphire w wersji na PC Szukałem już wszędzie nawet na Torrentach i tylko wersia GBA. Wiecie gdzie mógłbym pobrać Pokemon Sapphire w wersji na PC? Wiem, że istnieje bo grałem!
 2. Smuggler416

  Formuła 1

  Kubica wszedł w czas najwyższej formy. Mój Raikkonen też niczego sobie :D
 3. Smuggler416

  Lubisz czy nie lubisz?

  Lubie Lubisz spać?
 4. Smuggler416

  Lubisz czy nie lubisz?

  Uwielbiam!!! Lubisz People Can Fly?
 5. Smuggler416

  Lubisz czy nie lubisz?

  Lubie Lubisz Wirtualne życie?
 6. Smuggler416

  AVG - Pomoc Techniczna

  Cześć mam problem! Co ok. 10 min. włącza mi się komunikat (załącznik na dole) i po chwili włącz mi się internet. Włącz mi się również czerwony komunikat też co chwile (załącznik na dole) Jak to zablokować? Z góry dziękuje!
 7. Smuggler416

  Lubisz czy nie lubisz?

  Lubie Lubisz Gram.pl?
 8. Smuggler416

  Lubisz czy nie lubisz?

  Lubie Lubisz PS3?
 9. Smuggler416

  Lubisz czy nie lubisz?

  Lubie Lubisz MMORPG 2D
 10. Smuggler416

  Gra w skojarzenia

  Bałtyk -------------> Dama Morze ma kształt klęczącej damy
 11. Smuggler416

  Formuła 1

  Ja kibicuje Raikkonenowi z Ferrari, nie moge się doczekać aż wystartuje w GP Włoch. Czy możecie tak zrobić na forum, żeby po każdym wyścigu podać pierwszą 5-tke???
 12. Smuggler416

  BloodRayne - temat ogólny

  Rayne jest główną bohaterką obu gier. Jest ona krwiożerczą amerykańską Dhampiryzcą, urodzoną ok. 1915-1916 po tym jak jej matka została zgwałcona przez jej wampirzego ojca, Kagana. Kagan zamordował później całą rodzinę jej matki, więc jedynym członkiem rodziny, do którego mogłaby się zwrócić Rayne był on. To nie był akt okrucieństwa, lecz jego sposób postępowania ze wszystkimi dhampirami które "stworzył", prawdopodobnie po to, by ludzie się nie zbuntowali i nie użyli przeciwko nim ich naturalnych słabości słońca, świętych przedmiotów i wody. BloodRayne to amerykańska gra komputerowa, produkt firm Terminal Reality i Vivendi. Gra dostępna jest na komputery PC (premiera – marzec 2003 r.), jak i konsole – PlayStation 2, Xboxa oraz GameCube''a (premiera – listopad 2002 r.). Jest to gra typu TPP. Nazwa gry pochodzi od pseudonimu głównej bohaterki, stanowiącego grę słów: blood w języku angielskim znaczy krew, a imię Rayne czyta się podobnie do rain (deszcz) i reign (rządy). Przez polskich fanów pieszczotliwie nazywana jest Krwawą Renią. Gra lekko opiera się Nocturnie, grze Terminal Reality z 1999 roku, np. postać BloodRayne posiada niektóre cechy Svetlany, jednej z bohaterek Nocturne’a, również dhampira specjalizującego się w walce z wampirami, a koncepcja Brimstone Society jest bardzo zbliżona do koncepcji Spookhouse, nocturne’owej agencji. Głos agenta Brimstone Society z wprowadzenia BloodRayne jest dokładnie taki sam jak głos Nieznajomego, protagonisty Nocturne’a. Na przygody Rayne składają się dwie gry komputerowe i film fabularny. Dotychczas wydany został także minikomiks, chociaż zapowiedziany był nawet serial animowany. BloodRayne Fabuła pierwszej części ma miejsce w 1933 i 1938 roku, tuż przed II wojną światową. jako agent Brimstone Society, Rayne jest odwiedza wiele różnych miejsc (małe bagniste miasteczko w Luizjanie, nazistowską fortecę w Argentynie i stare zamczysko w Niemczech) by zmierzyć się z nadnaturalnymi potworami i nazistowską armią. BloodRayne 2 Druga część gry wydana została w roku 2004 (18 lipca 2005 na komputery osobiste), a towarzyszyła jej zakrojona na szeroką skalę akcja reklamowa, której częścią była m.in. rozbierana sesja Rayne do amerykańskiego wydania magazynu „Playboy”. Nie kontynuuje bezpośrednio wydarzeń z części pierwszej, zamiast tego dzieje się w czasach współczesnych. Ojciec Rayne, Kagan, wampir i wpływowy współpracownik Nazistowski, został zabity w wypadku pod koniec Drugiej Wojny Światowej. Rayne, nie zaznawszy przyjemności własnoręcznego zabicia swego ojca, spędziła 70 lat po wojnie szukając i zabijając inne dzieci Kagana, jej przyrodnie rodzeństwo. Utworzyły one grupę zwaną Kult Kagana (w org. Cult of Kagan. Kult stworzył "The Shroud", substancję uodparniającą wampiry na światło słoneczne. Używając jej, Kult zamierzał stworzyć nową erę dominacji wampirów, kontynuując dziedzictwo Kagana. Dwie części różnią się grafiką więc bez problemów rozpoznacie BR od BR2 na ScreenShot''ach poniżej.
 13. Smuggler416

  Na jakie gry czekacie?

  GTA 4 Assassins Creed na Wii :D
 14. Smuggler416

  nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

  czemu?? uzasadnisz??
 15. nasza-klasa.pl – polski portal społecznościowy, którego celem jest odnawianie szkolnych kontaktów użytkowników. Pod koniec stycznia 2008 serwis liczył 7,5 miliona kont. Miesiąc wcześniej liczba ta wynosiła 3 miliony Możliwości Serwis umożliwia użytkownikom odnalezienie swoich dawnych szkół oraz przyłączenie się do wybranych klas. Oprócz szkół nasza-klasa.pl prowadzi rejestr uczelni, jednostek wojskowych, organizacji harcerskich oraz klubów zainteresowań. Użytkownicy mogą również wyszukiwać w bazie danych poszczególnych znajomych. Wyszukiwanie następuje według imion, nazwisk, pseudonimów szkolnych lub lokalizacji. Odnalezieni znajomi mogą zostać dodani do osobistej listy kontaktów. Możliwe jest także tworzenie galerii zdjęć, wymiana wiadomości pomiędzy znajomymi oraz blokowanie niepożądanych kontaktów. Każda zarejestrowana szkoła oraz klasa posiada odrębne forum dyskusyjne. Możliwe jest zakładanie forów tematycznych oraz komentowanie zdjęć i użytkowników.