Vincent_Law

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  396
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vincent_Law

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Vincent_Law

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Na j.polski mam się nauczyć dowolnego wiersza z okresu renesansu. Oczywiście jako człowiek oszczędny zależy mi na tym, by był to utwór jak najkrótszy, no i szukam - dowolny wiersz z epoki renesansu ale bardzo bardzo krótki.. Pomożecie?!
 2. Vincent_Law

  Jaka to piosenka?

  Nie zwróciłem uwagi na tą reklamę, ale zazwyczaj jak mowa o gwizdaniu w piosence to chodzi o opening "Ed, Edd & Eddy" albo o http://www.youtube.com/watch?v=51V1VMkuyx0 (;
 3. Vincent_Law

  Jakie studia?

  Kurde.. nie wiedziałem że tyle imprez będzie, nie wiem czy dam radę ;] Ja osobiście wolę studiować biotechnologię na polibudzie, bo magister-inżynier przy czymś co ma w nazwie TECHNOLOGIA chyba lepiej wygląda, no i na http://kierunkistudiow.pl/ przy biotechnologii politechnika gdańska jest druga, a uniwersytet(który ma łączone zajęcia z AM) jest daleko z tyłu. Ta strona jest jakaś sensowna? I czy ta kolejność uczelni tam ma jakieś znaczenie? No i to że większość studentów wymięka na polibudzie przez matme-fizyke, całki - łolaboga etc., to wiem. No i .. czy na takim prawie-że-medycznym kierunku będzie dużo matematyki-fizyki? Mam nadzieje że nie ^^
 4. Vincent_Law

  Jakie studia?

  No.. to jest ''nowy kierunek'', bleble, o używaniu biologii w pożytecznym celu, pierwsi biotechnologowie jeno zawżdy produkcje alkoholu wymyślili (; (nie żeby mnie alkohol śmieszył, przeto nieletni jestem ;d). Nikogo znajomego na politechnice nie mam, więc mam tylko do dyspozycji zdanie rodziców, którzy to mówią (może za komuny tylko tak było) że na politechnice jest DUŻO trudniej niż na uniwersytecie, a jak byłem na Akademii Medycznej (na której też jest biotechnologia) na wykładach to mówili że zajęcia tam mogą trwać od 8:00 do 20:00, więc trochę mnie przeraziła wizja czegoś dużo trudniejszego, i ogólnie słyszałem że ''na polibudę łatwo się dostać, ale po roku się rocznik moooocno przerzedza", no więc trochę strach jest.
 5. Vincent_Law

  Jakie studia?

  Mam w planach biotechnologię na polibudzie, i tak sobie słyszałem recenzje ... i że ogólnie trudno, bardzo trudno, i mam pytanie - mocno się wrobię? Wdepnę w wielką kupę gów*a? Czy moje życie towarzyskie zamrze na całe 5 lat, a godziny ''wolne'' w tygodniu będzie można policzyć na palcach jednej ręki? ...
 6. Vincent_Law

  Fallout 3 - temat ogólny

  Podążaj za ''strzałkami'' na mapce, pokażą Ci do jakiego metro wejść, i w którym miejscu z niego wyjść.
 7. Vincent_Law

  GTA San Andreas [M]

  A to sorry, no to musisz polegać na pomocnych forumowiczach, ja owej gry nie posiadam.
 8. Vincent_Law

  GTA San Andreas [M]

  Nie łatwiej skopiować folder z save''ami, zrobić reinstalkę, i wkleić go w miejsce nowego-pustego folderu z save''ami ?
 9. Vincent_Law

  Spolszczenie do gta4

  Nie, to nie osąd ;P To zależy o jakie spolszczenie chodzi chłopie, jeśli te 4 spolszczenia które byś ściągnął były by żywcem wyciągnięte z oryginalnej wersji, to jak myślisz to legalne? Ale z takim GTA które wersji polskiej nie ma, i powstanie w pełni fanowskie, to raczej inaczej jest.
 10. Vincent_Law

  Ściągi pomoc w nauce

  A najśmieszniejsze jest to że teraz liceum, wycwaniłem się i poszedłem do słabszej grupy z niemieckiego, zaczynamy od samego początku i mam same 5 bez krzty wysiłku.
 11. Vincent_Law

  Kościół i nie tylko...

  Ja osobiście w Boga wierzę, chociaż przez pewien ''kryzys wiary'' również przechodziłem. Do gimnazjum poszedłem katolickiego (bynajmniej nie dlatego że to katolicka szkoła, tylko że prywatna, bo ludzie z gimnazjów publicznych, całe dresiarstwo i inny plebs... no nie trawiłem ich towarzystwa), i faktem jest, że wielu ludzi przez takie szkoły wiarę i szacunek do Boga tracą, przez spędzanie czasu z księżmi, a to jeden śmierdzi wódką, a to drugi nazwie ucznia ''poje*any człowiek'' przy całej klasie... No na prawdę traci się szacunek do tych ''wybrańców/powołanych przez Boga'' + może to bardzo płytkie i głupie myślenie, ale facet to facet, i nie uwierzę że taka ich ilość ''powołanych'' (bo w PL księży duużo) jest całkowicie normalna po dajmy na to 20latach bez sexu, alkoholu, albo jakiejkolwiek ''ucieczki'' czy ''ulżenia''. Dobra, rozpisałem się aż za bardzo, więc zwięźle - w Boga wierzę, ale jestem antyklerykalny, i napawają mnie zdziwieniem ludzie którzy tak ślepo patrzą na księży.. Z takim podziwem i szacunkiem.. Również uważam że coś takiego jak Watykan to nieporozumienie, kościół nie powinien być państwem.. Bo państwo to na tyle zaawansowana struktura, że co by się stało gdyby przykładowo znaleziono zwłoki Jezusa, i 100% potwierdzono ich prawdziwość? To prawie oczywiste że Watykan by to zataił, bo by było za dużo zamieszania, a tak to byśmy mogli liczyć na prawdę.
 12. Vincent_Law

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Jak będzie ''wnioskując po twoim avatarze, chyba przegrałeś walkę z tymi klaunami'' ? Your avatar gave me the idea, that you have lost this fight against those clowns ?
 13. Vincent_Law

  Fallout 3 - temat ogólny

  W ''Ghulowie'' jest Charon(? bodajże takoś jakoś się zwał), do wykupienia bądź za jedne łatwe podrzucenie komuś granata, jego shotgun nigdy mnie nie zawiódł, miałem go aż do końca gry, pod sam koniec łaził w pancerzu wspomaganym i z minigunem xD A pieska, gdzie znajdę? Raz go znalazłem, ale nie zwróciłem uwagi gdzie, a teraz gdy przechodzę grę kolejny raz to nie mogę wpaść.
 14. Vincent_Law

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  To zależy od szkoły, w każdym jest inaczej. W moim jest 300zł/miesiąc, w innym jest 600zł/miesiąc, ale takie za 100zł/miesiąc też powinny się znaleźć, stałej ceny nie ma.
 15. Vincent_Law

  17-letni zabójca uznany winnym

  No to sobie chłopak pożył, można powiedzieć że życie zmarnowane. Ma 17 lat, jeszcze się żyć nie nauczył, dajmy na to że za 40 lat go za dobre sprawowanie zwolnią, i co zrobi taki wtedy już 57letni dziadek z pojęciem jak przetrwać w świecie równym licealiście - no brawo. Przypomina mi to "Skazani na Shawshank".