deif33

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  763
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez deif33

 1. deif33

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Możesz to zapisać jako: (x^2-2x+x-2) Potem wyłączasz przed nawias z pierwszej części x a z drugiej 1, czyli masz x(x-2)+1(x-2) Teraz tylko wystarczy wyłączyć (x-2) przed nawias i masz (x-2)(x+1) Pozdrawiam i powodzenia :)
 2. deif33

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Co to za pistolet?
 3. Ostatnio gdy siedziałem w necie znalazłem na jakiejś stronie ciekawego newsa. Zapewne większość z was słyszała o grze 18 Wheels o Steel. Gra, o której mówię, czyli Euro Truck Simulator przeniesie nas na szosy Europy. Wreszcie nie będziemy jeździć po trasach USA i Kanady tylko po ulicach naszego kontynentu! Oprócz nas na szosach jeździć będą samochody znanych nam marek, czyli Skoda, Audi czy Volkswagen. Gra na screenach wygląda bardzo ładnie. Poniżej kilka screenów. Zapowiada się ciekawie!!!
 4. To ja jeszcze dorzucę od siebie serial Zakazane Imperium.
 5. Co do domków to zawsze możesz przejąć jakąś nieruchomość zabijając właściciela. Pamiętam, że w jednej misji dla gildii wojowników trzeba było zabić kogoś w Balmorze. Dom stoi potem pusty więc można się tam wprowadzić. Jak chcesz zabić kogoś innego upewnij się, że nie jest związany z jakimś questem. Pozdrawiam.
 6. Dzięki ale raczej na moim złomie to nie ruszy. Właśnie dlatego chciałem starsze gry. Jakieś inne propozycje?
 7. Polecicie jakiś dobry, starszy (sprzed 2008) slasher na PC oprócz Onimushy 3 i DMC 3?
 8. deif33

  Mroczny Rycerz trylogia

  Nie lepiej prowadzić takie dyskusje w temacie filmowym? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&u=28925 Po co tworzyć od razu nowy temat. Pozdrawiam.
 9. Wiecie może czy jest jakaś strona gdzie można sprawdzić kiedy będą starty Polaków danego dnia i gdzie będzie to transmitowane?
 10. deif33

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Jak nazywa się ten pan?
 11. deif33

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Bracia Figo Fagot "O Boże Boże Boże Bożenko..." :D
 12. deif33

  EURO 2012

  Z tego co wiem to na TVP HD będą wszystkie mecze transmitowane.
 13. U mnie w podstawówce wszyscy się tym bawili mniej więcej w latach 2004-2006 także jest to stosunkowo młode, chyba, że w latach 90tych też były, ale nie pamiętam.
 14. deif33

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Takie rzeczy najlepiej sprawdzić w statucie szkoły. U mnie jest z 3 ostatnich lekcji z tym, że z matmy czy fizyki może być z 3 ostatnich tematów.
 15. deif33

  The Settlers Online

  Populację osady możesz zwiększyć poprzez budowanie domków także nie musisz rozbudowywać magazynu :)
 16. deif33

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Świetnie zagrał jedną z moich ulubionych postaci :) Kakarotto +1
 17. deif33

  ACTA zniszczy istotę internetu?

  Z tego co rozumiem to jutro jeszcze nic w internecie się nie zmieni tylko dopiero po ratyfikacji ACTy przez prezydenta i Parlament Europejski?
 18. Genialny serial, ze świetnym klimatem. I o ile pierwszy sezon był bardzo dobry to drugi po prostu miażdży. Naprawdę polecam!