Michal100000

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Michal100000

 • Ranga
  Obywatel
 1. Michal100000

  Kanał na YT

  Witam. Piszę tutaj (nie wiem czy odpowiedni dział) w celu zareklamowania się. Razem z dwójką przyjaciół otworzyliśmy na Youtube kanał o tematyce gamingowej, chcieliśmy spróbować swoich sił, a przy okazji zdobyć trochę doświadczenia w nagrywaniu i montowaniu filmów i uznaliśmy, że to będzie świetna zabawa. Każdy z nas to inna osobowość, oraz inne gry, które lubi ogrywać co zapewnia różnorodność gier przedstawianych na kanale. Staramy się wrzucać codziennie jakiś materiał, aktualnie są to materiały z Company of Heroes, Smite, Gwint, Guild Wars 2 czy świeżutki na kanale Saints Row: The Third, a w niedługim czasie pojawi się również Mass Effect Andromeda. Wciąż się uczymy, pracujemy nad materiałami i jesteśmy otwarci na wszelką krytykę. Także zapraszam na kanał a jeśli się spodoba to mile widziane jakieś komentarze, ewentualnie suby Poniżej podaję link do kanału: Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCWGU_WrYqIi6CUpo8NdSfsg Oraz Facebook: https://www.facebook.com/SatisfactionGamesStudio/
 2. Michal100000

  Patch 1.3 do Evolve osłabi Wraitha

  A tak zamykając temat "W pewnych przypadkach możliwe jest odwołanie się do zwierząt w rodzaju żeńskim lub męskim, kiedy traktujemy je jako posiadające własną osobowość, świadomość i uczucia. Ma to miejsce najczęściej w przypadku zwierząt domowych, takich jak koty czy psy, oraz często konie."
 3. Michal100000

  Patch 1.3 do Evolve osłabi Wraitha

  Ale niech mu będzie niech nazywa jak chce ja wolę trzymać się swojej wersji bo jest bezpieczniejsza.
 4. Michal100000

  Patch 1.3 do Evolve osłabi Wraitha

  Nie wiem jak Cb ale mnie zawsze uczyli że do zwierząt zawsze mówimy ''it'' za wyjątkiem który wymieniłem i ''which''. To nagle zacznijmy mówić do zwierzątek też ''who'' w takim razie bo reguły językowe kształtuje się o praktykę. To w ten sposób można naginać wszystkie reguły
 5. Michal100000

  Patch 1.3 do Evolve osłabi Wraitha

  Sprawa wygląda tak, że my ucząc się porządnie angielskiego znamy angielski lepiej od rodowitych anglików, którzy potrafią robić błędy na poziomie podstawówki. Twórca niech sobie mówi na to jak chce, technicznie jest to ''it'' i koniec.
 6. Michal100000

  Patch 1.3 do Evolve osłabi Wraitha

  > > Biorąc pod uwagę, że wszelakiej maści zwierzęta (potwory też zaliczają się do jakiejś > > > grupy mutantów/zwierząt bo ludźmi na pewno nie są) są tytułowane ''it'' i jedynie > w takich > > przypadkach gdy traktujemy zwierzę jako członka rodziny można je wtedy tytułować > she/he > > to taki wraith powinien tytułowany być ''it'' a wszędzie nie znaczy koniecznie, > że dobrze :) > Jeśli twórca/przedstawiciel prasowy twórcy, w materiałach promocyjnych dotyczących wytworu > twórcy (nie ma bardziej oficjalnego źródła, to stąd czerpią dane ci "wszyscy"), przedstawia > jakiś (po)twór autorstwa jakiegoś twórcy jako płci żeńskiej (she), to jest to ona (she) > - no, chyba, że chciałbyś pouczać twórcę na temat płci czegoś co on sam wymyślił... To świadczy tylko o jego niedouczeniu. Słyszałeś może o eksperymencie przeprowadzonym w Wielkiej Brytani? Przeprowadzili egzamin FCE właśnie na nich i zgadnij co, większość nie zdała. Tak samo jak używają 3 czasów a my znamy ich 16 ucząc się angielskiego jak też nie jednokrotnie spotkałem się z używaniem ''is'' tam gdzie powinno być ''are'' i na odwrót mam dalej wymieniać przykłady?
 7. Michal100000

  Patch 1.3 do Evolve osłabi Wraitha

  > > > Piszę się "(...)osłabi Wraith". To jest Pani Wraith ;) > > W angielskim można założyć, że to jest "it", więc obie formy są poprawne w zależności > > > od przyjętego punktu widzenia tłumacza. > We wszystkich materiałach o tym monstrum jest ono tytuowane per "she", więc nie, nie > ma pola do założeń i nic nie zależy od puntu widzenia tłumacza. Biorąc pod uwagę, że wszelakiej maści zwierzęta (potwory też zaliczają się do jakiejś grupy mutantów/zwierząt bo ludźmi na pewno nie są) są tytułowane ''it'' i jedynie w takich przypadkach gdy traktujemy zwierzę jako członka rodziny można je wtedy tytułować she/he to taki wraith powinien tytułowany być ''it'' a wszędzie nie znaczy koniecznie, że dobrze :)
 8. Też mnie dziwi czemu ludziom nie działa na mocnych sprzętach i narzekają kiedy mnie śmiga płynnie na wysokich przy GTX 660Ti i i7-3770 czyli sprzęt słabszy niż wymagają tego minimalne (przynajmniej karta) i też mi się nasuwa taki wniosek, nie mówię, że wszyscy ale sporo osób musi mieć niezły bajzel na kompie.
 9. Ja jestem ciekaw czy naprawią uszkodzone zapisy czy mam zacząć od nowa?? Bo właśnie wczoraj chciałem zagrać i nagle mój zapis z 15godzinnej rozgrywki jest uszkodzony. A kopii nie mam a synchronizacja z chmurą nie działała od początku.
 10. Ja z LoLa przeszedłem do Smite i jestem zadowolony
 11. O miło, gdyż jest to wg. mnie bardzo wyrazista postać i chętnie nim pogram. A tak w ogóle to wkradła się literówka "głównym protagonistką" raczej protagonistą :P
 12. Michal100000

  Smite - recenzja

  > Kolejny sponsorowany tekst napisany przez wybitnego Serafina... > > Tylko ręce załamać. > > A używanie określenia Moba wymyślonego przez Riot''a pokazuje jak nie poważny jest to > artykuł. Użycie słowa DotA miało dodać powagi temu artykułowi? > > Smite to "kopia" LoL''a ze zmienioną kamerą a biorąc pod uwagę, że Tencent rozłożył ochronkę > nad Smite to internet a szczególnie Youtube jest zalewany sponsoringiem. A LoL coraz bardziej przypomina Dote szczególnie po tym jak uaktualnią mapę? Skoro są to gry z gatunku MoBa to chyba muszą być podobne? To tak jak czepianie się tego, że CoD zżyna z BF albo na odwrót a przecież obie gry to FPSy
 13. Michal100000

  Assassin`s Creed III z mikrotransakcjami

  Czyli że co? Jak ktoś ma kase i zapłaci to w jeden dzień może wbić max lvl czy tak mam rozumieć to "przyspieszanie".... Nie sądziłem że dojdzie do czegoś takiego, strasznie się w tym momencie zawiodłem. Ludzie to nie MMO!!