Zak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  203
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zak

 • Ranga
  Brygadzista
 1. > > Chyba jeszcze trochę za wcześnie. PS3 nadal dobrze się sprzedaje, a Sony chyba nie > zrobi > > tak szybko rosołu ze swojej kury znoszącej złote jaja. > Popatrz na to, kiedy zapowiedziano PS2 i PS3. Sony to robiło i to nie raz. Muszą tylko > obniżyć cenę PS3, by konsola wkroczyła na miejsce zajmowane obecnie przez PS2. zasadniczo to nic nie musza, bo ps3 i tak będzie się sprzedawać po pierwsze dlatego że ma bogatszą bibliotekę gier, po drugie w przeciągu najbliższych miesięcy po premierze ps4, na ps3 będzie wychodziło więcej nowości niż na ps4, bo to gwarantuje większą sprzedaż = większe zyski, a i nie wszystkie studia będą mogły sobie pozwolić na tworzenie gry na aż tyle platform (np. taki CDPR i podobne im studia), po trzecie już w dniu premiery ps4, ps3 będzie kilkakrotnie tańsze od ps4, także obniżka tak, ale nie prędko, ... ps2 tez chyba nie miało obniżki podczas premiery ps3, zresztą cena ps3 i tak jest niska.
 2. i dobrze, co ci twórcy sobie myślą, że gracze będą każdy ich projekt sponsorować, a potem im za nie płacić, nie znajdą wydawcy to skasują projekt, a kasa przepadnie.
 3. do czego to dochodzi by gracze sponsorowali stworzenie gry, a potem jeszcze za nią płacili np. w sklepie
 4. > liczę, że gry z tej konsolki będą dostępne na google play na smartfony etc :) beda dostępne w jedna i w drugą stronę, w końcu to android; konsola bedzie nie wiele drozsza od już dostępnych smart tv donggle, także odniesie sukces, nie koniecznie jakis spektakularny;
 5. > Tak, jest po prostu genialny jak na symulator pola walki przystało... idź do CoDa i nabijaj kill streaki jak na symulator pola walki,... BF nigdy nie aspirował do bycia symulatorem walki, symulatora to szukaj w ARMA lub Operation Flashpoint :)
 6. akurat w dexterze nie ma klimatu miami, równie dobrze można by akcję dextera osadzić w innej lokacji i efekt byłby ten sam, miami to słońce, plaża, bikini, kabriolety, nocne kluby etc.
 7. prawie 3 letnia gra w top10 ps3, nieźle :D
 8. > A ja czekalem na promocje Battlefielda 3 - samej podstawki i sie jeszcze nie doczekalem. może czekasz nie tam gdzie trzeba http://www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/gra-electronic-arts-battlefield-3,id-154689;
 9. Zak

  VGA 2012: Gra dekady wybrana!

  ciekawe czy wydadzą z tej okazji jakaś ciekawą edycję HL2?
 10. niech sobie będą i te online passy (podczas premiery są w cenie gry) po premierze trzeba je dokupić, ale ich cenna mogłaby być dla Nas, mieszkańców trzeciego świata tańsze, tak o połowę chociaż...
 11. w moh:W nie ma tragedii, na ps3 w każdym trybie znajdzie się pełny serwer, kilka dni przed premiera spokojnie dało się grać w moh''a 2010,... widać częściej na PC gry umierają niż na multi (chociąż są wyjątki, np. multi crysisa 2, nawet wrzucenie go do oferty PS+ na niewiele się zdało - poza zespołowym dm, pozosrałe tryby nie istnieją)
 12. bo2 bedzie dopracowane do perfekcji, w końcu już 5 czy 6 rok programują na tym samym silniku ;) // mój egzemplarz warfajtera dotrze dopiero jutro, to dopiero wtedy przekonam się co i jak w tej nowej kampanii, poprzednia nie wiem dlaczego przez różne serwisy była negatywnie odebrana, imo była całkiem spójna, wręcz rzeczywista na swój sposób, pełnego realizmu nie było bo myślę że nawet na wojnie mało który żołnierz zabija podczas misji dziesiątki czy setki przeciwników ;) jest to raczej hardkowrowa camperka która nie przypadła by graczom do gustu ;)
 13. wylatuje bo dla nich liczą sie tylko dolary,.. to ze nie robią nowego silinka bo generacja konsol się kończy to też pieprzenie, bo nawet mimo premiry nowe gry będa wychodziły na obie platformy ps3/x360 i ps4/x720, bo nowa generacja na samym poczatku nie będzie miała tylu odbiorców by opłaciły sie ogromne nakłady na pordukcję (EA wydalo 100mln $ na marketing BF3), traytech też pipszy głupoty, nie chcą sie przyznać się są tak nieudolni że nie potrafią sami zrobić silnika, złego słowa na obecny nie powiedzą, bo boją się że Acti odsunie ich od marki, a fabuła? przenieśli BO2 tak daleko w przyszłość że bohaterowie z BO1 powinni już nie żyć, a oni dalej żyja !!! dobry klimat może mieć w tym roku FarCry 3 i/lub MoH:W
 14. czekam na recenzję wersji na konsole ;D
 15. i tak tego nie wprowadza, bo i po co? zwyky sportowiec też musi zainwestować w sprzęt i tu jest podobnie(komputer, łącze, gra)