Anchorist

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  86
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Anchorist

 • Ranga
  Przodownik
 1. Czy to znaczy że zagram w darmowe tytuły xbox 360 na x0 z racji kompatybilności wstecznej x0?
 2. Games with Gold na Xboxa One w porównaniu z Xbox 360 to jakaś żenada.
 3. GameSpy dawało serwery i API, EA z nich korzystało, gamespy nie musi wcale wszędzie dawać znaczka jak dawniej ;)
 4. Jak na "grę" to szumu robią coniemiara, bylegierki we flash''u są bardziej grywalne, ba nawet bardziej rozbudowane, jaranie się tą grą jest jak przysłowiowe (podkreślam przysłowiowe nie mając na celu obrazy) jaranie się japonią :3
 5. Won na linuxa jak sie nie podoba i już, skompilujcie sobie po swojemu cały system nawet, postępu nei da się uniknąć i takie dziady z xp tylko hamują naturalny rozwój.
 6. Assasin skończyłsię na revelations, koniec kwestii, mogli sobie zrobić nową serie, pasowałoby tu Sindbad.
 7. Sądzę że w 2015 już będzie to tytuł f2p
 8. 60 Klonów tej gry dziennie i gdzie on chce wracać?
 9. Nie wiem czym jest karta wideo, wiadomo jednak że potrzebuje co najmniej 1024mb pamięci na karcie graficznej, fajnie, są karty sprzed 5 lat które tyle mają lecz gry nie uciągną, jak już coś podajecie to zadbajcie o poprawność danych. PS4 i X0 nawet się w to nie bawcie, dziecinna bitwa kompromisów, PC rządzą i nic tego nie zmieni, sami po trailerze z 2013 roku zobaczcie na jak wielkie kompromisy twórcy poszli by gra zadziałała na "next-genie", gaben umiera ze śmiechu podpisując coraz to nowsze kontrakty na produkcje steamboxów..
 10. Koszulki już mają, większość mają to na kiego grzyba zbierają?
 11. Ten wysyp gier pseudo-indie które mogliby sami sfinansować a tak to żerują jeszcze na graczach niedzielnych i kasiastych, widać że grafika mają z blizza po ikonkach
 12. A ja zapewniam, nie warto płacić, jest wiele lepszych mmo na rynku (chyba że ktoś jest zajawiony elder scrollsami - tudzież bardziej skopconej fabuły w teso nie widziano od dawna)