golab1406

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O golab1406

 • Ranga
  Obywatel
 1. Mam Pytanie, czy test drive unlimited kończy się na 41%, ponieważ wygrałem już wszystkie wyścigi jakie tylko można było i nie odblokowują się następne. A kiedy przechodziłem ostatnio dostarczenie pojazdu był komunikat że ukończone są 18/30 i przy kurierach 15/20. I co ja mam zrobić? Czy to jakiś błąd gry? Proszę o odpowiedź.
 2. Mam Pytanie, czy test drive unlimited kończy się na 41%, ponieważ wygrałem już wszystkie wyścigi jakie tylko można było i nie odblokowują się następne. A kiedy przechodziłem ostatnio dostarczenie pojazdu był komunikat że ukończone są 18/30 i przy kurierach 15/20. I co ja mam zrobić? Czy to jakiś błąd gry? Proszę o odpowiedź.
 3. golab1406

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Hej to może inne pytanie;) Czy jest chociaż menu po polsku?
 4. golab1406

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Hej mam pytanie czy Race Driver GRID będzie po polsku? Bo kiedy wcześniej pytałem (bo w informacjach było napisane, że wersja językowa nieznana) odowiedziano mi że będą polskie napisy, a teraz kiedy chciałem już zamówić okazało się, że w info pisze: Wersja językowa: W całości po angielsku. To w końcu jak będzie:)?
 5. golab1406

  Race Driver: Grid - zapowiedź

  Hehe.Dzieki;)
 6. golab1406

  Race Driver: Grid - zapowiedź

  Hej mam pytanie co do gry. Czy Race Driver: GRID na PC bedzie po polsku bo chciałbym zamówić tylko jest dla mnie ważna ta wiadomość. Proszę o odpowiedź.:)