Kubus91

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  99
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kubus91

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ta jasne. Na pewno już uzgodnili co wyciąć z gry dla DLC. Poczekam na jakieś Premium Edition tej gry :(
 2. Jak to o super mocach nigdy nie mówiono? Przed jak i po premierze nowych konsol opowiadali jakie to te konsole są super ekstra itd. Kilka dem technologicznych pokazali z dopiskiem: uruchomione na PS4 w czasie rzeczywistym. Wiadomo,że konsole się jeszcze trochę rozkręcą. Spójrzcie na pierwsze gry na ps3/x360 a potem na ich sequele po paru latach. Ale mimo wszystko PS4/XOne nie są tak zaawansowane technicznie jak poprzednie konsole w latach swojej świetności. Liczą się gry, to one napędzają sprzedaż konsol.
 3. Mało urządzeń ta gra wspiera choć cała trylogia działa bez problemu (San Andreas jest kiepsko zoptymalizowane ale grywalne) :(
 4. https://www.youtube.com/watch?v=Kl_wN50HXjQ
 5. To są większości screeny z Pc-owej wersji albo z pierwszego xboxa. Na You Tubie są już gameplaye i gra wygląda jak wersja mobilna.
 6. > > Wolałbym Liberty City Stories oraz Vice City Stories na PC :( > > Serio chciałbyś te bezpłciowe, nieklimatyczne i po prostu słabe części na PC? Przeszedłem > obie i szczerze mówiąc ta gra może robić wrażenie jedynie na przenośnej konsoli typu > PSP... Vice city stories było bardzo klimatyczne, fabuła też stała na wysokim poziomie. Może nieuważnie grałeś?
 7. W Europie taka edycja już jest. Saints row IV: Game of the Century Edition.
 8. Kubus91

  Dead Rising 3 trafi na PC?

  Pewnie będzie jak z Halo 3, które też było w bazie Steam. Raczej DR3 nie zawita na PC.
 9. Albo Dead Island > Dobry trailer to 90% sukcesu. Przykładem Battlefield 4.
 10. To jest normalne. Prawie każdy tworząc grę myśli o sequelach np. Assassins creed, gry sportowe czy też GTA. Poprostu inni się nie chwalą takimi informacjami.
 11. Mi ten koleś w różowym wygląda jak Rysiek z klanu XD
 12. RDR jest sequelem! Pierwszą częścią (także exclusive konsolowy) był Red Dead Revolver.
 13. "Jak widać, nie wszyscy ulegają modzie przenoszenia gier z Xboksa 360 i PlayStation 3 na nowe wersje obu konsol. " A Injustice: Gods Among Us nie zostało przeniesione na nowe konsole?
 14. Pewnie wersja na pc i next-geny będzie na nowym silniku a na starsze konsole na tym 8-letnim silniku co zawsze.
 15. Obydwie gry beenox amazing S-M są nie kanoniczne do filmów. Szkoda bo widać w nich potencjał. Lepsze były gry na podstawie filmowej trylogii Raimiego (spider-man 2 oczywiście w wersji na ps2, xbox, gamecube, a nawet psp).