FlankerD

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  974
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O FlankerD

 • Ranga
  Delegat
 1. Jak ja czasami żałuję, że kupiłem BF4 i premium. Prawie pół roku po premierze, gra nadal jest momentami niegrywalna :/
 2. "EA zapewniło sobie licencje na Star Wars aż na dziesięć lat - umowa została podpisana w maju 2013 roku." - To już prawie rok i jeszcze niczego nie wypuścili? Nie poznaję EA, będą musieli nadrobić straconą kasę jakimiś dlc.
 3. Nadal za dużo za ten złom. Niemniej miło, że jest w obniżonej cenie :)
 4. Lepiej by powiedzieli co trzeba zrobić, żeby Megalodona zobaczyć :) albo wydali nareszcie "Drugie Starcie".
 5. FlankerD

  Świąteczne życzenia od gram.pl

  Dziękuję i wzajemnie :)
 6. U mnie ciągle bez zmian. Dosłownie przed chwilą komp dochodził do siebie przez kilkanaście sekund po kolejnym crashu. Utopiłem kasę w tym bublu i tyle. :/
 7. Powiem tylko tyle: Crashfield 4 był ostatnią grą, na jaką złożyłem pre-order. Dzięki DICE/EA nareszcie otworzyły mi się oczy.
 8. Co EA wystawi jesienią 2014 roku do pojedynku z CoD ? Kolejną paczkę dlc do BF 4 ? Bo Titanfall to chyba początek roku a nie końcówka.
 9. Co się dzieje z tą branżą? Niemal każdy (o ile nie każdy) tytuł trzeba łatać. Ilość "zabugowanych" premier jest coraz dłuższa.
 10. Nowy Battlefield jest dobry, ale czegoś mi w nim brakuje. Pozostawia pewien niedosyt i nie mówię tu o beznadziejnej kampanii single player czy bugach itd.
 11. Zobaczymy w przyszłym roku, jak ta era się zakończy.
 12. Dzień dobry. Chciałbym zapytać czy będzie możliwość zamówienia Battlefield 4 bez dodatku Chińska Nawałnica? Jeśli tak, to czy będzie to miało wpływ na cenę gry ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 13. Co jest gorsze? Golizna czy strzelanie, dziabanie nożem itd itd ? :)