sc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  264
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O sc

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Pięknie to ujął "a wszystko dookoła płonęło", święta prawda. 
 2. No proszę jak się ładnie podzielili. Valve wziął MOBA, a Blizzard karciankę. 
 3. No ale dlaczego chłop nie ma próbować uszczyknąć coś z tego milionowego tortu jakim jest Fortnite? Tym bardziej, że facet włożył pewnie dużo pracy w stworzenie tego układu tanecznego,a teraz ktoś bez pytania go sobie 'pożyczył'. TymNie ma tu nic a nic z pazerności. 
 4. Ostatni mecz był najbliższy symulowaniu gracza. Wcześniejsze mecze udowodniły jedynie, że AI jest mądrzejsze, bo może korzystać z wielu udogodnień i cheatów. Mówiąc udogodnień mam na myśli możliwość równoczesnego wydawania poleceń dla jednostek rozsianych po całej mapie, podczas gdy gracz musi stracić czas na przeskakiwanie z okienka na okienko. Doskonale to pokazuje jeden z meczów Alfastar z Maną, gdzie Komputer szczypał jego armię stalkerami z każdej strony. 
 5. Słucham? Jak możesz obrażać matkę serii? To, że nie ma wysróbowanych broni i jednostek nie znaczy, że jest do niczego. Jest piękna w swojej prostocie i ta muzyka... Cudowny klimat. Jestem zachwycony na te wieści. 
 6. Wiecie co? Razi mnie w tych nowych Ace Combat, że tyle jest tego dialogu i pomocników. Lubiłem te uczucie samotności w przestworzach w AC3 na PlayStation.
 7. Wow, w życiu bym nie przypuszczał, że aż tyle. 
 8. Faktycznie, zapomniałem że istnieje jeszcze ten 'rynek'.  :-/ Mobilnie = nijakie.
 9. O Jezu jak ja tego nie cierpię. Chcę wiedzieć natentychmiast co oni tam zapowiadają. Nie mogę czekać. :-(
 10. Stawiam Diabła 2 w HD i ten serialik. Ewentualnie jeszcze jakiś dodatek do wymęczonego Diablo Czy. 
 11. 20 to mało, połowa moich ulubionych gier z psx się nie złapie. :'-(
 12. Konami patrzy i myśli: "Ok, zrobimy im taką grafikę, baa nawet lepszą. Z tym, że wytniemy trochę tego i tamtego, damy jakieś opcjonalne dlc z zombie (przecież ludzie kochają zombie). Będzie cacy! ?