sc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  264
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez sc


 1. Ne03 napisał:

  Współczesna pazerność dostarcza tylu wrażeń, ze nic tylko prażyć popcorn i śledzić bieg wydarzeń :D:D

  No ale dlaczego chłop nie ma próbować uszczyknąć coś z tego milionowego tortu jakim jest Fortnite? Tym bardziej, że facet włożył pewnie dużo pracy w stworzenie tego układu tanecznego,a teraz ktoś bez pytania go sobie 'pożyczył'. TymNie ma tu nic a nic z pazerności. 


 2. Ostatni mecz był najbliższy symulowaniu gracza. Wcześniejsze mecze udowodniły jedynie, że AI jest mądrzejsze, bo może korzystać z wielu udogodnień i cheatów. Mówiąc udogodnień mam na myśli możliwość równoczesnego wydawania poleceń dla jednostek rozsianych po całej mapie, podczas gdy gracz musi stracić czas na przeskakiwanie z okienka na okienko. Doskonale to pokazuje jeden z meczów Alfastar z Maną, gdzie Komputer szczypał jego armię stalkerami z każdej strony. 


 3. necxelos napisał:

  Szkoda tylko, ze zabrali sie za najubozsze, najbardziej tepe i jak na dzisiejsze standardy zwyczajnie smieciowe czesci serii. To sa gry, ktore przy dzisiejszych narzedziach grupa studentow moze napisac w miesiac w jakims game makerze (co nota bene sie stalo, bo nieoficjalnych remake'ow jest tona, podobnie jak nieoficjalnych remake'ow total annihilation).

   

  Słucham? Jak możesz obrażać matkę serii? To, że nie ma wysróbowanych broni i jednostek nie znaczy, że jest do niczego. Jest piękna w swojej prostocie i ta muzyka... Cudowny klimat. Jestem zachwycony na te wieści. 


 4.  Trzecia część to było takie dno, że nawet Jezus płakał gdy to zobaczył. Jedynka wymiotłą wszystko. Dwójka też była fajna, ale trzecia część... totalna pogarda dla fanów.
  Zmieniły się czasy i Blizzard odpowiada na zapotrzebowanie mas. To, że takie to pstrokate i dalekie od tego co pokazały poprzednie części to inna sprawa. Faktem jest, że sprzedało się znakomicie. 
  Zgadzam się, że taki styl gry kompletnie nie pasuje do świata Diablo, jednak osobiście liczę na jakąś rewolucję w Diablo IV. Serce nie sługa. :(