Nor2323

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  319
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nor2323

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Nor2323

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Czy otrzymaliście informacje o pudełkowej Edycji Deluxe ME:A czy jedyną dostępną wersją będzie standardowa z bonusami?
 2. Jak widzę ile osób ma jakieś dziwne zdolności paranormalne do przewidywania jaki ten ME będzie to oczy zaczynają boleć. Najlepsze jest stwierdzenie "nie kupujcie pre-ordera". Nie wiem co ktoś ma do tego kto, kiedy, jak kupuje, sam mam złożony pre-order i czekam bo BioWare zawiódł mnie tylko raz - DA2, w Inkwizycje bawiłem się świetnie. Ale mniejsza o to, najgorsze jest to krzyczenie o pre-ordery, macie okres ochrony na originie, macie swoją wolę nie kupować, to nie kupujcie. Zamówienie przed premierą nie wpływa w żaden sposób na wygląd gry, tym bardziej, że do premiery zostało kilka miesięcy. A DLC jest teraz wszędzie i tego nic nie zmieni. Tak czy inaczej Andromedo przybywaj! ;D
 3. Nor2323

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Czy są jakieś informacje o edycji kolekcjonerskiej ME: Andromeda?
 4. >ciach Największy problem to to, że w chwili zmiany statusu na "wysłany" blokuje się możliwość anulowania zmówienia, więc to dosyć poważny błąd. Mam nadzieję że to poprawicie.
 5. No i raczej już dzisiaj przesyłki nie dostanę ale chociaż pojawił się numer listu przewozowego. Chociaż wysłane "16stego" i cała ta sytuacja wygląda dziwnie.
 6. o co chodzi z wiedźminem 3, zamówienie wysłane 16stego, mamy 18sty i jeszcze nie mam nr paczki, a system przewiduje dostawę dzisiaj?
 7. Sprawdź pocztę, w rekompensacie dali kod steam do Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2. Co do całej sytuacji i z zamówieniami i rekompensatą komentarz jaki można zrobić to chyba "ha ha".
 8. Nie mam możliwości śledzenia paczki z Divinity, czy mam się martwić że jej dzisiaj nie zobaczę ?
 9. Nor2323

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  sprawdź maila :D "Pragniemy poinformować, że w związku z opóźnieniem dostawy z winy wydawcy tytułu Divinity: Grzech Pierworodny, wysyłka z naszego magazynu nastąpi w dniu 18 lipca, z dostawą na poniedziałek, 21 lipca."
 10. Połowa pewnie testowałaby zgony bohaterów przez kilka godzin gry :D a potem słuchali rozmów bohaterów :D a misja wyglądałaby tak, wchodzimy po cichu przez pierwszą godzinę skanujemy za pomocą Lucasa teren, a Myszasty czeka na stanowisku strzeleckim, później dzięki precyzyjnie przygotowanej akcji pada strzał i... no cóż sprawy się co nieco komplikują (przez co nieco należy rozumieć prowadzenie otwartego ognia z połową rzeszy niemieckiej). Po czym następuje spektakularny sukces za pomocą miniaturowej głowicy taktycznej i tak oto mimo napromieniowania Myszastego i Lucasa misja kończy się powodzeniem i zaczynamy (może) następną.
 11. nie przeszkadza mi ale na miejscu wrogów bym się bał xD BioWare jak zwykle w formie :D
 12. Nor2323

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Chyba w kolekcjonerce Divinity: OS nie będzie kości z tego co wyłapałem na którymś filmiku, ktoś wie czy to prawda ?
 13. Nor2323

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  i o taką odpowiedź mi chodziło :) przy kilku preorderach były sytuacje że wydawca w ostatnim terminie zmniejszał ilość przeznaczonych egzemplarzy czy dodatków w postaci komiksów/koszulek i użytkownicy zostawali z przeprosinami.
 14. Nor2323

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  no czasami tak się zdarza ale na końcu było pytanie o limity ii nadal nie wiemy czy otrzymamy nasze kopie gry...
 15. Nor2323

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Hm ja mam płatność za pobraniem i też potwierdziłem ale co mnie bardziej ciekawi to to że gra ma być chyba na płytach więc dopóki nie będzie statusu "gold" czyli do tłoczni płytki te nie będą mogły trafić do pudełek, a bez audio przez które przełożyli premierę to raczej mało prawdopodobne. Osobiście za same klucze bym się nie obraził. Także pozostaje nam czekać na odpowiedź konsula albo premierę...