B3rCik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  517
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O B3rCik

 • Ranga
  Brygadzista
 1. O ewidentnych przypadkach skopanej optymalizacji (jak w Black Flag) nie mówię - to inna para kaloszy i z tym się nic nie zrobi ;) Mam lapka z wcale nie najlepszym procesorem, 8GB pamięci RAM i kartą HD8850M i jakoś daje radę, nawet pomimo faktu, że według tego, co większość twórców wypisuje, nie powinno się nawet uruchomić ;)
 2. Bo System Requirements Lab nie jest żadnym wyznacznikiem tego, jak gra będzie działała na danym sprzęcie. Spodziewam się, że nawet osoby z dobrym i3 pograją spokojnie w przyzwoitych detalach i rozdzielczości. Jak ktoś śledzi Neogafa, to niech sobie zajrzy do tematu związanego z działaniem gry na pecetach. Wniosek? Nie jest źle. Wymagania sprzętowe zawsze trzeba brać z przymrużeniem oka, a nie ślepo w nie wierzyć. W większości to zwykła marketingowa papka, a prawdziwą miarą są opinie graczy i ewentualne recenzje.
 3. No dobra. Czas wieczorem wcielić się w Holmesa ;)
 4. Będzie, bo robi to inna ekipa. Pewne kompromisy będą, jak chociażby sporo okrojony system Nemesis.
 5. Prezentuje się to znakomicie. Śledzę grę już od dłuższego czasu, a przy tytułach Obsidianu (tak, nawet przy obsmarowanym przez recenzentów Alpha Protocol) zawsze bawiłem się świetnie ;) Zakup na premierę, nie ma innej możliwości ;)
 6. No i to jest (mniej więcej) cena jakiej oczekiwałem. Wliczając do tego 2 gry, które mnie osobiście bardzo interesują, wypada tylko dozbierać nieco kasy i pokusić się o XONE. To wszystko nawet pomimo faktu, że nie trawię zbytnio edycji cyfrowych gier.
 7. Witam ;) Stoję przed zakupem karty graficznej do swojego zestawu. Intel Core i5 3570k (póki co na stockowym taktowaniu) Asrock Z77 Pro3 Corsair DDR3 3x4096MB 1333MHz CL9.0 XFX Core 550W WD Velociraptor WD6000HLHX 600GB Monitor BenQ 27" LED GW2750HM Kiedyś działało to wespół z GTX680, którego rok temu sprzedałem. Na chwilę obecną siedzę zatem na zintegrowanej karcie Intel HD4000. Czas jednak zmienić ten stan rzeczy i zakupić coś, co pozwoli pograć w najnowsze, jak i nadchodzące produkcje. Budżet? Na początku ciężko było mi określić. Niby chciałem kupić coś na poziomie R9 290 lub GTX780, ale jednak takiej mocy nie potrzebuje, a i koszta zbyt duże. Myślę zatem o karcie w granicach 600-800 zł, z zastrzeżeniem, że chodzi mi o nówkę. Co byście polecali? Pozdrawiam.
 8. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Paczka doręczona, z tego co napisane na stronie UPS. Teraz tylko czekać do 17 na koniec pracy, przygotować prowiant i zobaczyć, czy warto było czekać ; )
 9. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Dojdzie dzisiaj, spokojnie ;)
 10. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Ja akurat do pre-orderów zawsze miałem pecha i zazwyczaj nie dochodziły na czas ( ale to w innych sklepach ), więc musiałem się upewnić, że GTA dostanę jutro na 100 %. No chyba, że kurier zawali, ale to już nie będzie wina gram.pl ;)
 11. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  To najważniejsze. Nie usiedziałbym dzisiaj spokojnie, gdyby było inaczej ;P
 12. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  "Status: zamówienie oczekuje na dostępność towaru" nie napawał mnie optymizmem, więc musiałem się upewnić. Teraz jestem spokojniejszy.
 13. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Wysłałem meila do działu obsługi. "Witam, Tak, zamówienie zostanie wysłane w dniu dzisiejszym, i jutro doręczone." Czyli jest ok.
 14. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Standardowa
 15. B3rCik

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Mam to samo..