tiscali11

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O tiscali11

 • Ranga
  Obywatel
 1. Nie chcę być upierdliwy ale takie newsy możnaby wrzucać trochę później niż niecałe 24h po fakcie udostepniania wersji trial gry.
 2. Jak ja kocham to jak dziennikarze pokazują pokemonGO :D  Gra w nią więcej ludzi niż Polska ma obywateli ALE  PAMIĘTAJCIE ŻE TO WIELKA PORAŻKA I GRA TYLKO 10% UŻYTKOWNIKÓW xD Aktualnie Niantic zarabia ogromne pieniądze a 80% devów robiących gry mobilne śni o takich wynikach jak 65mln aktywnych graczy. Ba, devi oddaliby swoje dusze diabłu żeby mieć takie wyniki :)  
 3. Jak ja tego nie lubię... O tym że połowę gry robi POLSKIE studio Plastic to ani słowa
 4. Szczerze dziwię się ludziom pracującym jeszcze w Nicolas Games że dalej współpracują z panem Majką. Podczas kończenia prac nad pierwszym Afterfall''em na końcówce produkcji kiedy już nie było pieniędzy na kończenie gry, udało mu się nakłonić współpracowników na zaciągnięcie kredytów na życie i utrzymywanie się z nich bez pensji ze strony studia bo" ta gra będzie świetna i zarobimy na niej pieniądze".
 5. Tylko że Star Socks mają braki w ekipie i potrzebują programistów. A że jest to inicjatywa studencka i nikt im za to nie płaci to zbyt szybko nie znajdą programistów chętnych do współpracy ( a szukają i ogłaszają się już dość długo). Trailer wypuszczono aby nagłośnić temat, a wszystkie polskie media związane z przemysłem gier dość szybko go rozpowszechniły