lord_siwy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  242
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O lord_siwy

 • Ranga
  Robotnik
 1. lord_siwy

  Hearts of Iron II

  Pytanko małe, zna ktoś sposób/ mod aby gra tak nie zamulała? Gram od 36 i po 44 jest tragedia, i to nawet na dobrym kompie.
 2. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  I czego się chwalisz, że jesteś nałogowym piratem ? Dopiero jak przycisnęło to się kupiło grę co? Może kolejne pół życią odczekaj i zapytaj się mamy czemu się nie kradnie.
 3. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  A siekałeś wszystko jak leci czy szedłe byle mi misje zrobić?
 4. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  To czemu ostatnio ( nie pamiętam czy wiedźmin2 czy ESIV) dostałem w takim archicznym pudle a w środku był dvd i wszyscy byli szczęśliwi? To, że teraz tak nie jest nie znaczy, że lepiej. Mam całą łądną kolekcja pudełek z dawnych lat choć przyznam, ze tylko wybrane tytuły są na widoku a reszta ładnie złożona. A co powiesz na obecne "instrukcje"? Tamte papierowe to też archaizm co? Cóż niektórzy chcieli by jeszcze mieć materialnie w rękach, że za coś zapłacili a nie tylko krążek i nara. PS: A pudełka owszem bardzo ładne ale to wszysko co mogę powiedzieć na + o tym wydaniu
 5. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  Rzut okiem na to co w pudełku... Nie jestem zadowolony, 12 lat temu płacąc 159 zł za EK Diablo 2 mieliśmy kilka fajnych książeczek(co do zwykłaej to też nie było źle) w tym jak dobrze pamętam jedną fabularną naprawdę ładnie opracowaną. Zresztą w zwykłej Diablo 1 też było choć nie aż tak duże. Łudziłem się, że Blizzard wyda grę w starym stylu (jak ja tęsknie za kartonowymi pudłami). Co z tego że łany kredowy papier skoro zawiera raptem 16 kartek (instrukcja + wprowadzenie) - czyli nędza. Po otwarciu odniosłem wrażenie, że mamy się dosłownie "nażreć" samą marką Diablo a już klimat z dawnych lat się nie liczy.
 6. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  Czemy? :( sprawdze czy dobrze wysłałęm czekaj. edit: Jednego x brakło sprawdź teraz.
 7. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  poszło, sprawdź czy działa
 8. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  No to dostaniesz :d za jakieś 5 min :D
 9. lord_siwy

  Diablo III ukończone w 4-5 godzin

  A w ile idzie ukończyć diablo 2? W kilkdziesiąt minut, więc nie ma co krakwać. Koreańce zawsze byli inni.
 10. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  Cena nie mała a wręcz jak na dzisiejsze czasy (gdy wiadomo, że gra się sprzeda w milionach egzempalrzy) to bardzo wysoka cena. No ale cóż... skoro nie pije na tegorocznych juwenaliach (niedawne zapalenie błędnika mi to uniemożliwia) to przynajmniej sobie pogram w Diablo 3 :P PS; Znajomy podszedł do sprawy jeszcze naczej. Poleciał tekst: przecież i tak nasprzedaje przedmiotów to się zwróci .
 11. lord_siwy

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Na tym forum czasem brakuje opcji lubie to jak na fejsie! Swoją drobą bardzo popieram ganienie takich zachowań. Bo ostatnimi czas takie praktyki są nagminne zwłaszcza wśród pokolenia urodzonego po 1990. Nie to, że wcześniejsze pokolenie nie stousuje czegoś takiego i wogóle jest święte ale zaczynająć drugi kierunek studiów mam przyjemność obcowania z pare lat młodszymi kolegami i koleżankami. Tego typu epitety to wręcz zatrzęsienie.
 12. lord_siwy

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Bo się dalej upieram, że to nie był spam ani temat ani komentarz a właściwie dwa a nie 10 w tym jedna odp.
 13. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  Wracam z siłownie patrze na tel koma tu sms. Serce drzy ale dzielnie czytam: Tak! To od salonu Sferis w Galerii Krakowskiej. Wreszcie! Pod prysznic i spadówa:D
 14. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  To ja Ci opowiem inną historię... Dziś przed południem około 9:40 wracałem z jakże pięknego zabytkowego centrum Krakowa gdzie miałem angielski. Zaszedłem po drodzę do empiku gdzię stała już wystawiona cała półka Diablo 3 i nikt się o nie bił nie było kolejek, a cena to 179.99 tzn 199.99 "przecenione" na 179.99. Z przesyłką to mi jeszcze drożej wychodzi. A, że za swój egzemplarz zapłaciłem przelewem to obszedłem się smakiem i ruszyłem dalej mamrocząć pod nosem na kumpla który już gra.
 15. lord_siwy

  Diablo III - temat ogólny

  Załamka. czy wy też odnosicie wrażenie , że stiwrdzenie "sugerowana cena detaliczna 200zł" to chwyt marketingowy aby sklep mógł "obniżyć" cenę do "180zł"? Chyba nie muszę dodać, że porażką jest rónież to, ze w takim saturnie czy mm po 169 a w gram.pl który nie ma własnych siedzib w większości miast dużych miast Polski (odchodzą koszta) po 180. A w zamian nie mam jeszcze gry nawet w ręku ( wspomniany wczoraj kumpel z piętra już gra :( ). Jedyny pozyty to taki, ze się na jutro na kolosa nauczyłem :D :D