Pioruns

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  126
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pioruns

 • Ranga
  Przodownik
 1. Witajcie, Po roku przerwy postanowiłem odświeżyć sobie trochę pamięć o Diablo3. Zakupiłem na forum za 30 dolarów od pewnego gościa klucz do dodatku D3 - Reaper of Souls. Dostałem wings of valor czy jakoś tak na konto, za pre-order, widać, że klucz był poprawny, miałem możliwość gry w Akcie V. Wydawało mi się, że wszystko jest ok i podziękowałem gościowi za udany zakup. Zaglądam dzisiaj na moje konto, a tam komunikat - Upgrade Available - launcher BattleNet proponuje mi kupno dodatku. Wlazłem do gry, a tam ani śladu po Akcie V, nigdzie na koncie w historii zamówień ani nigdzie ani śladu po dodatku. W grze zostały mi tylko te skrzydła w plecaku i nic więcej. Co się stało? Czy ktoś potrafi wyjaśnić? Czy dodatek RoS był sprzedawany w jakichś beta-wersjach, czy coś? Czy sprzedano mi jakiegoś triala na 3 dni zamiast pełnej wersji gry?Jak to wyjaśnić? :( Pozdrawiam
 2. Witajcie. Poszukuję ludzi do wspólnej gry w gry tj.: Dirt Showdown Torchlight 2 Red Faction: Armageddon Titan Quest Darksiders Warhammer 40,000 Company of Heroes Ogólnie jestem nowy na Steam i przydałoby się mieć paru znajomych, chociażby, żeby wiedzieć, w co teraz się gra aby żeby porównywać wyniki z innych gier:) Proszę Was uprzejmie o zaproszenia, link do mojego profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198043355215/ Pozdrawiam:) pioruns
 3. Pioruns

  Grupa gram.pl w STEAM

  Proszę o dodanie mnie do grupy http://steamcommunity.com/profiles/76561198043355215/
 4. Nie grajcie w to. Cała ta gra jest tak skonstruowana, aby wyciągać GRUBĄ KASĘ przez mikrotransakcje od graczy. Chcesz peta - możesz mieć, ale będzie do niczego, jeśli nie zapłacisz. Tak samo z runami, przedmiotami, mountami, ze wszystkim. Za darmo to można sobie najwyżej pozwiedzać lokacje, jak ktoś chce coś tam osiągnąć w end-game, to się nie obędzie bez płacenia grubej kasy!!!
 5. Nie grajcie w to. Cała ta gra jest tak skonstruowana, aby wyciągać GRUBĄ KASĘ przez mikrotransakcje od graczy. Chcesz peta - możesz mieć, ale będzie do niczego, jeśli nie zapłacisz. Tak samo z runami, przedmiotami, mountami, ze wszystkim. Za darmo to można sobie najwyżej pozwiedzać lokacje, jak ktoś chce coś tam osiągnąć w end-game, to się nie obędzie bez płacenia grubej kasy!!!
 6. Nie grajcie w to. Cała ta gra jest tak skonstruowana, aby wyciągać GRUBĄ KASĘ przez mikrotransakcje od graczy. Chcesz peta - możesz mieć, ale będzie do niczego, jeśli nie zapłacisz. Tak samo z runami, przedmiotami, mountami, ze wszystkim. Za darmo to można sobie najwyżej pozwiedzać lokacje, jak ktoś chce coś tam osiągnąć w end-game, to się nie obędzie bez płacenia grubej kasy!!!
 7. Pioruns

  Diablo III - temat ogólny

  Rozwiązanie dla Ciebie - to gra w drużynie. Weź znajomego Barba i jakiegoś dpsa i czyścicie cały 1 Akt bez problemu. Taka jest "taktyka" Diablo 3.
 8. Mam pytanie odnośnie Runes of Magic Kiedy zostaną poprawione podstawowe błędy w grze takie jak crashe? Na oficjalnym polskim forum gry Runes of Magic jest pełno tematów na ten temat. Gra się wywala podczas używania teleportów (najczęściej), a także podczas przebywania i przemieszczania się po miastach. To nie jest pojedyńczy przypadek, raportów od graczy macie zapewne setki. Pytanie nr 2. Kiedy planujecie zaktualizować silnik graficzny gry? Ten, który jest teraz, nie obsługuje vsync, antyaliasing, anizotropic filtering, nie wspominając o bibliotekach DirectX 10 oraz 11.
 9. Już pół roku odwlekają premierę gry, aby móc konkurować z Diablo3. Torchlight 2 nie ma szans z najnowszym tytułem Blizzarda, który już w pre-orderze zakupiło więcej osób, niż kiedykolwiek łącznie zakupi Torchlight 2.
 10. Znakomita gra. Kupiłem od razu na Steam, jak tylko wyszła. Polecam każdemu:) Jedynka zresztą też była świetna.
 11. Pioruns

  Borderlands - przelom w grach FPS?

  Szukam osoby do pogrania w co-op. Przeszedłem Playthrough 1, mam 36 lvl. Chcę przejść The Underdome (DLC), kto chciałby zagrać ze mną?
 12. Pioruns

  Diablo III - temat ogólny

  Ta gra jeszcze nie wyszła, a już ma 4200 komentarzy w swoim wątku. Masakra. Blizzard po prostu rządzi.
 13. Na stronę www.thesettlersonline.pl oraz www.thesettlersonline.com nie można się zalogować. Ani używając rejestracji (nie przechodzi, jest tylko "proszę czekać"), ani logując się na konto Uplay, które już mam (też jest "proszę czekać" w nieskończoność). Przez ten bug nie potestuję tej gry, Ubisoft niech naprawi najpierw swoje bugi.