Clicker

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  437
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Clicker

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. No właśnie, robimy ankietę. Do wyboru 3 odpowiedzi! A. Tak B. Nie C. Nie mam zdania mozna także podsykutowac jak ktoś chce.
 2. Clicker

  Gadu-Gadu

  Cicho, bo w końcu za 3 razem odpaliło...
 3. Clicker

  City-Interactive i jego gry

  A czy to co ta firma produkuje można nazwać grami?
 4. Clicker

  Gadu-Gadu

  GG nie działa czy jak?
 5. Clicker

  Konsuli coraz mniej... O co chodzi?

  No dodatkowa... Hmm chyba nikt nie lubi roboty dodatkowej. ;P Dla mnie się w sumie nic nie liczy, bo gier mało kupuję. No chyba, że tanio i dobrze. No tak lubić to można, ale siedzenie dla nich dłużej i odpowiadanie na te pytania do miłych na pewno nie należy.
 6. Clicker

  Zbieramy kasę

  18 743,60 złociszy
 7. Clicker

  Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

  Taa, to fajnie, odmienny jestem, gdyż ja widzę problemy Wy nie, wiesz co Ci powiem, może zacząłbyś używać zwrotów grzecznościowych co? Najwyżej jestem problem, trudno.
 8. Clicker

  Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

  Forum pasuje, zresztą dawno byłbym na forum cd action ale ten ich serwer ech... zgrzyt. Co mnie tu trzyma? GramSajty, na czymś trzeba lay''e testować. Więc weźcie, nie gadajcie bye, bye, na razie, pa itd. A zresztą ten wykrzyknik, ech, różnica jest ale bez przesady. Wyrzućcie mnie siłą. Po prostu gram.pl jest na skraju staczania, jeszcze się nie stacza ale już niedługo może być gorzej. I po raz enty mówię, skończmy te pyskówki, okey?
 9. Clicker

  Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

  Tak nawróciłem się i chcę walczyć o lepsze gram. Głupio powiedziałem, nie rozumiem czemu się tak uwzięliście na mnie, ja tylko temat założyłem, a tu nagle z widłami na mnie, no nic, trudno.
 10. Clicker

  Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

  Tak stacza się przez osoby, najpewniej takie jak ja, bo to one spamują, są w ogóle be, gdyż śmią wracać na forum i wygłaszać swoje poglądy nie bojąc się przy tym opinii innych. Ot cała prawda, pewnie czas takowe osoby zlikwidować.
 11. Clicker

  Czy forum gram.pl to gra? - dyskusja

  Chodzi o to, że przez te statusy/topy/statystyki gram.pl ze spokojnego miejsca przerodziło się w no nie wiem, jakąś pogoń, o to kto lepszy.
 12. Clicker

  Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

  Tak nawiasem mówiąc, proszę nie doskakiwać sobie do gardeł, to niegrzeczne.
 13. Clicker

  Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

  Nie, nie poprawia, wręcz psuje. @Adham ten temat służy do rzeczowej dyskusji na temat "CZy gram.pl się stacza?". Ot co, całą filozofia.
 14. Clicker

  Czy forum gram.pl to gra? - dyskusja

  Degrada na razie nie dostałem i staram się nie spamować, nie pisze stu postów dziennie, więc może Ty się mylisz?
 15. Clicker

  Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

  Taa, niech Ci będzie. Ja już z nim rozmowę zakończyłem i pyskówek nie będzie. A forum się stacza, tak ogólnie, te 300 dni było inaczej, lepiej... nie ma tego klimatu.