Nights64

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  80
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nights64

 • Ranga
  Przodownik
 1. Nights64

  E3: nowości Sony na PSP

  Dni PSP są już policzone... Dziwne, że Sony nie zdecydowało się na prezentację PSP2.
 2. Nights64

  E3: Screeny #6 (Nintendo cz. 2)

  Bredzisz... widać, że masz zerową wiedzę na temat tych serii, Animal Crossing i Warioland to prawdziwe perełki i grywalność na najwyższym możliwym poziomie.
 3. Ja mam wątpliwości:] W poprzedniej generacji dużo lepszy był pad od Gamecuba, a obecnie bez dwóch zdań najlepszy jest "statkowokosmiczny" pad Xa!
 4. O widzę, że specjalista od Mario się znalazł, ciekawe... Ale czego można oczekiwać po osobie oglądającej SG;D
 5. SSBB to równie świetna gra żeby pograć samemu, wciąga dużo bardziej niż Tekken, a co do wymachiwania... najlepiej gra się bez niego na zwykłym padzie "classic".
 6. W Ultimie przez ponad miesiąc Super Mario Galaxy utrzymywał się w pierwszej dziesiątce...
 7. Super Smash Bros. BRAWL to genialna gra i nic w tym dziwnego, że podbiła serca Brytyjczyków z kolei MGS4 zaliczył niezły spadek, chyba jednak filmiki były odrobinę zbyt długie;D
 8. Nights64

  Snake rozbił 3 miliony

  3mln ale z magazynami... Sprzedaż MGS4 bardzo spadła w ostatnim tygodniu i łącznie po dwóch tygodniach nie przekroczyła nawet 2mln, co jest raczej bardzo średnim wynikiem...
 9. Zelda: Twilight Princess, NiGHTS: Journey of Dreams, No More Heroes, RE:Umbrella Chronicles, Super Paper Mario, Zack & Wiki, Fire Emblem: Radiant Dawn, Excite Truck, Super Smash Bros. Brawl, Sonic and the Secret Rings, Battalion Wars 2, SSX Blur, Mario Kart Wii, Endless Ocean, Super Monkey Ball, Metroid Prime 3: Corruption...
 10. Ciekawe po co MS miał wspierać Xa skoro i tak studia nie chciały robić gier na ich konsolę...
 11. Nights64

  Snake wypełnił kolejną misję

  "Fabuła" w MGS4 jest na poziomie Harlequina, ale cóż skoro jedno i drugie podoba się tylu osobom, to coś w nich musi być;)
 12. Owszem, Wii oferuje wspaniałą rozrywkę dla niedzielnych graczy, ale nie zmienia to faktu, że gier dla zwykłych graczy też nie brakuje, a z zapowiedzi już teraz widać, że pod tym względem będzie jeszcze lepiej.
 13. Nie każdego musi bawić gra w setnego FPSa...
 14. Ciekawe co konkurencja ma do zaoferowania poza FPSami i sportówkami... Nie wszystkich podnieca strzelanie i "emocje" sportowe na ekranie TV.
 15. > Że co? Będą gry na Wii nie dla casuali? Buahaha. Nie uwierzę, jak nie zobaczę. Zastanów się zanim coś napiszesz, samych niecasualowych exclusiveów jest już naprawdę sporo: Zelda: Twilight Princess, NiGHTS: Journey of Dreams, No More Heroes, RE:Umbrella Chronicles, Super Paper Mario, Zack & Wiki, Fire Emblem: Radiant Dawn, Excite Truck, Red Steel, Super Smash Bros. Brawl, Sonic and the Secret Rings, Battalion Wars 2, SSX Blur, Soulcalibur Legends, Mario Kart Wii, Endless Ocean, Super Monkey Ball, Metroid Prime 3: Corruption...