kontousuniete

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  987
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kontousuniete

 • Ranga
  Delegat
 1. Cześć, ile zajmie mi nauka Pythona jeśli znam mniej-więcej Javę?
 2. kontousuniete

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Szybko zbanujcie go troluje
 3. kontousuniete

  Majesty czy ktoś pamięta tą grę?

  Nie ma spolszczenia do Majesty HD? Pamiętam, że w czystej wersji był REWELACYJNY polski dubbing, można podmienić pliki czy coś takiego?
 4. kontousuniete

  Historia logowania

  Kasuje wszystko i ma hasło na komputerze. Jedyno co mam to logi z routera, czytałem o programach takich jak VMWare albo VirtualBox, czy to działa i jest w ogóle legalne?
 5. kontousuniete

  Historia logowania

  Czy mając logi danego komputera, mogę sprawdzić strony na które wchodził? Chodzi o młodszą siostrę. Jestem adminem sieci.
 6. kontousuniete

  Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

  Wygląda OK (trochę jak Świątynia Pierwotnego Zła), najważniejsze są klimat, postaci i fabuła. Oby im się udało.
 7. Mój sąsiad pracuje w GW i twierdzi, że tam są sami na etacie ludzie bo gazeta tnie koszty. W ogóle powoli szuka innej pracy taką mają tam atmosferę przez spadek sprzedaży.
 8. kontousuniete

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  10/10 KannX pogadaj z nimi o trójkącie.
 9. Twój idol pluje ci w twarz, a ty twierdzisz, ze to deszcz! jak mozna byc tak slepo oddanym po?
 10. Co wy na to, lemingi? http://wpolityce.pl/wydarzenia/68739-zobacz-jak-rzad-tuska-pompuje-publiczne-pieniadze-w-gazete-wyborcza-tvn-i-inne-posluszne-media-szokujacy-raport-sejmowego-zespolu
 11. kontousuniete

  Baldur's Gate

  Da się ustawić ten... interfejs żeby wyglądał tak jak przy Widescreenie (wielkość)? Oczy mnie bolą od tego obrazu, jest za blisko a nie można go odpowiednio oddalić. To ma być 1920x1080? Arrr po oczach go Boo...
 12. kontousuniete

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Nic się nie dzieje, w konfiguracji też przestawienie na tryb okna nie działa ale to chyba przez to, że mam widescreen''a.
 13. kontousuniete

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Kupiłem ostatnio Legendy RPG specjalnie dla Baldura (coby nie żonglować i tak już porysowanymi płytami), ale jak chcę założyć grę wieloosobową to gra wychodzi do Windowsa (bez żadnych błędów). Jak temu zaradzić!!!??? ;(
 14. kontousuniete

  Ogłszam ciszę

  Nie kuś złego, sza.
 15. kontousuniete

  Ogłszam ciszę

  Uwaga, uwaga; z powodu chińskiego Dnia Zmarłych ogłaszam ciszę do 3:00, 22 sierpnia, 2013 roku. Każdy post napisany przed upływem tego czasu potraktowany zostanie jako spam oraz nagrodzony cichym BANEM przez moderatorów. To dla waszego dobra (duchy trolli opętują aktywnych użytkowników). Zostaliście ostrzeżeni. Edit: proszę podpiąć temat żeby wszyscy zauważyli.