H3R0x

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  250
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O H3R0x

 • Ranga
  Przodownik
 1. H3R0x

  Jakie studia?

  Polecasz jakieś? :D
 2. H3R0x

  Jakie studia?

  Już pomału pracuję jako grafik, dokładniej grafik reklamowy i bardzo mi się podoba ta praca. Chciałbym skończyć jakieś studia w tym kierunku i trochę podnieść swoje umiejętności :)
 3. H3R0x

  Jakie studia?

  Ja szukam czegoś z grafiką komputerową ale wszędzie jest rysunek, co mnie trochę dobija. Nie wiem czy nie skończyć informatyki ze specjalnością grafika, ale to nie to samo :)
 4. Mnie się ogólnie podoba, chociaż jak dla mnie jest trochę za dużo napakowane wszystkiego :) Na iPhone 4S w Safari strona wyświetla się pięknie. Pojawiają się takie rzeczy jak w linku: https://docs.google.com/open?id=0ByZKzyvyJnMUS1lKUC1uU0p6SzA
 5. H3R0x

  Grupa gram.pl w STEAM

  http://steamcommunity.com/profiles/76561197995664135/ Miło by było :)
 6. H3R0x

  Battlefield 3

  Dobija mnie to Origin. Mam keya, bo dostawca dał za przeproszeniem dupy i powiedział, że nie da rady dostarczyć paczki w tym tygodniu i jak coś to będzie w poniedziałek. Ale podał keye. Ściągam sobie 12,1 GB z Origin. Zostawiłem na noc, po czym: "Wystąpił nieoczekiwany błąd, wyloguj się i zaloguj ponownie." i w ten sposób pobieranie zaczynam od początku. A że średnia prędkość to jest 250-300 kb/s to idzie to jak krew z nosa :)
 7. Dobija mnie to Origin. Mam keya, bo dostawca dał za przeproszeniem dupy i powiedział, że nie da rady dostarczyć paczki w tym tygodniu i jak coś to będzie w poniedziałek. Ale podał keye. Ściągam sobie 12,1 GB z Origin. Zostawiłem na noc, po czym: "Wystąpił nieoczekiwany błąd, wyloguj się i zaloguj ponownie." i w ten sposób pobieranie zaczynam od początku. A że średnia prędkość ściągania to 253-340, to idzie to jak krew z nosa :)
 8. H3R0x

  Battlefield 3

  Ja bym sobie już pograł :)
 9. H3R0x

  Battlefield 3

  No tak podobno 2 dni przed betą mamy dostać :)
 10. H3R0x

  Battlefield 3

  Przepraszam, że tak się wcinam w dyskusję. Zapraszam do mnie na gramsajt mam nowy wpis :"Battlefield3 " i nowe informacje. oraz "książeczkę" z broniami, klasami, pojazdami, gadżetami itd.
 11. Tytuł: "Battlefield 3" Temat: "Przypomnienie co się będzie działo, nowy zwiastun, walka powietrzna, 32vs32" Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=602848&n=12
 12. Ja to się obawiam, że jak wyjdzie DOTA 2, to gry takie jak HoN i LoL pójdą w odstawkę, ale to tylko moje zdanie :) I jeśli DOTA 2 ma być za free, to na pewno będę grał tak, jak teraz gram w LoLa :)
 13. Aha, no to nie. Bo mam tylko edycję rozszerzoną
 14. Jak możesz to pisz na gramsajcie. Nie wiem. Podaj jakąś cenę.