Woo-Cash

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4542
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Woo-Cash

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy laptop z prockiem 600 MHz może być coś warty? Dziadek włożył 200 zł w naprawę tego "kalkulatora" ;/
 2. Woo-Cash

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Cóż, ja jestem ewenementem w każdej możliwej kategorii. Pojęcia nie miałem jak obejść pułapkę, dałem se spokój z tą grą.
 3. Woo-Cash

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Ja wysiadłem na trialu. Za trudna gra.
 4. Woo-Cash

  Heavy Rain - recenzja

  IMO gra jest wybitna. Mało który tytuł tak gra na uczuciach. Sam się zastanawiam, czy nie przejść gry raz jeszcze. Ale czy to wypada? ;> @Suanky On tylko grał, chciał być przy wydarzeniach. Dlaczego on? Masz to wyjaśnione w fabule.
 5. Hej hej, czy przypadkiem najpierw nie napisałem tego posta? ;>
 6. Obejrzałem wczoraj "Milczenie Owiec", niby było w TV a jakoś przegapiłem ;>. Zabiorę się zaraz za twoje filmy ;>.
 7. Dokładnie, jestem "noobem" i nie mogę rywalizować z bandą gówniarzy, którzy życia poza graniem nie widzą. Jednak z pilotowanie czołgów i rozwalaniem ich w Battlefieldzie świetnie sobie radzę. Od trochę myślenia, i refleks nie jest potrzebny.
 8. Potrzebne mi cuś nowszego i to z wyższej półki. Średniaków nie potrzebuję ;> Możesz podać też starsze zagraniczne propozycje, których nie było w TV.
 9. Poszukuję najlepszych sensacji/dramatów ostatnich 3 lat. Zwróciłem uwagę na "American Gangster" i "Sierociniec". Warte toto obejrzenia?
 10. Co za różnica gdzie? Na allegro kupa tego będzie. Ogólnie dobry pomysł - z Dragon Age to się sprawdziło, pozwoliło bardziej osobiście podejść do bohaterów w grze. Mnie gra niestety ominie - pad konsoli nie nadaje się do strzelanek, nie przekonacie mnie.
 11. Nie, a po co? Wiadomo o co chodzi.
 12. Mam dobrego screena, ale jakimś cudem bez interfejsu. Co gorsza, nie stać mnie na broń główną, roztrwoniłem cały majątek zarobiony na becie(12 lv u kupa kasy). Nie mogę zacząć rozgrywki bez karabinu ;/. K**wa, ta gra mnie nie lubi ;>
 13. Nie gram w multi. Czyli wystawiam 0? ;> P Ale na poważnie pomysł jest dobry. Nie będę przecież grał w coś, czego nie będę miał czasu dokończyć. EDIT: MW2 - 2h - tyle grałem, zanim se odpuściłem. Jedyny zanotowany wynik na razie ;>