Acik666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  63
 • Dołączył

 • Ostatnio

Acik666 ostatnio wygrał w dniu: 15 Styczeń 2018

Acik666 miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Acik666

 • Ranga
  Przodownik
 1. Siemano Mysza! Może z tej okazji odkurzycie Podcast z Lucasem? Siłka Szczecin nadal aktywna i z rozrzewnieniem wspomina czasy treningów przy pr0gramie w tle ;)
 2. Acik666

  Kodowanie popkultury: w jądrze ciemności

  Lucas, nagrajcie z Myszą podcast ! Siłka Szczecin pozdrawia ;)
 3. Przejmujący, po wczorajzym seansie nie mogę jeszcze dojść do siebie. Dzisiejszej leniwej niedzieli przy książce towarzyszy mi w tle soundtrack...coś pięknego. ...no i Tom "Bane: Hardy udowodnił, że najlepsze role gra w masce ;)
 4. Ja jeszcze nie dostalem swojej OPŁACONEJ przesyłki Tormenta w preorderze, także tego...doprosić się nie można.
 5. Pamiętna gazetka-wkładka do CD- Action - pierwszy kontakt z gram.pl + "karykaturka" Myszy przy którymś tekście - od razu pomyślałem: "Co to za gość wyglądający jak Piotr Niemczyk, były szef UOP" ;) ech...kawał historii...dzięki za te 10 lat chłopaki :) Siłka Szczecin pozdrawia !
 6. Chłopaki regularni w nagrywaniu jak nasza ekipa w treningach ;) Siłka Szczecin pozdrawia
 7. Może pewnego dnia zrobimy rywalizację szczecińskich siłowni ;) A teraz last but not least w kwestii dobra czytanego: na rozkładzie u chłopaków obecnie jest: "Nie tylko Wiedźmin" omawiany przez Myszę w "Gram po godzinach", wznowienie przez wyd. Rebis "Oko na niebie" a przy okazji też biografia " Philip K. Dick człowiek, który pamiętał przyszłość" tegoż wydawnictwa. Na mnie to wszystko czeka, ponieważ ze względu na specyfikę pracy "zmuszony" jestem z obowiązku zapoznać się z 900 stronicowymi "Resortowymi dziećmi - Służby". A wszyscy w kwestii ebooków jesteśmy na NIE - tylko papierowe wydania.
 8. Dzisiaj na treningu poleciał podcast, zawsze miło się zaczyna rozgrzewkę kiedy w pierwszych minutach jesteśmy pozdrawiani ;) Co do rozszerzenia sekcji - Siłka Szczecin niech pozostanie w swoim "masońskim" składzie, ale pozdrawiamy ziomeczka ze Szczecina o podobnych pasjach :)
 9. Acik666

  Nasz podcast pr0gram powraca

  Piękna sprawa ! Mamy nadzieje, że podczas weekendowego treningu będzie już do odsłuchu :) Siłka Szczecin pozdrawia !
 10. "Metro 2033: Dzielnica Obiecana" troszkę lepiej się czytało od "Kompleksu 7215", ale dla fanów post-apo obydwie pozycję obowiązkowe :) Siła Szczecin pozdrawia !
 11. Acik666

  pr0gram - odcinek 116, pod znakiem E3

  Po dobrym treningu ręka trzęsie się na myszce jak 20-letniemu alkoholikowi, precyzja w takim nowym Wolfenstein spada do zera. Pozostaje wtedy wrócić do starych dobrych Heroes III. Wytrwałości w treningach Lucas :) Siłka Szczecin pozdrawia
 12. odcinek odsłuchany przy niedzielnym treningu:) Lucas, Mysza elegancko - mamy nadzieję, że na dłużej złapiecie "żelaznego bakcyla" :) Siłka Szczecin pozdrawia !
 13. > Zwłaszcza, że o nich nieco wspominamy w pewnym kontekście :) Ekipa w weekendowych rozjazdach, ale w niedziele będzie miło znów posłuchać na treningu :) dzięki wielkie ! Siłka Szczecin pozdrawia !
 14. to DLC uruchamia się z "Zawartości do pobrania" ? mam Season Pack i nie widzę, choć na Steamie pokazuje, że zainstalowane...