Zurris

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1779
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zurris

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Zurris

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  90 godzin gry, 35 level, pełny mistrzowski set niedźwiedzia... zakończenie sprawiło że mało się nie poryczałem z radości, a po nim nadeszło uczucie pustki wewnętrznej... bo to już koniec. Jak dotąd nie wiem czy pamiętam grę którą bym tak przeżywał cały czas, a już po nie mogłem się oderwać... Nie wierzyłem że kiedykolwiek jeszcze tak będzie mi się grało... Dziękuję REDzi... tyle mogę powiedzieć. Zachwyciliście mnie :)
 2. Zurris

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Hej, nie wiem czy pisanie o Enchanced Edition jest w dobrym tonie w tej części forum :) ale potrzebna mi jest pomoc w lokalizacji głosów postaci, mianowicie, o ile mam już spolszczone dialogi (mniej lub więcej) to nie mogę znaleźć działającej paczki z polską lokalizacją dźwięków wydawanych przez postacie. Czy ktoś mógłby mnie w tej kwestii poratować?
 3. Czy oni nigdy się nie nauczą... jak wybucha bomba atomowa szukamy ołowiowej lodówki :)
 4. Zastrzeliłem Mordina, Wreksa, pomogłem zginąć Mirandzie... cholera zabiłem kogo się tylko dało :D
 5. Fajna recenzja ale smuci mnie że tak nie doceniasz "Mama Kora" ;p W początkowej fazie rozgrywki nieoceniona jednostka :D
 6. Klimaty pirackie mmm... Jako że uwielbiałem i Ezio i Altaira (nie przepadam za cukierkowo dobrym Connorem) nie mogę się doczekać postaci z charakterem :)
 7. Zurris

  Diablo III - temat ogólny

  nie powiem... identyfikując po dwóch godzinach śmieciowych przedmiotów nie spodziewałem się czegoś takiego...
 8. Zurris

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Dość dobrze na zwartą grupę mutów dają radę archonty, dzięki obrażeniom obszarowym.
 9. Zurris

  Ruszyła pełna wersja SimCity Social

  A ja nie powiem podoba mi się, szczególnie ze względu na hmm... możliwość budowy sporej części budowli bez proszenia znajomych, którzy nie zawsze mają chęć grać w fejsbukowy syf jak to wyżej zostało określone. Gierka jak na fajsbukową jest naprawdę fajna.
 10. Zurris

  Poznaj Pyro z Team Fortress 2

  Opadła mi szczęka... filmik jest fantastyczny!! Szkoda że to już ostatni...
 11. Zurris

  Diablo III - temat ogólny

  musisz swoje odczekać, przelewu dokonują bodajże do 3 dni od zakończenia transakcji
 12. Krótko mówiąc, jedna z najlepszych gier mojego dzieciństwa, ociekająca klimatem, niesamowicie wymagająca część druga!
 13. Zurris

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Klawisz skrótu to B
 14. Zurris

  Forumowa Mafia

  -Czy ja w nie wierzę? Oczywiście że tak. Miałem przyjemność współpracować z czołowymi naukowcami z dziedziny jakbyś ty to nazwał "podróży w czasie", więc jeżeli nie masz co najmniej doktoratu w tej dziedzinie to nie wypowiadaj się na tematy które cię przerastają. Dla ciebie liczy się przecież jedynie dostarczenie ładunku z punktu A do B bez komplikowania sobie życia. A co do paczki to spoczywa ona na stelażu w drugim z samochodów. Będzie trzeba dwóch osób do przenoszenia jej, nie ze względu na wagę ale ze względu na wrażliwość co poniektórych układów na wstrząsy i uderzenia. Nie żeby nie dało się tego naprawić ale lepiej uniknąć możliwych kłopotów.
 15. Zurris

  Forumowa Mafia

  Zurris spojrzał na win0 z politowaniem -Oczywiście że jest to trudne dla ciebie do zrozumienia ale gdy wykonamy misję tak właśnie się stanie. Nikt nie dowie się o naszym bohaterstwie, ale przywrócimy świat do dawnego porządku. -Najważniejsza jest paczka. Nie ma teraz na tym świecie nić powtarzam NIC ważniejszego od niej.