plada

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2571
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O plada

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. plada

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Mam problem z wersją na Playstation 4. Gram właśnie w dodatek "Krew i wino" i zbugowało mi ekwipunek. Jak widać na zdjęciu, Geralt jest ubrany m.in. w zbroje, jednak pokazuje się pusty slot, przez co nie mogę jej zdjąć. O ile dało radę to obejść w przypadku zbroi i mieczy (zakładałem co innego w ten slot, po czym zdejmowałem), o tyle już kusza cały czas pokazuje mi się pusta. Bardzo proszę o pomoc, bez tego nie jestem w stanie zrobić zadania z .
 2. plada

  PlayStation 4 - temat ogólny

  To trzeba będzie przejść się na zakupy zdrapkowe ;) Z innej beczki: czy ktoś jeszcze ma takie problemy z zakupami w Playstation Store? Próbowałem już z trzech różnych kart kredytowych i za każdym razem dostaje komunikat, iż zakup nie mógł zostać zrealizowany i żebym sprawdził historię transakcji.
 3. plada

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Cwaniactwa wspierać w żadnym wypadku nie zamierzam, ciekawi mnie tylko jak to działa. Wysyłają kod na dwa tygodnie użytkowania, czy w mailu każą zakładać nowe konta? :P Skąd więc najlepiej brać subskrypcję PSN+ ?
 4. plada

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Mam pytanie do posiadaczy gry na konsolę. Czy jeśli mam używaną wersję Wiedźmina 3 (pożyczoną, kupioną, nieistotne), to czy dokupione przeze mnie dodatki będą działały bezproblemowo? Z tego co wiem, wersja na PC-ty jest przypisywana do konta jednego i tylko do niego można dokupić dodatki. Wolę się zbłaźnić głupim pytaniem, niż żałować ;)
 5. plada

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dzięki wszystkim za odpowiedzi! :) To ze światełkiem muszę pokombinować, bo świeci zdecydowanie za jasno... No i te gry na allegro za 50 zł też mnie strasznie zastanawiały, na ile są legalne i w pełni "legit". Co zaś się tyczy PSN+, to widziałem oferty z dwutygodniowym okresem po złotówce. Cwaniactwo, czy całkiem ok sposób do użytku?
 6. plada

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Temat pewnie był wałkowany miliony razy, ale nie mogę znaleźć tego na ostatnich stronach. Parę dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem PS4 i stąd moje pytania: macie jakieś rady/przestrogi dla nowicjuszy? Czy opłaca się kupować wersje cyfrowe gier na allegro? Jest jakiś rynek gier używanych na PS4? Na co uważać przy eksploatacji konsoli?
 7. Też bym z chęcią o jeden poprosił :3
 8. plada

  Quiz Metallica

  Beyond Magnetic
 9. plada

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Jak to jest z tymi modami w wersji polskiej? Znalazłem parę genialnych, ale przy niektórych jest napisane, że działają tylko z angielską, francuską itd. wersją...
 10. plada

  Borderlands - przelom w grach FPS?

  I już jest bardzo dobrze :) Tylko zamiast dawać w Venom, albo w Quicksilver, proponuje Girl Power. Na 5 levelu tarcza praktycznie nie spada ;)
 11. plada

  Borderlands - przelom w grach FPS?

  Z tym buildem może być Ci ciężko. Zamiast dawać na pierdoły typu Intuiution czy Mind Games, lepiej zainwestuj w szybszą regenerację Phasewalka. Syrena ma stosunkowo mało HP i w momencie, kiedy nie masz tarczy, to phasewalk jest ostatnią deską ratunku. Dlaczego nie te umiejętności? Intuition- na etapie gry, kiedy będziesz miał tą umiejętność (bo najpierw wypada napakować w drzewko Controller), exp będzie płynąć głównie z zadań, a prędkość mało się przydaje. Mind Games- zwróc uwagę, że przy wymaksowanym poziomie masz tylko 25% szansy na efekt: stosunkowo mało. Nie to, żebym się wymądrzał D: Są tutaj ludzie, którzy mają większą wiedzę, ale że akurat ostatnio zacząłem grać właśnie Syreną, próbująć mnóstwa ustawień, podaje tylko moje spostrzeżenia.
 12. Najsampierw, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czego oczekuję po multi? Duże mapy, pojazdy, zwycięstwo jedynie poprzez współpracę drużyny itd. czy też Średnie mapy, szybkie tempo akcji, wiele fragów itd. Dalej, możesz już wybierać między częściami :) Osobiście brałbym BC2 z dodatkiem Vietnam, który wg mnie jest jednym z najlepszych dodatków do tego typu gier + pozwala na małą odskocznie od wygadżetowanej podstawki.
 13. Zastanawiam się nad kupnem Skyrima. Ostatnio wygrałem Obliviona na stimie, bardzo mi się spodobał, grałem trochę u kolegi w Skyrima (co mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że warto), ale ciągle nie jestem w 100% przekonany. Bardzo proszę o pomoc :3
 14. plada

  Quiz Metallica

  Dokładnie! Harrolfo +1
 15. plada

  Quiz Metallica

  Znowu to samo! D: Przepraszam, postaram się poprawić! Jak nazywa się książka pana Igora Stefanowicza o Metallice?