00fanti00

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O 00fanti00

 • Ranga
  Robotnik
 1. 00fanti00

  PONOWNA INSTALACJA F.E.A.R.2

  Ok. Napisałem jak umiełem ,przysłali coś jak kod ale nie wchodzi i coś takiego:The estimated response time for newly submitted tickets is 12.4 hours. .ale ja nie łapie.Pomocy.
 2. 00fanti00

  PONOWNA INSTALACJA F.E.A.R.2

  No tak ale patrzyłem na ich stronę i niemogę znaleść wejścia by im o tym napisać ,mam Prośbę czy mógł byś podać krok po kroku jak tam wejść?
 3. Witam.Mam problem z grą F.E.A.R.2,kupiłem na allegro i niemogę jej zarejestrować .Gra była używana .Prawdo podobnie była już aktywowana ,jak ją ponownie aktywować?
 4. Witam.Mam terz tą gre i problem z instalacją,po wybraniu opcji językowych i wprowadzeniu kodu wyskakuje przygotowanie do instalacji ,po chwili że instaluje i po kilku sukundach wychodzi z instalatora.Czytałem że ta gra niechodzi na Vista 64 bity ,czy to prawda ?Co można z tym zrobić?Pomocy !!!! za wszelką pomoc bardzo dziękuje.
 5. A jest jakiś spoób żeby te zabezpieczenie zdiąć?Obiecałem synowi że dostanie ją nago zawieść. Gwiazdora i niechciełbym.
 6. Witam.Mam w posiadaniu grę HEROES IV ZŁOTA EDYCJA .Po instalacji nie uruchamia się wyłancza komputer i wyświetla się taka niebieska strona .Czy ktoś może mi pomóc postawić ją na nogi .Mam system Vista 64. Praszę o pomoc.
 7. Witam.Czy ta gra chodzi na viscie 64 bez problemu?Bo mój syn się uparł i niewiem czy mam kupić.
 8. 00fanti00

  Gra Black Buccaneer

  Instaluje się i tak naprawde niejest zainstalowana.
 9. 00fanti00

  Kupno gry Rush for the Bomb

  Witam. CZy ktoś się orientuje gdzie można tą grę kupić?
 10. 00fanti00

  Gra Black Buccaneer

  Witam.Kupiłem grę w clicku i niechce się zainstalować (udaje że się instaluje).Mam viste i karte graficzną NNVIDIA GE FORCE 8600 GT.Pomocy w instalacji.
 11. Wpisywałem kilka razy a system Steam go odrzuca.W mailu od nich dostałem prawidłowo zapisany,kopiowałem go do okienek i dalej odrzuca.
 12. Witam.Mam problem z instalacją gry Lost Planet Extreme Condition.Wpisując klucz do gry po chwili odrzuca go a zapewniam że gra jest orginalna.Wcześniej mialem ją zainstalowaną i było ok.Pomocy pozdrawiam fanti.
 13. 00fanti00

  Rush for the Bomb

  Jusz zadowalam twą ciekawość na stronie www.123gry.pl i jak twa reakcja.
 14. 00fanti00

  Rush for the Bomb

  Jest dostempny za 99,90 zibla.
 15. 00fanti00

  Rush for the Bomb