Kolumbiadek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1980
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kolumbiadek

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Witam, z racji że mój poprzedni Epson sx405 został zniszczony przez burzę, potrzebuje nowego urządzenia wielofunkcyjnego. Co polecacie w cenie do 350zł?
 2. Kolumbiadek

  Darmowe gry MMORPG

  Grałem i muszę powiedzieć, że nawet przyjemne to było... Nie pamiętam już dobrze, bo grałem jakieś 2 lata temu, ale wiem, że mi się podobało (jak na f2p). Chyba warto spróbować. :-)
 3. Kolumbiadek

  Jazz - muzyka zapomniana?

  Glenn Miller, Duke Ellington z Orkiestrą, Chris Barber, Christian McBride, Brian Setzer. Pozdrawiam :)
 4. Kolumbiadek

  Buty - Pokaż swój styl :)

  Witam, czy ktoś z obecnych posiada wiedzę nt. butów marki Lacoste? Otóż szukałem modelu Marcel na allegro i w cenie 197zł znalazłem to: http://imageshack.us/photo/my-images/705/1005218f.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/269/1005217k.jpg/ http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/23/41/36/2223413621 Co prawda w opisie aukcji jest napisane, że towar jest oryginalny, mimo to, po przejrzeniu innych ofert tego modelu na różnych portalach, nie znalazłem drugiej takiej samej pary... Myślicie, że to podróbka?
 5. Dzięki, nie myślałem, że to takie banalne :P
 6. Napisz funkcje w Pascalu zwracające min. i max. wartość z dwóch wprowadzonych liczb rzeczywistych. Funkcje nazwać odpowiednio min. i max.... Ktoś może wytłumaczyć co znaczy "... min. i max. wartość z dwóch wprowadzonych liczb..."? Za cholerę tego nie rozumiem. Pomocy!
 7. Kolumbiadek

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Brat? :) http://www.youtube.com/watch?v=hJbBjjTsaEM
 8. Kolumbiadek

  Darmowe gry MMORPG

  Droga Pani, "Ignorancja brak wiedzy, nieświadomość, nieuctwo."; "Ignorant (łc. ignorans, -ntis ‘niewiedzący’ od ignorare ‘nie znać, nie wiedzieć’) osoba niemająca podstawowej wiedzy z danej dziedziny, nieznająca się na czymś. Post użytkownika zerohunter: "...Szkoda tylko, że nie po polsku." Nadal uważa Pani, że niewłaściwie użyłem słowa "ignorancja"?
 9. Kolumbiadek

  Darmowe gry MMORPG

  A ja chciałem poinformować wszystkich ignorantów, że AION jest tłumaczony regularnie przez Iron Squad (w tym mnie). Tekstu jest masa, ale jakoś dajemy rady :) http://aion.ironsquad.pl/ @Ifym Polecam AVA
 10. Witam, wybaczcie odkopywanie, ale w moje ręce wpadła karta 8800GT 256mb, na której występują artefakty. Jutro zamierzam zrobić z niej pieczeń, ale nasuwa się pytanie... Co z piekarnikiem? Nie chcę, by mnie matka zlinczowała za spalenie kuchni, czy coś... Parę postów wyżej ktoś pisał, że nic się nie stało, ale czy to pewne? :)
 11. Kolumbiadek

  Matematyka

  Może ktoś wytłumaczyć, w którym miejscu popełniam błąd? Jeśli w mnożeniu należy zamienić znaki, to w mianowniku powinno wyjść 7, a w liczniku 2+^3. Jeśli zostawimy minus, to wynik będzie wynosił 2-^3. Jest to najłatwiejszy przykład. Muszę tylko zrozumieć kwestię plusów i minusów... Pomożecie tak na szybko? Odpowiedź poprawna w elipsie :)
 12. Kolumbiadek

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Pamięta ktoś clip z polskiego filmu z Siarą (prawdopodobnie), w którym opowiada o tym, że "z kobietą, to jak z hamburgerem"? Z góry dzięki :)
 13. Kolumbiadek

  Gadu-Gadu

  Witam, parę dni temu zniknęło mi całe archiwum na nowym gg i zostały tylko dwie rozmowy z 8.10. W pliku archive.db (o wadze 20mb!) są wszystkie rozmowy, jednak trudno je się czyta. Nie można ich również odczytać programami takimi, jak archive.db tools... Jakieś pomysły? :)
 14. Kolumbiadek

  Jaka to piosenka?

  http://www.youtube.com/watch?v=8mbm15K1Aqc Pewnie nikt się tu na klasyce nie zna, ale mimo to spróbuję:) Ktoś zna tytuł tego utworu? Troszkę podobne do Piano Sonata No. 14 Beethovena, ale to nie to. BTW sorry za dźwięk, ale nagrywane na szybko aparatem :)
 15. Kolumbiadek

  World Of Tanks

  Maus :) Ustawiłem się na respie, przodem do noobskiego wroga i wszystko się odbijało:)