Putty_Squad

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Putty_Squad

 • Ranga
  Obywatel
 1. W serii Deus Ex od zawsze były obecne tematy religijno-filozoficzne (nie agnostyczne tylko gnostyczne) oprawione w cyberpunkową oprawę. Tak było w Deus Exie 1 - gdzie np. główny bohater miał na imię nie od parady "J.C." - miał być mesjaszem nowej oświeconej (wiedzą) technokratycznej (a nie teokratycznej) ery posthumanizmu. W Human Revolution też były w tekstach i dialogach te nawiązania, ale nigdy w serii nie były one natarczywe czy całkowicie wyeksploatowane.
 2. Nie tylko to, jet też fabularny pre-order DLC z Red Hoodem w roli głównej: https://www.youtube.com/watch?v=yMXe7AHS8OE
 3. Putty_Squad

  Crytek zaskoczy nas nowym demem na E3?

  Pewnie tech demo silnika Cryengine 4, który od paru lat rozwijają .
 4. Akurat w przypadku, przeszczepów sprawa jest bardzo prosta - rozchodzi się o inne DNA, dlatego szuka się możliwie dawcy z jak najbliższego kręgu genetycznego (rodziny). A co do wszczepów to już psychiczne (nie fizyczne - genetyczne) nie dopasowanie - w dodatku większość współczesnych używanych protez jest tandetna i brzydka co powoduje w dużym stopniu te reakcje, nie wspominając o "szoku przyszłości".
 5. Brednie i krypto-głupota, wulgarność należy usuwać nie z powodu, że ma jakieś skojarzenia (wulgaryzmu mają w większości odwołania do wiadomo jakiej tematyki) czy, że kogoś urażą ale z powodu ich (słów, zachowań) chamstwa, prostactwa, brzydoty - nie eleganckiego podejścia. A co do kobiet to w GTA 5 są policjantki - nawet promowały tą grę, a w online można wcielić się w postać kobiety (w tym w stroju policjantki). https://www.youtube.com/watch?v=zHznjgY5oJY Zresztą GTA ma wiele innych ważniejszych głupot, czy problemów których nie powinno być (nie wspominając o zachowaniach i rzeczach które powinny się w grze znajdować) np. Wade który wpadł do kanalizacji-bardzo nie śmieszny i nie smaczny pomysł itd.
 6. Putty_Squad

  Sklep: MouseCraft taniej o 75%

  Szkoda, że to wersja na steam...
 7. Putty_Squad

  GTA V - zobacz nowe screeny z wersji na PC

  W kwestii braku HUD''a to są nawet gameplaye z wersji na aktualne konsole bez niego, a na PC ma być wiele opcji technicznych do wyboru w tym związanych HUD-ed, więc możliwe, że wyłączyli go.
 8. Na obrazku powyżej ma broń palną więc jest jakaś szansa chyba, na nią - choć to pewnie obrazek z podstawowej wersji gry.
 9. Putty_Squad

  Grupa gram.pl w STEAM

  Chciałbym być dodany do tej chlubnej listy wybrańców:) http://steamcommunity.com/profiles/76561198022914871