baguaj

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O baguaj

 • Ranga
  Obywatel
 1. @Yuri Lagi, zapadanie się pod ziemię, zbugowane pojazdy, niewidzialne ściany. Tak właśnie powinien wyglądać Battlefield? :) Bitch please.
 2. Może ja jestem jakiś dziwny, ale mnie to to kompletnie nie jara...
 3. baguaj

  Twierdza 3 z nowym terminem wydania

  strategia turowa? :O
 4. baguaj

  Medal of Honor - recenzja

  Misio przynajmniej na dzień dzisiejszy nie ma sensu kupować tej gry dla samego singla, ponieważ nijak ma się obecna cena do jakości produktu. Może dobrze ukazuje realia wojny, a scenariusz trzyma się kupy - to za mało by płacić 130 PLN. Lepiej poczekać, aż trafi do klasykow ea.
 5. Ja również kupiłem pre-ordera SCII, grałem, grałem, przegrałem ponad 20 godzin gry i nie miałem żadnych problemów. Zero zwiechy ani wykrzaczania. Kto wie, czy to nie problem z piracką wersją gry z którym czekali do dnia premiery? Mówcie co chcecie, mnie to śmierdzi podejrzanie.
 6. Jak dla mnie - średniawa hybryda mw2 i bc2. Za takie pieniądze wole kupić nowego coda, zaś na moh zdecyduję sie, gdy stanieje.
 7. Grałem we wszystkie tytuły, więc problemu nie miałem ;)
 8. baguaj

  Super Street Fighter IV - recenzja

  hrabiamartin oj obawiam sie, że z tą ostatnią kwestią to mógłbyś sie przejechać. Ja jako 5 letni łebek pogrywałem w oba tytuły z kumplami i wszyscy byliśmy zdania, że SF jednak lepszy. Jedyną rzeczą, która mi sie podobała w MK to fatality ;) No, ale nie będe sie spierać, bo każdy ma prawo wyrażać sie subiektywnie o tym, co lepsze/gorsze. Myślę, że tylko ankieta zadecyduje o tym, która gra ma większą renome. Pzdr :D
 9. Oj może akurat zrobili screena na low detalach, taki chwyt mający na celu zmylić konkurencje i nas :D