fearlord

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1171
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O fearlord

 • Ranga
  Brygadzista
 1. fearlord

  Wiedźmin 2 – nowe informacje

  Boję się tylko, że z cRPG, gra stanie się Action RPG. QTE i wspinaczka po budynkach nie bardzo pasuje do tego gatunku...
 2. fearlord

  Chcemy Counter-Strike`a 2!

  Ale teraz dowaliłeś. Seria CoD powiadasz? A, które części są takie super? może 1 i 2? Ano, o wiele lepszy jest choćby MOH:AA uważany za ojca serii CoD i tak się składa, że większość pomysłów IW zaczerpnęło właśnie z tego tytułu. No chyba, że wolisz MW1 i MW2, ale jeśli tak jest to widać, że w grach liczy się dla Ciebie wyłącznie grafa, efekty i tony wrogów do zabicia. MW2 jest tak nielogiczne, że na podstawie głupot w tej grze można napisać książkę. I mimo iż za CS-em nie przepadam, to czasem lubię sobie rozegrać małą partię w szkole z kumplami.
 3. fearlord

  Planescape: Torment

  Mam takie pytanie, otóż ukończyłem Tormenta i nagle dowiedziałem się, że po pokonaniu złych wcieleń można otworzyć kulę (juz nazw nie pamiętam) i poznać imię głównego bohatera. I właśnie, jak naprawdę miał on na imię?
 4. fearlord

  Wieczysty abonament na Star Trek Online

  Moim zdaniem wieczysty abonament to głupi pomysł, bo przeważnie jest tak, że na początku MMO strasznie wciąga i zarzekamy się iż będziemy w niego długo grać. A tu się nagle okazuje, że po miesiącu już nam się znudzi.
 5. Nic z tych filmów, dla mnie to "Doskonały świat" z Eastwoodem i "Złoto dla zuchwałych" też z Eastwoodem. Poza tym "depresja gangstera" z Deniro i parę innych :D
 6. Ja też miałem okazje obejrzeć film i moim zdaniem jest bardzo ciekawy, spodziewałem się niekończącej się walki i rzezi, a tu tak mało takich scen. Miło. Jak ktoś chce pełną reckę, to na moim GS-ie ją znajdzie.
 7. Dla mnie na pierwszym Dragon Age, drugim Brutal Legend i trzecie Saboteur
 8. Nie będę Cię obrażał, bo nie chcę kolejnego degrada, ale skoro szczyt esencji MMO dla Ciebie to wbijanie lvl raz na zielonych królikach, później na pająkach, to naprawdę żal mi Cię. Takie dzieci zawsze mówią głupoty w stylu: GW jest zue, bo nie mam lvl i nic sie nie da robić. A znając życie to nawet nie grałeś, tylko opierasz się o jakieś "wybitne" opinie z ławeczki, bo każdy głupi grający w GW, wie, że instnieje takie coś jak Vanq, UW, Dungi i wiele więcej. Trzeba tylko umieć grać.
 9. fearlord

  Co dostaliście na święta :)

  Medal of Honor:Allied Assault z dodatkami.
 10. fearlord

  Guild Wars - Temat ogólny

  jak można pomóc temu zimowemu krasnoludowi w Kamadanie, bo jak ide z nim rozmawaićto cały czas 3 opcje do wyboru i nic one nie dają.
 11. Mały błąd we wstępie, zamiast przekonać jest przkonać.
 12. fearlord

  Tak czy nie?

  Tak Zje placki z Najmana?
 13. fearlord

  Tak czy nie?

  Tak (to zależy) Siedzisz na Pudelku?
 14. fearlord

  Tak czy nie?

  Mam Masz grę Siege of Avalon?
 15. fearlord

  Konkurs na świątecznego avka!

  Mnie też w tym roku coś pokręciło i ustawiłem świąteczny avek. Może nie jest on jakiś "super", ale mnie się podoba ;]