Br0nislaw

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  83
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Br0nislaw

 • Ranga
  Przodownik
 1. a mi harrego pottera :D
 2. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  Trzeba przyznać że z Irlandczyków są straszni hipokryci, teraz chcą powtórki meczu a patrzcie co zrobili w meczu z Gruzją http://www.youtube.com/watch?v=Jf9fx4ipF4Q.
 3. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  Co to w ogóle jest za argument? A jak jest sporna sytuacja a piłkarze się szarpią ze sobą przez 5 minut i kłócą z arbitrem to co? No chyba że te burdy są dynamika futbolu to wtedy precz z powtórkami.
 4. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  A po co ma ich oddawać za darmo jeżeli można wykorzystać Real i sprzedać zawodnika za grube miliony. Ale i tak Liverpool najlepiej załatwił Real sprzedając Xabiego Alonso za 30 mln, mimo że rok wcześniej próbował go sprzedać za 18 mln a i tak nikt go nie chciał.
 5. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  Zarzucasz mi napinkę a jak sam sie napinasz(co pokazałem wyminiając twe zdania), to nie widzisz w tym nic złego. Czy to się nie nazywa hipokryzja?
 6. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  No to fajnie że ci się podobają, powiem ci jedna rzecz jesteś H I P O K R Y T Ą
 7. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  Skoro to jest prymitywne to jak nazwiesz to: 1.No to jak nim chciałeś być, to jak się z tobą podzielę, do czego oczywiście nie dojdzie, bo nei zasługujesz nawet na to bym na ciebie spojrzał, to tylko oddalisz się od tego celu, przykro mi 2.Gdybym się z każdym półgłowkiem dzielił to obecnie byłbym na waszym poziomie. :D 3.Dokładnie, naprzód inteligencja, natomiast u ciebie to hasło i tak nic nie wskóra. 4.Oj krasnale, krasnale, kiedy wy zaczniecie rozumować? :) 5.Sam IĆ się schować. 6.Hipokryto, ogarnij trochę siebie to może powiesz coś mądrego. Podpowiem że to ty te inteligentne komentarze pisałeś
 8. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  Pomyśl(to nie boli) jeżeli Eto''o ma rok do końca kontraktu to znaczy że Barcelona ma ostatnią szanse na sprzedanie go gdyż od stycznia będzie mógł podpisać kontrakt z kim chce. W tej sytuacji inne kluby składają małe oferty co powoduje spadek wartości zawodnika. Czyli nie pisz debilizmów o 35 milionach bo aż żal to czytać.
 9. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  Dziękuje że spotkał mnie niesamowity zaszczyt twej odpowiedzi na mego posta, tyś jest kwiatem młodzieży polskiej, tym na którego cały świat liczy, naszym zbawcą. Nawet nie marzę o tym abyś na mnie spojrzał gdyż z ekstazy mógłbym dostać zawału. Ty porównujesz pieniądze wydane przez Real do tych wydanych przez Barcelonę.
 10. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  No weź podziel się ze mną zawsze chciałem być zaślepionym fanatykiem Realu. A tak swoją drogą jak można porównywać wydanie 225 milionów euro do wydanych 50+1 zawodnik przecież to jest zwyczajnie głupie.
 11. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  No trudno więc musi starczyć twojej niesamowitej jakże przeogromnej inteligencji dla nas dwóch. Ale to jest dziwne że pomimo tak niesamowitej inteligencji dałeś się zbanować już 3 razy, czyżby twa mądrość nie wystarczała do przeczytania regulaminu?
 12. Br0nislaw

  Piłka Nożna

  Według mnie Barca po kolejnych wyliczeniach wydała 289 milionów euro, popatrz to więcej niż Real wydał na 6 zawodników. Ach ten Laporta szasta tą forsą na lewo i prawo. Hala Donadoni, hala inteligencja.
 13. Br0nislaw

  Battlefield Heroes

  Medale dostawało się za udział w becie. Chętny na wymianę? ;-)
 14. Br0nislaw

  Battlefield Heroes

  Witam Mam do wymiany medal nationalsów, chętnie wymienie się za xp boost. kontakt tutaj lub na gg:4066549