CrazyGambler

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  338
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O CrazyGambler

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Wypadało by zmienić tego screena na nowszego, on jest z czasów kiedy gra była jeszcze prototypem.
 2. Koleś gada o relizmie a na filmiku strzelają z LKM ogniem ciągłym idąc sobie spokojnie z jednego miejsca do drugiego i jeszcze do tego zero odrzutu.
 3. "Paranautical Activision" wut? Chyba miało być Activity
 4. @Chopek W ArmA 2 widziałem serwery dla 120 graczy, ale też gdzieś czytałem że silnik obsługuje 255 graczy. @oxygar To zależy, każdy znajdzie coś dla siebie, są DM, TDM czy nawet Gun Game, gdzie z każdym kolejnym killem dostaje się inną broń, ale najpopularniejsze są COOP i misje typu warfare, COOP to raczej każdy wie, od kilku do kilku dziesięciu graczy musi wykonać jakiś cel, stawiając czoła przeciwnikom głównie kontrolowanym przez AI. Warfare to coś podobnego do Conquest z battlefield, Gracze walczą między sobą tworząc dwie drużyny, przejmując kontrolę nad bronionymi przez AI miastami, zdobywają zasoby które dowódcy drużyn wydają na rozbudowę bazy i ulepszenia jednostek, reszta graczy też dostaje "wypłatę" którą mogą wydać na jednostki lub pojazdy.
 5. Najlepsze jest to że DayZ do A3 jest w dużo lepszym stanie niż wersja na A2, zombie mają dużo lepsze AI i pathfinding, a do tego nie przemieszczają się z prędkością światła, jedyny minus wersji na A3 jest to że łatwiej jest zabić zombie, więc powinno ich być więcej albo jedynym sposobem na zabicie zombie powinien być strzał w głowę.
 6. CrazyGambler

  CDP.pl polskim dystrybutorem gry ArmA III

  Fajnie, ale mam nadzieje że będą również napisy eng, albo chociaż naprawią to co działo się z ArmA II, gdzie zależnie od wersji jaką mieli gracze, rozkazy dostawało się w różnych językach czyli, jak ja dowodziłem graczami np z UK to oni dostawali rozkazy po polsku.
 7. CrazyGambler

  ArmA 3 - już graliśmy!

  Spróbuj wyprosić od kogoś Arma 3 Lite i sprawdź, tyle tego jest na necie i forum BI że to żaden problem, sam mam dwa to ci jedno mogę dać, znajdź mnie na steam CrazyGamblerPL
 8. Szkoda że combosy się nie resetują jak nie trafisz ciosu albo dostaniesz za dużo obrażeń jak w poprzednich częściach .
 9. CrazyGambler

  DayZ - zombie survival mod do ArmA II

  @Mafioso_PL PMC ale nalepiej kupić Reinforcements wtedy dostniesz PMC i BAF
 10. Akurat z tego gameplay-u wieje nudą na kilometr, zero klimatu, potworki nie straszne, to co szokowało w pierwszej części zmienili, np. dzieci na na pieski, szkoda gadać.
 11. "Wtedy też opracujemy coś, co być może będzie ostateczną konsolą - dodał Hartmann." Zabrzmiało złowieszczo :D
 12. "Kończ waść, wstydu oszczędź" kolejna fajna seria, upada pod skrzydłami EA, oni chyba zachęcają swoich developerów żeby tworzyli jakieś ciekawe gry tylko po to żeby je potem zniszczyć :/
 13. Po tym co się stało z Armą dzięki Dayz jakiś taki powrót zombie się zrobił, a z tym że niby dla graczy robią wersje PC to ja tego nie kupuje.