Kryku2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  244
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kryku2

 • Ranga
  Przodownik
 1. hmm..może jestem jakiś dziwny, ale gra mi się podoba wczoraj przejechałem 3/10 odcinków (na każdy jest kilka wyścigów) i spędziłem fajne 3 godziny gry
 2. Krótko, ale mi zapewne zajmie 2x tyle (przerywniki obejrzę, no i na pewno nie ukończę wszystkiego za pierwszym razem). Z tego co wiem, to po kampanii odblokowują się wyzwania, które mają być dłuższe niż kampania. No i zostaje jeszcze multi.
 3. Dzisiaj (16.11.2011) pojawił się też dodatek do gry Magic The Gathering 2012. Zawiera 2 talie do kampanii i multiplayera. Cena 240mp.
 4. Kryku2

  Wielka wyprzedaż na Xbox Live

  RDR Bundle to po prostu wszystkie 3 DLC za 1000M$ lub ten najważniejszy za 400M$
 5. Kryku2

  Durkin: Microsoft ma powody do dumy

  Ponad połowa z 25, liczmy "tylko" 12 mln. x 60$ = 720 M $ Już wiem czemu ta usługa (xbox live) jest tak wspierana. Całkiem złote jajka im ta kura znosi.
 6. Przeniosłem się i wszystko ok (choć dla bezpieczeństwa mam drugi profil na usa ;-)). Cały czas przybywa rzeczy, więc pewnie niedługo oferta będzie podobna jak wszędzie. Ważne, żeby ukazywały się nowości dem i arcade, a zasoby archiwalne stopniowo uzupełniane. Nawet facebooka można "odpalić" (poprzez szybkie uruchamianie). Jedyne co mi brakuje to indyki i zune. Mam parę teledysków pobranych (a co, taka fanaberia) i muszę je odpalać z drugiego konta.
 7. Kryku2

  Fable III - recenzja

  Przesadnie niska ocena. Grałem, dla mnie 8,5 a jak na "standardy" gram.pl powinno być 9.0. Dla mnie już tylko "cd action" zostało z polskich źródeł jako miarodajny recenzent. Inne źródła: - metacritic 80/100 - Hardcore Gamer Magazine 100/100 - RealGamer 95/100 - Extreme Gamer 93/100 - Official Xbox Magazine 90/100 - GameTrailers 89/100 - IGN 85/100
 8. Spokojnie. To "oryginalna" cena,a że sklepy internetowe mają taniej to przyjęło 150zł za rok. Myślę, że ceny będą takie same jak na konta UK. Zune, Facebook i inne pierdółki NA RAZIE nie będą dostępne. Będzie za to Live League, Play with Fame i Live Club (zniżki).
 9. Kryku2

  Medal of Honor wycofywane ze sklepów

  Nieudolna próba reklamy gry gorszej od CoD-a
 10. Kryku2

  Take-Two bardzo dumne z Mafii II

  Dla mnie gra jest świetna (a pewnie po dodaniu wszystkich dlc, które powinny być od początku będzie dla mnie genialna). Kupiłem droższą wersję, bo na x-a i nie żałuję ani złotówki. Przeszedłem ją raz, a teraz robię to ponownie na trudniejszym poziomie. Nie rozumiem też tego biadolenia nad free ride, który bez misji szybko się nudzi (ileż można bez celu jeździć po mieście?) - zdecydowanie wole fabułę.
 11. U mnie preorder dawno zrobiony, więc odliczam dni. Demo mnie nie zawiodło - uwielbiam klimat tamtych czasów. Graficznie może być nawet na poziomie The Saboteur - tam grafika też mi nie przeszkadzała.
 12. W pełni zasłużona ocena. Sam składałem na przestrzeni 3 lat 9 zamówień i zawsze byłem zadowolony. Dla mnie gram.pl jest godny zaufania (a ostatnio widać, że i z cenami zaczyna się dziać coś pozytywnego).
 13. Naprawdę dobre ceny jak na kolekcjonerki. Jeśli miałbym kupować którąś z tych gier, to chyba bym się zdecydował na EK z gram-a.
 14. Kryku2

  Youtube i email przez Xboksa 360?

  O tym, ze youtube ma byc gdzies już czytałem. Poczta jak mniemam to tez zaden problem, więc chyba te funkcje dodadzą do x360