Agathe156

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  511
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Agathe156

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Agathe156

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Witam.Pomógłby mi ktoś z zadaniami?jakaś dobra dusza.. zad.15.Rzucamy dwa razy kostką do gry. a)Oblicz prawdopodobieństwo zdarzenia A,B A-iloczyn otrzymanych oczek jest nieparzysty B-wyrzucono przynajmniej jedną liczbę parzystą. b)Jeżeli A jest zdarzeniem losowym oraz A''jest zdarzeniem przeciwnym do zdarzenia A i P(A'')=4((P(A)) to ile wynosi P(A)? zad.13.Stożek powstał w wyniku obrotu trójkąta prostokątnego o przekątnych 6i8 wokół krótszej przyprostokątnej.Wyznacz długość promienia podstawy stożka. zad.12.a) Pole trójkąta prostokątnego jest równe 30,a jedna z przyprostokątnych jest równa 5.Oblicz promien okręgu opisanego na tym trójkącie. b)Pole prostokąta jest równe 32.Stosunek dł jego boków jest równy 4:8.Obl krótszy bok tego prostokąta. zad.8.Wyznacz a1 ciągów geometrycznych(Bn) a)b2=-6,b3=18 b)b3=5,b6=-5 c)b2=1,b4=4 zad.9.Dane są pkt A,B.Wyznacz współczynnik kierunkowy prostej AB oraz jej równanie. a)A(5,1)B(-1,2) b)A(3,2)B(0,-3)
 2. Agathe156

  Dzień Dziecka

  No ja sie tak tylko pytam, bo ja tez jestem w tej wierze wychowana i mi by za NIC nie kupili np koranu albo czegoś innego w takim stylu.
 3. Agathe156

  Dzień Dziecka

  fajny prezent.Taki nietypowy. A jaką wiarę wyznajesz?
 4. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  No to nie masz co marudzić. Studiujesz historię, powinieneś lubić różne podręczniki związane z tym przedmiotem. Wiedziałeś przecież w co wchodzisz.
 5. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  Współczuję,ale nie martw się niedługo wakacje.Jak w moim przypadku to jeszcze 3 tygodnie.I będziemy czytać , czytać i jeszcze raz czytać. Biblioteka będzie tylko do naszej dyspozycji :D
 6. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  Niestety tak, ale nie wiem jak dam radę. A tyle fajnych książek czeka choćby nawet ten "Cmętarz zwieżąt". Ale zrobię sobie przerwę bo dopiero co skończyłam czytać Trylogię o Brolinie , a teraz coś delikatniejszego o lżejsze tematyce i się wezmę za ten Cmętarz.
 7. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  Następny weekend będzie się obracał w okół niedzielnego bierzmowania .
 8. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  Tak dawno nic nie czytałam z powodu braku czasu,że dziś wpadłam w książkowy trans i siedziałam od 14 do teraz bez przerwy i czytałam.Wczoraj tak samo. :) A od jutra znowu bez książkowy tydzień..
 9. Agathe156

  Remont u sasiada

  O kurczę. Ty też masz "fajnie" jak widzę. banda bachorów mieszkająca koło mnie w lecie chodzi w ogóle bez ubrań(!) Czy Twoi też chodzą spać o 18 a potem harcują od 5 rano???
 10. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  To chyba się skuszę,żeby to jednak przeczytać. Przyznam rację ,że w "Carrie" było sporo fikcji,czego nie lubię;/
 11. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Dwadzie%C5%9Bcia_tysi%C4%99cy_mil_podmorskiej_%C5%BCeglugi
 12. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  Jak znajdzie się ktoś taki kto przez to przebrnął to na pewno Ci odpowie:)
 13. Agathe156

  Remont u sasiada

  Taakk serenady 6-latki i czasem jakieś walenie pokrywka o pokrywkę razem z braćmi. Jejćku oni są bezlitośni! Chodzą spać o 18 , wstaną o 5 rano i nade mną się znęcają .
 14. Agathe156

  Książki - temat ogólny

  "Zielona mila" jakoś uszła, "lśnienie"nie za bardzo, "Carrie "nawet fajne,"Dolores Claiborne" więcej niż fajne, "Komórka" -zniechęciła mnie do reszty jego książek . No a teraz znowu mam jakąś delikatną faze na Kinga i trochę jego książek leży w domu w tym "Cmętarz zwieżąt".
 15. Agathe156

  Remont u sasiada

  Jedyny problem z sąsiadami to nie remont, ale codziennie rano(NAWET W SOBOTY CO JEST NIE DO POMYŚLENIA) ktoś śpiewa pod oknem..] To jest gorsze bo remont się przecież kiedyś kończy...