Ortheon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ortheon

 • Ranga
  Obywatel
 1. Ortheon

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Obawiam się że nie. Kodów mogło braknąć, pomyłka rzecz ludzka ale brak kontaktu z niezadowolonymi klientami to naprawdę zachowanie niewybaczalne - dzięki tej premierze wielu ludzi więcej na gramie nie kupi. Mnie bardziej wpienia fakt, że BOK mnie po prostu oszukał pisząc, że wyślą klucz 18. Weekend sobie zaplanowałem, z planów nici.
 2. Ortheon

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Właśnie zobaczyłem, że na karcie produktu pojawiła się informacją, że towar dostępny. A swojego klucza jeszcze nie dostałem. Czy ktoś sobie robi żarty? Czy może wasz Dział Obsługi Klienta wypisuje ludziom nieprawdziwe informacje mające na celu tylko zachęcić do kupna?
 3. Ortheon

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Ktoś na stronie FB gram.pl napisal w okolicach 18, iż właśnie dostał klucz. A skoro pracują do 16, ośmielam się sądzić, że to automat wysyła. Dlaczego jednak tylko część dostała - nie wiem. Gram.pl ma u mnie minusa i to potężnego. Pytałem się zanim zamówiłem czy na pewno wyślą mi klucz 18. Pytałem się dzisiaj mniej więcej w jakiej porze mi wyślą. Skoro zapakowali mnie w bambuko nie powinni spodziewać się, że ujrzą moje pieniądze.
 4. Ortheon

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Też czekam i czuję się olany, jeżeli nie dostane klucza do północy (a powinienem dostać po południu) to anuluje zamówienie i będę oczekiwał na zwrot pieniędzy.
 5. i piraic beda mowili - a w simsach nie ma tego i teog gra jest glupia!!! a beda jechali na piratach obcietych i robili grze antyreklame tak jak bylo to z titan questem i slynnej 1 jaskini ;///
 6. Ortheon

  Znasz tę gre? - zabawa

  no ba znasz Sąsiedzi z piekła rodem?
 7. Ortheon

  Masz czy nie masz?

  Niet Lubisz Popcorna?
 8. Ortheon

  Wątek powitalny :)

  kumpla z klasy wypada poprzec bo choc satanista (13 lat) to racje ma wiec TEMAT OK!!!
 9. Ortheon

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  no racja Ka1diuszu jak painkillera w wieku 11 lat kupiiles :)
 10. Ortheon

  Tak czy nie?

  nie lubisz Fable?