Kawosz-ski

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1465
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kawosz-ski

 • Ranga
  diablo3.gram.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kawosz-ski

  Lifeline - recenzja

  Czy brak mikrotransakcji w grze to jej plus, a może minus... A może i plus i minus? Według mnie całkowicie nietrafiona teza.
 2. Szykują się na zapowiedź 2 dodatku do Diablo.
 3. Kawosz-ski

  Diablo III - temat ogólny

  Hej, sądzę że kogoś zaglądającego do tego wątku może zainteresować taka informacja http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=79408&pid=18 Dotyczy ona pomocy istniejącym i nowo powstającym klanom, gildiom i grupom w organizacji na scenie (www. ts, itp.). Ze względów regulaminowych nie wklejam jej bezczelnie w tym wątku. Jesli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kliknięcia i zapoznania się z treścią posta.
 4. Kawosz-ski

  Multigaming Health Potion - GW2, D3, LoL

  Premiera dodatku do Diablo 3 planowana jest na 25 marca 2014 rok. Jak zapewne Wam, fanom serii wiadomo, oferuje on rozbudowane możliwości socjalne ingame – tworzenie, zarządzanie klanami, rozwiązania powodujące jeszcze większą opłacalność wspólnej gry i wiele innych. Admini Health Potion Multigracze chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskiej sceny D3 i pomóc graczom w organizacji własnych minispołeczności, enklaw, klanów. Pomoc jaką oferuje HPM to szeroki strumień wsparcia dla wszystkich fanów serii. Dzięki niemu gracze będą w stanie szybko i rzetelnie zorganizować się na scenie i przetrwać dłużej, niż wiele samotnych inicjatyw. Ekipa HPM uważa, że w kupie siła, dlatego podaje rękę, oczekując w zamian realizacji swojej pasji do gier i bycia fair wobec ludzi dzielących tę pasję. Załóż swój klan i skorzystaj z naszej pomocy. Dołącz do wielkiego community graczy z własną suwerenną tożsamością. Oferta jest prosta i czytelna: - darmowa, przeznaczona wyłącznie dla danej społeczności (klanu, gildii) strefa kanałów na komunikatorze Teamspeak, wraz z narzędziami moderatorskimi, - darmowe miejsce na serwerze hostingowym z dostępem do FTP i bazy danych (pod klanową stronę www), - fachową, darmową pomoc przy stworzeniu klanowej strony www, - stałe wsparcie administracyjne (TS, www) i doradztwo w sprawach organizacyjnych, -------------------------------------- Integracja sceny gier w Polsce jest dla HPM rzeczą priorytetową, a zasoby, jakie posiada są wystarczające dla realizacji takich przedsięwzięć. Oferta jest skierowana do społeczności Diablo 3. ------------------------------------- Szczegółowe informacje: - http://healthpotion.pl/przygotowania-do-premiery-reaper-of-souls-prowadz-klan-z-nasza-pomoca/ - TS - hp-m.eu | hasło:hpm, kanał (osoby do kontaktu: Kawosz, Czaruś, GerardDiablo), - kontakt mailowy: admin@healthpotion.pl. Czego oczekujemy i dlaczego to robimy? Właściwie nie wiem co można więcej napisać. Wymagamy podstawowych rzeczy, czyli umiejętność korzystania z komunikatora ts w sposób zgodny z jego przeznaczeniem, elementarna odpowiedzialność za siebie i swoja ekipę. Bycie fair wobec innych graczy, nie wchodzenie w niepotrzebne konflikty... podstawy relacji międzyludzkich. Ponadto, w przypadku chęci stworzenia strony, podstawowe umiejętności webmasterskie. My tylko pomagamy w stworzeniu www i oferujemy miejsce na jej postawienie. Nadmieniam, że każdy jest kowalem własnego losu i nikt się nie wtrąca do czegokolwiek klanom, gildiom. My tylko oferujemy pomoc bo możemy sobie na to pozwolić i widzimy w tym sens.
 5. Kawosz-ski

  Diablo III - temat ogólny

  A to potwierdzenie z oficjalnego forum okraszone niebieskim wpisem. http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/5208115291
 6. Zapraszamy do zapoznania się z audiobookiem - Pigułka informacji o hearthstone: http://healthpotion.pl/multigracz-przyszlosci-pigulka-informacji-o-hearthstone-juz-dostepna/
 7. Kawosz-ski

  Multigaming Health Potion - GW2, D3, LoL

  W ostatnich dniach podjęliśmy w gronie administracji decyzję o zmianie ostatniego człona nazwy Health Potion Multigaming. Powodem tego są plany rozwoju HPM, ukierunkowane w pierwszej kolejności na granie i ocenianie gier, zaś w drugiej kolejności na budowanie społeczności in-game. Health Potion Multigracze Zmiany w branży gier, ogólny jej rozwój powoduje również chaos na scenie. Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom graczy i pomóc im w dokonaniu wyborów – w co grać, aby się nie naciąć. Nowa nazwa to Health Potion Multigracze, która ma pokazać kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Krytyka gamingowa, recenzje, oceny, opinie to od dziś nasza domena. Nic się nie zmienia, może poza intensywnością działania, bo tworzenie społeczności, pomoc i organizacja w dalszym ciągu pozostaje w sferze naszych zainteresowań. Przez ostatni czas pojawiły się informacje bezpośrednio nawiązujące do kierunku naszego nowego przedsięwzięcia. Tekst Krytyka gamingowa… Czym jest i jak my to robimy? oraz krótki zwiastun debaty o Hearthctone. Dziś mamy już konkretne informacje dotyczące debaty. Projekt Multigracz Przyszłości czas wcielić w życie. Na początek, ekipa Health Potion wraz z zaproszonymi gośćmi prześwietli Hearthstone. Mamy zamiar rozłożyć karciankę od Blizzard na czynniki pierwsze już 03.11.2013r. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli styczności z tą produkcją, wspomnę że zapowiada się bardzo przyzwoicie i to właśnie dlatego będzie ona pilotażowa dla naszego przedsięwzięcia. Czym jest nasz projekt i dlaczego wygląda tak, a nie inaczej? Wpadnijcie na debatę i posłuchajcie. Teamspeak: serwer – hp-m.eu | hasło: hpm Zapraszamy do zapoznania się z audiobookiem - Pigułka informacji o hearthstone: http://healthpotion.pl/multigracz-przyszlosci-pigulka-informacji-o-hearthstone-juz-dostepna/
 8. Kawosz-ski

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Zdejmijcie mi prosze ten opis "diablo3.gram.pl".
 9. Kawosz-ski

  WarCraft IV - temat ogólny

  Dowiedziałem się ostatnio podczas prywatnego czatowania, iz World of Warcraft otrzyma dodatkowo przynajmniej jeden dodatek poza Warlords of Draenor. Czy w takiej sytuacji mozemy raczej pomazyc o Warcraft IV? Wydaje mi się, że szansa na powrót tego RTS''a jest wątpliwa.
 10. Kawosz-ski

  Diablo III - temat ogólny

  To jest phishing i próba wyłudzenia danych, ponadto zachęcam do zapoznania się z tym wątkiem na oficjalnym forum BN Diablo 3: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9052167992
 11. > Czy ten dodatek wyjdzie na xboxa? Tak, ale najpewniej w późniejszym terminie. Wyjdzie na next-genowe konsole i te obecne również. > Dlaczego chcąc złorzyć zamówienie nie mogę zaznaczyć " Płace przy odbiorze"? NIgdy nie > -płacę z góry za cos czego nie mam w rękach. Skoro tego nie udostępniacie to zwyczajnie > zamówię gdzie indziej. Rzecz w tym, że możesz wybrać płatność przy odbiorze. Ja zaznaczyłem, nie wiem dlaczego Ty tej opcji nie posiadasz, może zrób screena i wrzuć na forum, albo prześlij do gram.pl? Nie wykluczone, że to jakiś błąd skryptu na stronie... Cena kolekcjonerki jest wysoka, a fanty nie są IMO warte takiego wydatku. Niemniej jednak określając się dużym fanem gier Blizzarda, a w szczególności uniwersum Sanktuarium złożyłem zamówienie na EK, a co ;)
 12. Kawosz-ski

  Diablo III - temat ogólny

  @Braveheart A ciebie co, zbanowali?
 13. Kawosz-ski

  Diablo III - temat ogólny

  Ranking Poszukiwaczy Sanktuarium jest projektem fanowskim zaprojektowanym i wykonanym przez graczy Diablo 3. Zawartość rankingu tworzą osoby związane ze sceną Diablo, poświęcając swój wolny czas i pieniądze, wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do kreowania platformy interakcji i integracji dla fanów serii. Wiele osób zada sobie pytanie: dlaczego robimy to głównie w ramach samorealizacji i inwestujemy w to czas oraz fundusze? Ponieważ możemy i chcemy to robić, widzimy w tym sens bo kochamy Diablo. Ranking w założeniu ma integrować polską, a w przyszłości również ogólnoeuropejską scenę Diablo 3. Konsolidować grupę graczy kochających tryb PvE w rankingu, gdzie na równych zasadach i w dobrej atmosferze można ze sobą rywalizować. Ponad wszystko chcemy uniknąć hejtowania się nawzajem, a walka z brakiem szacunku jest dla nas najwyższym nakazem. Ranking Poszukiwaczy Sanktuarium planujemy rozwijać długoterminowo, z uwzględnieniem opinii graczy. http://d3adventurers.eu/pl/
 14. Poradźcie dysk SSD do laptopa 128 GB, przede wszystkim bezawaryjny, do 400 PLN.
 15. Kawosz-ski

  Diablo III - temat ogólny

  Witajcie, otworzyliśmy właśnie oficjalną stronę projektu Poszukiwaczy sanktuarium. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami. http://d3adventurers.eu/ Ranking Poszukiwaczy Sanktuarium jest projektem fanowskim zaprojektowanym i wykonanym przez graczy Diablo 3. Zawartość rankingu tworzą osoby związane ze sceną Diablo, poświęcając swój wolny czas i pieniądze, wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do kreowania platformy interakcji dla fanów serii. Pomóżcie nam testować projekt zapisując się na betatesty!