audioslave2000

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  733
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez audioslave2000

 1. audioslave2000

  Realtek HD Audio pod Win 7 - problem z mikrofonem.

  Tak. Ale sprawdzałem teraz i w opcji South Bridge wyłaczyłem Front Panel. Teraz mi mikrofon działa bez zarzutu (podłączony z tyłu).
 2. Witam. Otóż od 2 tygodni posiadam nowy kumputer z płytą głowną AsRock P67 Pro 3, która ma wbudowaną zintegrowaną kartę dźwiękową Realtek HD Audio. Po kilku dniach użytkowania zauważyłem, iż mikrofon podłączony do wejścia mikrofonu nie działa. Próbowałem podłączania w przednim i tylnym panelu i jest to bez różnicy. Udało mi się go uruchomić raz po updatcie sterownika do najnowszego ale po ponownym włączeniu komputera już nie działał. Mikrofonu używam do komunikacji na TS, więc jest mi on bardzo potrzebny. Czy ktoś ma jakieś pojęcie jak sobie z tym problemem poradzić?
 3. audioslave2000

  Realtek HD Audio pod Win 7 - problem z mikrofonem.

  Niestety mam UEFI a nie biosa. A pod Front panel mam dostępne tylko AUTO i Disable. W tej chwili jest na AUTO.
 4. Hm... paradoks. IW chciało zapobiec piraceniu ich gry co zmotywowało piratów jeszcze bardziej. Dobra robota IW, nie ma co. Wszyscy gracze, którzy kupili waszą grę bardzo wam dziękują (szczęście, że ja jej nie kupowałem :P)!
 5. audioslave2000

  STAR WARS: EMPIRE AT WAR - temat ogólny

  Zgodzę się z Revanchistem, szkoda, że nie wydali wersji kinowej tej gry. Nie grałem w wersję ang. ale wątpię by oni byli w stanie aż tak spartaczyć sprawę jak u nas. Ogólnie gra się przyjemnie więc mimo tego dubbingu polecam.
 6. Witam. Pisałem niedawno o pewnym problemie z KOTORem II dotyczącego Handmaiden, problem w zasadzie rozwiązał się sam. Niestety teraz natrafiłem na kolejny problem. Mianowicie, gdy po raz pierwszy docieram z Dxun na Onderon i chcę przejść do Merchant Qarter wywala mi raportowanie o błędach i łącznie z nim grę. Czy ktoś natrafił na podobny błąd?
 7. Tak obydwa patche bo 3 dni temu wyszedł nowy.
 8. Witam. Mam problem z grą. Otóż po wystartowaniu z Telos i rozmowie z Handmaiden proszę ją o nauczenie mnie techniki walki Echani, niestety w momencie, gdy w czasie walko powinienem ją pokonać nic się nie dzieje (tzn. wlka trwa dalej mimo tego, iż pasek HP u mnie i u niej sięga zera). Jak zaradzić temu? PS: Mam zainstalowany Restoration Project Mod.
 9. audioslave2000

  Nobel dla Obamy!

  Świat wykańcza poprawność polityczna. Wielu myśli, że Obama dostał nagrodę dlatego, że jest pierwszym prezydentem USA rasy innej niż biała lub dlatego, że nie jest Bushem. Mylicie się, Obama dostał nagrodę nobla (tak z małej litery pisze nobla, bo to już nie jest elitarna nagroda) bo jest czerwony. W USA wprowadza się systematycznie socjalizm. Ktoś powie, że to brednie w stylu JKM albo coś w tym stylu. Powiedzcie mi więc dlaczego np. ubezpieczenia zdrowotne w USA do tej pory nieobowiązkowe, teraz staną się obowiązkowe (a najlepiej jeszcze państwowe w stylu naszego ZUSu). Kto był chociaż raz w gmachu ZUSu wie, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.
 10. /cut/ Coś z serii C&C na początku polecam Command & Conquer Generals z dodatkiem Zero Hour.
 11. /cut/ Command&Conquer Tiberium Wars albo Red Alert 3
 12. audioslave2000

  Mass Effect 2

  /cut/ Ja miałem dość polskiego dubbingu już po obejrzeniu zapowiedzi w rodzimym języku. Grałem w wersję ang. z napisami :P. Poza tym nie pasuje mi jakoś język polski w klimatach kosmosu. Co do misji z przesłuchaniem też dobry pomysł. Zobaczymy tylko jak to wyjdzie "w praniu".
 13. audioslave2000

  Mass Effect 2

  Jeez, niezła nowa towarzyszka. Mam nadzieję, że w końcu zrobią jakieś bardziej zróżnicowane misje poboczne. Znudził mi się już schemat - zwiedź planetę, odkryj złoża, zabij złych gości, ewentualnie z kimś pogadaj. Marzy mi się chociaż jedna misja typowo infiltracyjna - dostań się do budynku, ukradnij dane lub przedmiot, wyjdź tak by ciebie nie zauważyli. Poza tym mogliby stworzyć taki system misji, który w zależności od profesji naszego bohatera wymagały danych umiejętności jego, lub jego towarzyszy.
 14. audioslave2000

  Mount&Blade - Temat Ogólny

  Po polsku to zdaje się, że nic nie ma (no może Native Expansion), ale ogólnie polecam bardzo Prophesy of Pendor - świetny mod, bardzo rozbudowany i trudny.
 15. audioslave2000

  Mount&Blade - Temat Ogólny

  /cut/ To już naprawdę zaczyna się robić ciekawe (i frustrujące - wiem!). Instalowałeś może jakiegoś moda teraz? Jeśli nie, to spróbuj z jakimś (coś bardziej rozbudowanego niż Native Expansion). Może być coś takiego, że brakuje jakiegoś pliku, a plik podobny może znajdować się w folderze z modem. Polecam Prophesy of Pendor - zmienia też mapę gry.
 16. audioslave2000

  Mount&Blade - Temat Ogólny

  /cut/ 182.50 albo 175.19 Poza tym jeśli masz SP 3 na XP to sprawdź co się stanie po jego odinstalowaniu, jeśli nie, ściągnij i zainstaluj (u mnie raz pomogło zainstalowanie SP3).
 17. audioslave2000

  Mount&Blade - Temat Ogólny

  /cut/ Zainstaluj starsze stery, masz kartę graficzną GF, czy ATI? Jeśli GF to ja tez miałem kiedyś z jedną grą problem i wszystko się zmieniło po zainstalowaniu starszych sterów. Jaki masz system operacyjny?
 18. /cut/ We wszystkie prócz W 40.000 II grałem (grałem w pierwszą część Warhammera). Proszę o jakieś gry z tego i ewentualnie poprzedniego roku.
 19. Witam. Ostatnio jakoś wypadłem z obiegu co do gier. Może mi ktoś polecić jakiegoś nowego dobrego RTSa?
 20. Cóż, wystarczy, że coś się dzieje w sejmie i już o jeden krok bliżej do końca świata (czyt. Normalnej Polski)!
 21. Kolega pewnie oglądał relację z sejmu :P. PS: Najlepszego :P.
 22. audioslave2000

  Zeitgeist - The Movie

  Oglądałem jak dotąd tylko jedną część. Film skłania do pewnych przemyśleń, ale czy uwierzyłem w to co zostało tam powiedziane? Raczej nie, aczkolwiek poruszono tam kilka ważnych kwestii co do których i ja pewności nigdy nie miałem. Galadin stwierdził, że to pranie mózgu, cóż, ja bym się temu nie dziwił, praniu mózgu jesteśmy poddawani na co dzień i nie mam tu wcale na myśli racji przedstawionych w owym filmie. Czyż reklama wykorzystująca przekaz podprogowy nie jest praniem mózgu? Czy też zwykła reklama, gdzie piękne pani coś wychwala również nim nie jest (w tym przypadku niepotrzebny jest przekaz podprogowy)? Jeśli ktoś jest na to podatny, pójdzie do sklepu i kupi wychwalany produkt. Jeśli ktoś jest na podatny uwierzy we wszystkie "prawdy" powiedziane w tym filmie. Poza tym ja tam wolę Alexa Jonesa - on zawsze ma jakieś "fazy" w filmach i część prawdy mówi - np. przemilczane w historii badania nad eugeniką w USA, czy też szkodliwa dla zdrowia fluoryzacja wody.
 23. Witam, mam okazję tanio kupić BF 2142 Deluxe za 33 złote, czy opłaca się? Ogólnie dużo gram w BF2 więc serię znam, ai o 2142 słyszałem bardzo różne opinie. Co mi radzicie?
 24. /cut/ Mass Effect, Oblivion, Gothic 3 (ale to tylko i wyłącznie z patchem 1.7)