DARTHORK

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  220
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DARTHORK

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Da się w to grać myszką, czy trzeba męczy sięć z padem? 
 2. > No to niech ta łatka wyjdzie, bo latającego żebraka metr nad ziemią czy chodzącą kobietę > bez głowy zdzierżyłem i mi to nie przeszkadzało, ale jeśli błędy wchodzą bezpośrednio > na questy to coś tu już zaczyna być nie tak. Nie mogę zrobić questa, bo wskaźnik pokazuje > najbliższy drogowskaz i koniec :/ Jeśli quest pokazuje najbliższy drogowskaz znaczy że masz przejść do nowego obszaru, z poziomu mapy świata.
 3. Rok fiskalny take 2 kończy się 31 marca. Tyle w temacie żadne dopracowanie ani inne pierdoły. Uważam, że gra była gotowa już na styczniową datę premiery.
 4. > > Ktoś wie czy pudełkowa edycja strażnika wymaga do działania steama? > > Tak. W pudełku jest kod aktywacyjny. Szkoda, w takim razie będę musiał poczekać, aż stanieje na gogu.
 5. Ktoś wie czy pudełkowa edycja strażnika wymaga do działania steama?
 6. Oby zrobili dobry port . DR2 był naprawdę tragiczny.
 7. > > Mam prośbę do redakcji. > > Czy możecie Państwo wysłać maila do machine games / bethesdy z pytaniem odnośnie > obecności > > swastyk w polskiej i europejskiej wersji gry (pc) > > Bez swastyk nie kupisz gry? 卐 Nienawidzę cenzury a swastyki to nieodłączny element serii Wiadomo że amerykańska wersja będzie nieocenzurowana (proszę mnie nie podejrzewać o jakieś dziwne sympatie polityczne). Grę i tak kupię bo jestem fanem wolfa.
 8. Czy można ustawić sterowanie pod kursory (strzałki ;p) jak w każdej cywilizowanej wyścigówce?
 9. Mam prośbę do redakcji. Czy możecie Państwo wysłać maila do machine games / bethesdy z pytaniem odnośnie obecności swastyk w polskiej i europejskiej wersji gry (pc)
 10. Tym razem nie ma problemu. Kamera obraca się nie jest sztywna jak w jedynce. Myszka działa, można przeprogramować klawisze pod siebie. QTE ograniczają się do lewego przycisku myszki. Jedyny minus jaki zaobserwowałem jest taki że w tutorialu wyświetlają się przyciski z xboxa zamiast tych pctowych. Jestem pozytywnie zaskoczony.
 11. @UP To ja was nie rozumiem. Ta gra ruszy na kompie z 2007 roku na maksymalnych ustawieniach a wy narzekacie na złą optymalizację oO
 12. to skrót od one user only
 13. Zgadzam się Nordic robi przeciętne gry, ale mogło być gorzej gdyby D trafiło w łapy Platinium games. W tym przypadku możemy przynajmniej liczyć na to, że kolejna część nie będzie dziwnym japońskim hack & slashem.
 14. Ja z chęcią bym zagrał w 300 [trzystu] jako hack & slash z perspektywy trzeciej osoby. Z dobrymi animacjami jak w filmie i slow motion w odpowiednich momentach.
 15. DARTHORK

  Underrail - betatest

  artykuł interesujący, gra może być ciekawa więc po przeczytaniu kliknąłem TAK w steam greenlight